آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

 اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه .....
آرش غنی زاده , ansar_m

آرش غنی زاده

مطالب تصاویر 17دوستان 235

94/09/14 11:07

من به آمار زمین مشکوکم ...

ترسم نرسی به كعبه ای عراقی! این ره كه تو می روی به تركستان است ...
مگر نه این است كه راه كربلا از فلسطین می گذرد؟!
شمر 1400 سال پیش که مرده است، شمر زمان خویش را دریاب كه سردمداران نظامت از هول مصالحه (یا به قول خودشان اتمام حجت!) (1) با او سر از پای نمی شناسند.
یادم نبود... آن مرد (2) كه خاری بود بر چشم یزیدیان زمان، به رأی مصلحت آیات عظام دیگر رفته است...

از مشاهده سیل فدائیان حسین (ع) تعجب نمی کنید كه 313 یار امام تنهایت كه عمده شان نیز از رجعت كنندگانند هنوز به حد نصاب (3) نرسیده است؟!
صد افسوس اگر این جمعیت میلیونی در مسیر بازگشت از فتح الفتوحاتشان، تنها با سطلی از آب (4) به سوی كربلای زمان رهسپار می شدند، اکنون تاریخ به گونه ای دیگر رقم می خورد ...

من به آمار زمین مشکوکم!
اگر این سطح پر از آدمهاست... پس چرا یوسف زهرا تنهاست؟!
سیصد و سیزده یار ندارد حتی!
انتقام سیلی، انتقام رخ نیلی با اوست ...
او که خونخواه حسین است و علی اصغر،
او که بی تاب به این خونخواهیست،
سیصد و سیزده یار ندارد حتی ....

پی نوشت:
-------------
(1) : چه کسی مجوز مذاکره با طاغوت را صادر کرد؟
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940325001318
http://www.wikipg.com/news/4059829 مشروح : http://aftabnews.ir/fa/news/311778

سوره نسا، آیه 60: "آیا ندیده‌اى كسانى را كه مى‌پندارند به آنچه به سوى تو نازل شده و آنچه پیش از تو نازل گردیده، ایمان آورده‌اند اما مى‌خواهند داورى میان خود را به سوى طاغوت ببرند، با آنكه قطعاً فرمان یافته‌اند كه بدان كفر ورزند و شیطان مى‌خواهد آنان را به گمراهى دورى دراندازد."

این در حالیست که احمدی نژاد به دلیل مخالفت با برقراری رابطه با امریکا از سال 1390 (2 سال آخر ریاست جمهوری) عملاً از سیاست خارجی خلع‌ ید شد. اراده‌هایی که در بخش‌هایی از ارکان حاکمیت حضور داشتند احمدی‌نژاد را از حاکمیت حذف و اخراج کردند و او دیگر هیچ نقشی در سیاست خارجی نداشت.

(2) آقای ظریف در تویتر به استقبال سال نو یهودیان رفته و نوشته بود «روش هشانا، سال نو یهودیان مبارک باد» و کریستی پلوسی با تشکر از ایشان خطاب به وی نوشته بود «ممنون! سال نو با پایان دادن به انکار هولوکاست از سوی ایران شیرین‌تر می‌شود» و آقای ظریف در پاسخ به او می‌نویسد «ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است. مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد (احمدی نژاد)، رفته است. سال نو مبارک»! و پلوسی پاسخ داده بود؛ «خوشحالم که می‌شنوم، ممنون از پاسختان»

(3) در روایتى امام جواد علیه السلام به عبدالعظیم حسنى علیه السلام فرمود: "... و هنگامى که براى او این تعداد ((313 نفر)) از اهل اخلاص جمع شد خداوند امر او را ظاهر خواهد کرد" 18-کمال الدین، ج 2، ص 377 و 378.

(4) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، 32 سال قبل در دیدار با هیئتی از مقامات یک کشور خارجی در مورد رژیم صهیونیستی فرمود: "اگر مسلمین مجتمع بودند، هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می‏ریختند او را سیل می‏برد."
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب آرش غنی زاده
    باید به سراغ عدل بروید... هر چه که می خواهد بشود! (حضرت زهرا سلام الله) شاید فیلم هاشمی ها را بسازم ! طرز پخت نان خانگی رَوا (سالم ترین نان دنیا!) طرز تهیه خمیر ترش خانگی (مخمر وحشی) (استارتر خمیر ترش) تذکرات امام راحل در خصوص رهبری من به آمار زمین مشکوکم ... امام: نه! ناله خفته در گلو، کاری بکن / سینه پر درد است فریادی... ناگفته های احمدی نژاد از ولایت فقیه و مدعیان ولایتمداری... ناگفته ‌های احمدی نژاد از لابی ها و فشار مجلس برای... ناگفته ها و درد دل های احمدی نژاد با احمدی نژادی... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت سوم)... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت دوم)... سخنان احمدی نژاد در جمع مردم مقابل منزلش (قسمت اول)... استغفار برای ظهور بسم الله الرحمن الرحیمرسول الله... پیدا کنید پرتقال فروش را!... احمدی نژاد بدون روتوش + (دانلود نسخه قابل چاپ) در... رازهای پنهان در براندازی احمدی نژاد شاید بتوان سیستم... این عید ها برای من آقا نمی شود بسم رب المهدی السلام... باز هم «رسوایی» دهنمكی خبرساز شد/ کفش قرمز پاشنه... قیمت شما چقدر است ؟... باشگاه زوج آسمانی 14seke. گرچه صبرت کاسه صبرمان را لبریز کرد، اما فرصتی بود...