بازگشت

89/08/9 15:52

نقاشی امنیتی بکشید ....

نقاشی امنیتی بکشید ... چرا ؟


سلام به همه کاربران محترم @};-

چند ماهی بود که در اندیشه ی حل چند مشکل عمده کاربران در خصوص تغییر ایمیل محرمانه  ، حذف عضویت از سایت و  در یک کلام یک روش امنیتی جدید برای تایید هویت کاربران بودیم و تحقیقات زیادی انجام دادیم.

اصول این کار در نمونه های خارجی  سوال و پاسخ امنیتی می باشد که متاسفانه بدلیل زبان فارسی و عدم تطابق پاسخ ها و شرایط حاکم بر جدانویسی و ... امکان استفاده از این تکنیک رایج برای تایید هویت کاربران برایمان مقدور نبود.

به زبان ساده تر نمی توانستیم به صورت خودکار و سیستمی 2 پاسخ با یک مفهوم را مانند مثال زیر با هم تطبیق دهیم تا پس از آن اجازه عملیات مهمتری مانند تغییر ایمیل محرمانه را سیستم صادر نماید.

نام معلم کلاس اول شما چیست ؟      "خانم پرنیان پور"       یا        "خانم پرنیانپور"


تیم برنامه نویسی کلوب دات کام  پس از ساعتها تحقیق و مطالعه ، مجبور به استفاده از یک روش کاملا ابتکاری  با مفهوم نقاشی امنیتی شد که تا کنون در هیچ وب سایت اینترنتی سابقه و تجربه استفاده نداشته است.


نقاشی امنیتی به دلیل تبلور ذهنی شما ، همیشه قابل شناسایی و تطبیق ذهنی می باشد.

علاوه بر راه اندازی این سیستم ، سرویس امنیت حساب کاربری جدید  برای جلوگیری از هک شدن پروفایل شما در برخی موارد از شما انتظار دارد نقاشی امنیتی خودتان را از میان دیگر نقاشی ها انتخاب کنید و پس از تایید به فعالیت خود ادامه دهید.


به نکات تذکر داده شده هنگام ترسیم نقاشی دقت کنید ، سعی کنید از امضای شخصی - نام و نام خانوادگی و یا هر نشانه دیگری که یک هکر با بررسی اطلاعات پروفایل شما به آن می رسد استفاده نکنید.

یکی از اهداف بزرگ ما در این کار کاهش فعالیت انسانی پلیس کلوب دات کام در خصوص موارد فوق و بررسی هک شدن پروفایل ها بوده تا بتوانیم با استفاده از  منابع موجود کنترل و پشتیبانی بهتری از کاربران و محتوی سایت داشته باشیم.

پی نوشت :

1 - فایل نقاشی امنیتی ، لازم نیست روی کامپیوتر شما باشد ، فقط در مواقعی که طرحتان را فراموش کرده باشید و یا  چند بار به اشتباه طرح دیگری را از میان تصاویر انتخاب کنید  ، از  شما خواسته می شود تا فایل نقاشی امنیتی خود را بارگزاری نمایید .

2- از بخش تنظیمات پروفایل شخصی خود ، می توانید نقاشی امنیتی دیگری  را  ، ترسیم نمایید .
 

99
آخرین مطالب تیم مدیریت سایت - کلوب
کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! سلام .... بر شانه 9 سالگی.... رسانه ، یک تغییر راهبردی سلام به همه کاربران ، بخصوص... آغاز نه سالگی کلوب و آغازی دیگر مبارک سلام دوستان... شروع فعالیت مرکز پشتیبانی سلام  @};- ضمن آرزوی موفقیت،... کلوب دات کام پاسخگو تر با عرض سلام خدمت همه کاربران... كلوب همچنان مانند گذشته  با سلام خدمت كلیه کاربران... ایران در غم .... ارتقا سخت افزاری کلوب دات کام کاربران گرامی، سلام... سایت کلوب بهترین سایت جامعه مجازی در جشنواره وب ایران... سایت کلوب وارد سال هشتم شد.... توضیح 2 ساعت اختلال سایت کلوب سلام به کاربران محترم @};-... نسخه جدید سایت کلوب پس از 70 روز .... رمز دوم چیست ؟... تغییرات و سرویس های جدید کاربران گرامی سلام در 1... نوروز 90 فرخنده باد.... اهدای جوایز قرعه کشی کارت شارژ و اینترنت با سلام... 3 سرویس کوروبی سایت ، رایگان شد !... هفتمین سال فعالیت کلوب دات کام سلام و اوقات همه خوش... تغییرات سخت افزاری و قطع موقت سرویس دهی سایت کلوب... عملکرد نهاد فیلترینگ و تضعیف موقعیت سرویسهای وبلاگ... نقاشی امنیتی بکشید .... معرفی 3 سرویس جدید و یک تذکر + تکمیلی کاربران گرامی... امنیت , امنیت , امنیت و کلوب دات کام !... اطلاعیه شماره 3 اطلاعیه شماره 3 برابر اخطارها و هشدارهای... نتایج مسابقه وبلاگ نویسی "یادداشتی به تیم مدیریت"... مسابقه "یادداشتی به تیم مدیریت" مدیریت سرویس دهنده... کلوب دات کام فروخته شد....