نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
علی ولی خان , aghaye_azad

علی ولی خان

 اونهای که قصد مشاوره  و روانشناسی دارن لطفا به ایدی @Ravakvainovin  تو تلگرام پیام بدن .
علی ولی خان , aghaye_azad

علی ولی خان

مطالب تصاویر 11
94/10/23 19:45

5 دلیل برای مفید بودن خودارضایی


خودارضایی همه تاثیرات مفید یک رابطه جنسی را ندارد. حتی تعداد اسپرم در حین خودارضایی با حالت زناشویی فرق دارد. شاید مطمئن ترین سکس ممکن باشد و خطر بیماری های مقاربتی نداشته باشد ولی استفاده مداوم از خودارضایی برای رفع نیاز جنسی، ممکن است تلاش برای دستیابی به شریک جنسی و به طبع آن، داشتن زندگی اجتماعی وسیعتر را مختل کند. خطر خونریزی درون آلت به خاطر خودارضایی های مکرر و خشن نیز محتمل است.

اما با این وجود دلایل زیادی نیز وجود دارد که خودارضایی را به قول دکتر Gloria Brame متخصص سکسولوژیست، بخشی از فعالیت سالم جنسی انسان ها ساخته است. به عبارت دیگر همانطور که مسواک زدن مدوام، باعث تمیزی دندان و لثه خواهد بود خودارضایی نیز به سالم بودن مسیر لوله های اطراف آلت تناسلی منجر خواهد گشت.

این هم ۵ دلیل مشخص برای انجام خودارضایی:

پیشگیری از سرطان

یک تحقیق منتشر شده در استرالیا اعلام کرده است که مردانی که ۵ بار در هفته با سکس یا خودارضایی به تخلیه اسپرم می رسند ۳۰ درصد کمتر از بقیه شانس گرفتن سرطان پروستان دارند. به نظر می رسد ضمن تخلیه اسپرم ها، مواد زائد و مسموم در بین لوله های اطراف مجرای ادرار نیز دفع می شوند.

استواری بیشتر آلت مردانه

در سنین بعد از جوانی، تمام ماهیچه های بدن به مرور زمان، ضعیف تر می شوند. اما تخلیه مداوم و هفتگی از طریق سکس یا خودارضایی، باعث تقویت ماهیچه های شکم، پهلو و مثانه خواهند شد که نقش تعیین کننده در ثبات و پایداری آلت دارند.

جلوگیری از زودانزالی

دکتر Brame معتقد است خودارضایی یک ساعت قبل از رابطه جنسی به شما قدرت کنترل بیشتری می دهد. اجرای این برنامه یکنفره معمولا دو دقیقه طول می شکشد. اگر سعی شود مدت اجرا را به ۳ دقیق افزایش دهید تمرینی برای کنترل ارگاسم خواهد بود. زمان رسیدن به اوج را هر چه بیشتر به عقب بیاندازید بر خودتان مسلط تر خواهید شد. به همان صورت برای هر مرد حدود ۵۰ بار تماس کافی است تا به رضایتمندی مورد نظر برسد که این عدد را نیز می توان از طریق مکث های پیاپی در حین اجرا، به دو برابر هم رساند.

بالا رفتن فدرت دفاع طبیعی بدن

پزشک متخصص هورمون درمانی دکتر Landa می گوید ارضا شدن باعث تنظیم هورمون کوریسول در بدن می شود. در باور عمومی هورمون کورسول علامت تنش و خستگی و عصبیت می باشد ولی وی می گوید تنظیم کورسول باعث بالا رفتن قدرت دفاع طبیعی بدن خواهد شد

باعث شادی و سرحالی می شود

ارگاسم قوی ترین داروی مخدر طبیعی است که با خود مقدار زیادی مواد شیمیایی نظیر دوپامین و آکسی تاسین در درون مغز ترشح می کند که تاثیرات شادی آور و لذتبخشی ایجاد می کنند. دکتر Brame می افزاید اسکن های تهیه شده از مغز یک معتاد که به مواد مخدر دست یافته است و مغز انسانی که ارگاسم داشته است خیلی شبیه هم هستند.۵ Reasons You Should Masturbate Tonight

http://www.menshealth.com/sex-women/5-reasons-you-should-masturbate-tonight

Image Source

Beat It: 9 Ways Masturbation is Good for Your Health
99
کامنت بنویسید...
فاطمه  احمدی روشن , sharareveghar
سه شنبه 27 بهمن ، 21:01
قبلا مقالات بسیاری مطالعه کرده ام مبنی بر مضرات آنها که فرصت ندارم باز بگردم و پیدا کنم
اما یقین دارم اگر کاری مشکلات روحی روانی و جسمی برای بشر نداشته باشد و فقط سودهای یاد شده( که چندان هم معتبر و قابل اتکا نیستند) را دارا باشد شرع مقدس بشر را از آنها منع نمیکند
پیدا کردن مستندات برای علاقمندان کار پیچیده ای نیست
ادامه
علی ولی خان , aghaye_azad
سه شنبه 27 بهمن ، 20:53
دوستان لطف کنن با منطق علمی پاسخ خود را بدهند . مسلما عدم رعایت تعادل در هر چیزی مضر است و برای سلامتی میتواند زیانبار باشد . اما اگر دلیل علمی مبنی بر مضر بودن فعالیتی دارید با ذکر منبع علمی معتبر آن بیان کنید .
ادامه
فاطمه  احمدی روشن , sharareveghar
سه شنبه 27 بهمن ، 20:50
و آیا مضرات آن را می دانیم
و اگر مضراتش بیشتر ار محاسنش نبود از طرف دین منع نمیشد
ادامه
آخرین مطالب علی ولی خان
در مورد تفسیر خواب : فکت هایی در مورد خوابهایمان : حامد نیازی دور نباش در این دنیای کوچک؛ در این آغوش... بدون متن اشرار کسانی را گویند که فقط عیوب دیگران را جستجو... نگذارید افراد منفی ، کنترل ذهن شما را در دست بگیرند... من بر این باورم که برای تحقق صلح جهانی نخست باید... یکی از مشکلات روابط، میزان بها دادن به افراد است.... آیا می‌دانید لجبازی کنترلگری و قدردانی نکردن از نشانه‌های... انسان کامل از نظر یونگ : رابطه ها وقتی لانگ دیستنسه: چون میسر نیست من را كام... این یک دو سه روز نوبت عمر گذشت چون آب به جویبار و... در مذهـبِ عـاشقـان رَوّا کی بـاشـد ؟... «و من تک و تنها با همه‌ی آنانی که رفتند، احاطه شده‌... حرفای زیادی با چشمات داشتم فرصت ندادی برات شعر شم... قبل از اینکه عاشق شوید مطمئن شوید عاقلید عشق مرحله... زرنگ اونیه که همه میگن ولش کن این ، تو باغ نیست .... خریت ، حماقت ، کثافت ! محبوبم، تمام زیرنویس های هماهنگ دنیا مال تو زیرنویس... در مورد خوابهایی که میبینیم : در مورد خواب هایی که میبینیم : نیمهِ تاریک وجودمان را بپذیریم صرفا روانشناسی : انسانها در حالت جمعی، خطر بحرانها را زیاد جدی نمی‌گیرند مشکل «خودزشت پنداری» مردان سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول... وظیفه‌ی "معلم" پرورش است.... روزم به غم جهان فرسوده گذشت شب در هوس بوده و نابوده... قاطی کردن کلوب عاشقانه ....