نرم افزار اندروید کلوب
علی  مدیر گروه ستارگان اصفهان , alikarimian1

علی مدیر گروه ستارگان اصفهان

  تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر و سیستم های صوتی و تصویری و تلویزیون های led و lcd
علی  مدیر گروه ستارگان اصفهان , alikarimian1

علی مدیر گروه ستارگان اصفهان

مطالب تصاویر 317
95/12/23 10:28

سرای سالمندان صادقیه اصفهان درسال 1354با هدف نگهداری...سرای سالمندان صادقیه اصفهان درسال 1354با هدف نگهداری ازسالمندان تأسیس شد .این مؤسسه درحال حاضردریک ساختمان سه طبقه با 15000مترمربع زمین و 14500متر مربع که دردو طبقه ی آن ازخانم ها و دریک طبقه نیزازآقایان نگهداری می شود.
این خیریه که با مدیریت آقایان حسین اخوان سیگاری ،کریم پوستی ،حسین سیلانی ،رضا آریافر ،محمود سلطانی و محمد پوستی اداره می شود. تعداد 320نفر را تحت پوشش دارد. که 130نفرآنها از سوی سازمان بهزیستی 60نفرازکمیته امداد و بقیه ازطرف خانواده هایشان به این مرکز معرفی شده اند.
سرای سلامندان صادقیه که بعد ازسرای سالمندان کهریزک تهران دومین آسایشگاه بزرگ کشورمحسوب می شود. دربخش های مختلفی ازجمله :کلینیک چشم پزشکی ،گوش و حلق و بینی ،فیزیوتراپی ،بخش قلب و مشاوره ،خدمات ارزنده ای برای تأمین آسایش هرچه بیشترسالمندان ارائه می دهد این مؤسسه خدمات رفاهی مختلفی نیزنظیرتأمین آسایش هرچه بیشترسالمندان ارائه می دهد.این مؤسسه خدمات رفاهی مختلفی نیزنظیرتأمین پوشاک و مواد ضدعفونی برای سالمندان انجام می دهد .
این مرکزبراساس طرح توسعه ی خود در قطعه زمینی به مساحت 10000متر مربع اقدام به احداث واحدهای ساختمانی برای نگهدای سالمندان نموده که درحال حاضر 60سوئیت ازآنها آماده بهره برداری است. مسوولین سرای سالمندان صادقیه براین باورند توجه به اینکه شهروندان اصفهانی هنوز آشنایی کافی با این مؤسسه ندارند.به نظر می آید چنانچه صدا و سیما دراین زمینه همکاری لازم مبذول نماید گام مهمی درجهت معرفی این مرکزبرداشته خواهد شد

P1040345 (FILEminimizer).JPG

بازدید از سرای سالمندان صادقیه اصفهان

زمان جمعه 1395/12/27

ساعت 9:30 صبح

دروازه تهران ایستگاه دانشگاه صنعتی

شماره هماهنگی 09380948683 علی

کریمیان

http://www.cloob.com/setareghaneesfahan
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب علی مدیر گروه ستارگان اصفهان
همایش پیشبینی قیمت سکه و طلا در سال ۹۸ بازدید از سالمندان صادقیه1398/4/14 سرای سالمندان صادقیه اصفهان درسال 1354با هدف نگهداری... به شخصیت خود بیشتر از آبرویتان اهمیت دهید زیرا شخصیت... بهترین صدقه آن است که دانشی بیاموزید وبه دیگری آموزش... تنها غرور است که انسانیت را به باد میدهد ما از مشتی... انسان بزرگ نمیشود جز به وسیله ی فڪرش، شریف نمیشود،... تنهایے تان را با ڪسے قسمت ڪنید ڪه سال ها بعد ، شما... دلم برای کسی تنگ است که دل تنگ است… دلم برای کسی... یک نفر در همین نزدیکی ها چیزی ، به وسعت یک زندگی... دلت که تنگ یک نفر که باشد !... دوست من اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه... حق اشتباه هم برای خودتون حق اشتباه کردن قایل باشید... ماندن به پای کسی که دوستش داری.... دوست داشتن دوست داشتن به حرف نیست.... دوست داشتن هیچ وقت یکی را با همه ی ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷــﺘﻪ... چرا ضربه خوردیم وشکستیم و نگفتیم چرا؟... ... دارایی زندگی اگر ڪسے را یافتی ڪه در لبخندت غمت را... تجربه در زندگی ات سه چیز را تجربه کن دوست داشتن را... آرامش روزهای رفته زندگی را ورق میزنم چه خاطراتی که... عشق کسی که بهشت را بر زمین نیافته است آن را در آسمان...