نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

مطالبدوستان 2
98/08/12 12:34

آشنایی با هواساز و ویژگی های آن

[https://www.aparat.com/v/JRs9a]
هواساز معمولاً در اطراف یک سیستم فریم با پانل های فرو فلزی ساخته می شود که مطابق با تنظیمات قطعات لازم است. این فریم در ساده ترین شکل ممکن است از کانالها یا بخشهای فلزی ساخته شده باشد و دارای پانل های تزئینی فلزی منفرد است. این فلز به طور معمول برای محافظت طولانی مدت گالوانیزه می شود. برای واحدهای در فضای باز نوعی درب ضد آب و آب بندی اضافی در اطراف اتصالات فراهم شده است.
نگه دارنده های بزرگتر از یک سیستم قاب بندی فلزی مربع با پانل های دوجداره و عایق ساخته می شوند. چنین ساخت و سازهایی باعث کاهش افت گرما یا افزایش گرما از هواساز و همچنین تضعیف آکوستیک می شوند. دستگیره های هوای بزرگتر ممکن است چندین متر طول داشته باشند و به صورت مقطعی تولید شوند و بنابراین برای استحکام ، ریل های پایه فلزی زیر واحد ارائه می شوند.
در جایی که تامین و استخراج هوا به نسبت مساوی برای یک سیستم تهویه متعادل مورد نیاز است ، متداول است که هواسازهای عرضه و استخراج هوا به صورت جانبی یا پیکربندی به یکدیگر متصل شوند.
جهت کسب اطلاع از مشخصات فنی و قیمت هواساز به سایت بامین تهویه مراجعه فرمایید.

99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور
    پمپ کفکش چگونه کار می کند؟ نصب هواساز با کمک هلیکوپتر انیمیشن فیلتر شنی استخر آموزش نصب فیلتر شنی استخر نحوه تمیز کردن منبع انبساط پلاستیکی مایع خنک کننده پمپ شناور چگونه کار می کنند؟ آموزش ساخت منبع تحت فشار تشخیص خرابی منبع نبساط چرا به منابع انبساط نیاز داریم؟ منبع انبساط در مدارهای گرمایش مایع حرارتی صنعتی منبع انبساط مثانه در سیستم آبپاش آتش تعویض منبع انبساط | نحوه نصب شیر تخلیه حرارتی در منبع انبساط منبع انبساط چگونه کار می کند؟ هواساز آپارتمانی معرفی 5 تا از بهترین هیتر های برقی چطور رادیاتور خود را هواگیری کنیم؟ آشنایی با ساختار بوستر پمپ آبرسانی گراندفوس راهنمای خرید هیتر برقی هیتر برقی - انتخاب هیتر برقی نحوه کار مبدل حرارتی پوسته و لوله نصب بوستر پمپ های آبرسانی آموزش نصب مشعل و چگونگی راه اندازی مشعل آشنایی با فیلتر الکتریکی در دستگاه تصفیه هوا آشنایی با پکیج شوفاژکار منبع تغذیه دیگ بخار و بخار آب کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای در صنایع غذایی نحوه کارکرد هیتر گازی آشنایی با هیتر برقی دیواری کم مصرف نحوه نصب عایق سقف مسطح یا مخروط بر روی یک تخته سه لا نصب هواساز با کمک هلیکوپتر