نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

 اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه .....
آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

مطالب تصاویر 17دوستان 235
95/01/15 07:24

شاید فیلم هاشمی ها را بسازم !

مسعود ده نمکی:
هاشمی‌ها عنوان فیلمی می‌تواند باشد که نسل امروز و فردا را با تاریخ معاصر ایران و بویژه نیم قرن اخیر بیشتر آشنا کند. بازیگری توانمند که هم می تواند نقش پوزیسیون را بازی کند و هم اپوزسیون. هم ریسی باشد که بادیگاردهای سیاسی اش دنبال مادام العمر کردن حکومتش باشند و هم خودش معلم دموکراسی. هم می تواند زیر میز بازی باخته بزند و هم می تواند خود را استاد رعایت اخلاق و قواعد بازی سیاسی جا بزند .هم می تواند چپ ها و ملی مذهبی ها را در دوران قدرتش آب خنک بخوراند هم می تواند پدرخواندگی آنها را در دوران فطرتش بکند و قصه شاه و شاه بازی را از افکار عمومی پاک کند .این بازیگر یک بند باز سیاسی است که فلاش چپ می زند و به راست می پیچد و بالعکس چون او با هیچکس نیست او با خودش است و بقیه ابزارند. درست مثل دهه شصت که دوران موشک خوردن ملت بود او دنبال گفتمان بود و جنگ جنگ تا یک پیروزی استراتژی اش، و امروز که سایه موشک ها و تحریم ها و تهدید های هسته ای بالای سر ملت است این بازیگر دنبال گفتمان با دشمن است و موشک ها را توهم می پندارد .ولی ای کاش این بازیگر سیاست و آدم هایی از این دست آن موقع که در اوج قدرت بودند به جای بستن دهن منتقدان و سر داده شدن شعار مخالف هاشمی دشمن پیغمبر است دستشان به توییت می رفت و می نوشتند اشدا علی الکفار رحما بینهم. راستی آقای هاشمی سال 70 را به خاطر دارید صف اول نماز جمعه وقتی به جای تملق های همیشگی مردم من شعار اصلاح وضعیت فرهنگی را دادم دولت شما در همان سلولی که شما را در توحید بازجویی کردند چطور با من گفتمان کرد؟ نالبته نه فقط با من! اگر رفتار متکبرانه دولت شما در دهه هفتاد نبود چرخه قدرت و نقد ساختارها طبیعی پیش می رفت و جای شاکی و متشاکی عوض نمی شد. اما مطمئنا تاریخ در توییت خلاصه نمی شود. شاید با ساخت این فیلم جوانان خوش قلب کشورم بفهمند که نباید بازیچه کسانی شد که هم از دیوار لانه جاسوسی بالا می روند و هم پایش بیافتد سر زیر آب می کنند و شهید می سازند و بعد معلم دموکراسی و مدارا می شوند.
ده‌نمکی در ادامه یادداشت‌اش می‌نویسد: اگر فیلم هاشمی ها را بسازم شاید دیگر نیازی به ساخت فیلمی تاریخی برای ترسیم انحراف خواص و شکل گیری عاشورای سال 63 هجری نخواهیم داشت چون دوران ما پر شده از کسانی که نفش آقا‌ها و آقازاده های صدر اسلام را بازی می کنند. خدا کند در این صف بندی که هر روز پر رنگ تر می شود آقایان به فکر دین خود باشند نه دنیای خود.
لازم به توضیح است بعد از نگارش این متن هر اتفاقی برای من و رسوایی افتاد این صفحه حک شده و ارادت خود را به حاجی گرینف ها ثابت کرده ام.
99
کامنت بنویسید...
مجتبی روشنی , mogtaba95
دوشنبه 5 مهر ، 13:32
++
ادامه
فرزاد هاشم زاده , farzad_hashemzadeh
سه شنبه 19 مرداد ، 16:08
مرگ بر شاه مرگ بر شاه ، اکبر شاه
ادامه
آخرین مطالب آرش غنی زاده
باید به سراغ عدل بروید... هر چه که می خواهد بشود! (حضرت زهرا سلام الله) شاید فیلم هاشمی ها را بسازم ! طرز پخت نان خانگی رَوا (سالم ترین نان دنیا!) طرز تهیه خمیر ترش خانگی (مخمر وحشی) (استارتر خمیر ترش) تذکرات امام راحل در خصوص رهبری من به آمار زمین مشکوکم ... امام: نه! ناله خفته در گلو، کاری بکن / سینه پر درد است فریادی... ناگفته های احمدی نژاد از ولایت فقیه و مدعیان ولایتمداری... ناگفته ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای... ناگفته ها و درد دل های احمدی نژاد با احمدی نژادی... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت سوم)... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت دوم)... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت اول)... استغفار برای ظهور بسم الله الرحمن الرحیمرسول الله... پیدا کنید پرتقال فروش را!... احمدی نژاد بدون روتوش + (دانلود نسخه قابل چاپ) در... رازهای پنهان در براندازی احمدی نژاد شاید بتوان سیستم... این عید ها برای من آقا نمی شود بسم رب المهدی السلام... باز هم «رسوایی» دهنمكی خبرساز شد/ کفش قرمز پاشنه... قیمت شما چقدر است ؟... باشگاه زوج آسمانی 14seke. گرچه صبرت کاسه صبرمان را لبریز کرد، اما فرصتی بود...