نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

مطالبدوستان 2
98/08/12 12:35

رادیاتورهای برقی کارآمد با انرژی

[https://www.aparat.com/v/JE8rZ]
طیف وسیعی از رادیاتورهای برقی و دارای انرژی است که با استفاده از جدیدترین فناوریهای حرارتی با ترموستاتهای الکترونیکی ساخته می شود تا کنترل دقیق گرمایش را به شما ارائه دهد. از آنجا که آنها با برق کار می کنند ، هیچ لولایی لازم نیست که بتواند آنها را نصب کند ، بنابراین هزینه ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

هررادیاتور به یک گیرنده موج بی سیم رادیو مجهز است ، بنابراین می توان آنها را از یک واحد لمسی مرکزی کنترل کرد که در هر مکانی با فاصله 30 متری قرار داشته باشد. از آنجا می توانید درجه حرارت و زمان هر رادیاتور را کنترل کنید بنابراین به شما امکان می دهد گرمایشی را در خانه خود تنظیم کنید.

رادیاتورها از قرصهای گرمایشی سرامیکی کائولن با چگالی بالا با مارپیچهای عنصر از جنس استنلس استیل جاسازی شده برای تولید گرما استفاده می کنند. رادیاتورها از آلومینیوم تزریقی ساخته شده اند که گرما را به خوبی در هر سطح رادیاتور هدایت و انتقال می دهد ، و اطمینان می دهد که گرما به سرعت در اتاق شما تابیده می شود.
جهت مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور روی لینک کلیک نمایید.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور
    پمپ کفکش چگونه کار می کند؟ نصب هواساز با کمک هلیکوپتر انیمیشن فیلتر شنی استخر آموزش نصب فیلتر شنی استخر نحوه تمیز کردن منبع انبساط پلاستیکی مایع خنک کننده پمپ شناور چگونه کار می کنند؟ آموزش ساخت منبع تحت فشار تشخیص خرابی منبع نبساط چرا به منابع انبساط نیاز داریم؟ منبع انبساط در مدارهای گرمایش مایع حرارتی صنعتی منبع انبساط مثانه در سیستم آبپاش آتش تعویض منبع انبساط | نحوه نصب شیر تخلیه حرارتی در منبع انبساط منبع انبساط چگونه کار می کند؟ هواساز آپارتمانی معرفی 5 تا از بهترین هیتر های برقی چطور رادیاتور خود را هواگیری کنیم؟ آشنایی با ساختار بوستر پمپ آبرسانی گراندفوس راهنمای خرید هیتر برقی هیتر برقی - انتخاب هیتر برقی نحوه کار مبدل حرارتی پوسته و لوله نصب بوستر پمپ های آبرسانی آموزش نصب مشعل و چگونگی راه اندازی مشعل آشنایی با فیلتر الکتریکی در دستگاه تصفیه هوا آشنایی با پکیج شوفاژکار منبع تغذیه دیگ بخار و بخار آب کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای در صنایع غذایی نحوه کارکرد هیتر گازی آشنایی با هیتر برقی دیواری کم مصرف نحوه نصب عایق سقف مسطح یا مخروط بر روی یک تخته سه لا نصب هواساز با کمک هلیکوپتر