بازگشت

91/12/22 10:43

رسانه ، یک تغییر راهبردی سلام به همه کاربران ، بخصوص...

رسانه ، یک تغییر راهبردی

سلام به همه کاربران ، بخصوص مدیران و معاونان کلوب های سایت. @};-

مدت ها بود که مدیران و معاونان کلوب های کوچک و بزرگ  سایت از  هزینه های زیاد مدیریتی و عدم  توجه تیم مدیریت کلوب دات کام  به فعالیت های زیاد خود گلایه داشتند.

انتظارات متفاوت بود ، از کمک های کوروبی تا تبلیغات ارزان تر کلوب ها و ...

این موضوع مورد تحلیل قرار گرفت و حتی از چندین نفر از مدیران کلوب ها در تهران دعوت شد و جلسه برای جمع آوری بهتر اطلاعات و بررسی دقیق تر نیازمندی ها تشکیل گردید.

چند اشکال بزرگ شناسایی شد .

الف - حجم فعالیت و ورود اطلاعات کلوب ها برای نگاه داشتن همیشگی در صفحه تغییرات کلوبهای بخش خانه کاربران به شدت بالا بود.
ب - نیاز مورد الف ، بخش عمده ای از انرژی تیم مدیریتی یک کلوب را برای رشد و حفظ رتبه کلوب ،  تلف می کرد .
ج - پویا و کاربردی نگاه داشتن بحث های کلوب ها بسیار سخت و کم اثر ، و در بیشتر مواقع کم فایده بود.
د - عدم وجود آمار مناسب از بازخورد فعالیت های مدیران باعث حرکت کور و بدون برنامه آنها شده بود.


از مجموع این اشکالات دو سرویس مناسب بدست آمد.

1 - ایجاد شکل تغییر بافته و بهینه شده کلوب ها به نام رسانه .
2 - ایجاد یک سیستم آمار کامل و دقیق از کلیه بازخوردهای کاربران نسبت به یک کلوب و یک رسانه.


رسانه محدودیت ها و مزایای  ویژه خود را دارد . با اینکه  ورود اطلاعات در رسانه روزانه حداکثر 20 مورد است ولیکن نمایش  محتوای آن در صفحه اول و لابه لای  تغییرات دوستان کاربران، قدرت تاثیر گزاری قابل توجهی به آن داده است . برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

در آزمایش حدودا 1 ماهه  ما  مقاله های درج شده در یک رسانه ، با توجه به سیستم آماری جدید در ابتدا 12 برابر و امروز بیش از  44 برابر اثر گزار تر و پربازخورد تر از یک کلوب  از  منظر کامنت گذاری ، پسندیدن ، بازدید و  داغ شدن ،  است.

کسانی که به پیشنهاد ما و یا خودشان کلوب خود را به رسانه تبدیل کردند کاملا بر این مطلب گواه اند.


کلوب های قدیمی که تاریخ ایجاد آنها پیش از این مطلب می باشد ، برای تغییر کاربری کلوب خود  به رسانه ، می توانند به مرکز پشتیانی درخواست دهند.

نکته مهم برای مدیران : این اختلاف بدان معنی نیست که همه کلوب های سایت بخواهند به رسانه تبدیل شوند ، رسانه و کلوب هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده اند. اگر هدف شما بحث و گفتگو و خصوصی سازی اطلاعات است ، نیاز به یک کلوب دارید و اگر هدف شما صرفا نشر آزاد اطلاعات است شما به یک رسانه نیاز دارید.

برای نمونه می توانید دو گراف ذیل را برای مقایسه اختلاف یک کلوب و یک رسانه با تعداد عضو مشابه (حدود 50 هزار  عضو ) بررسی کنید.ما سعی می کنیم مشکلات را ار راه صحیح ، معقول و همه جانبه حل کنیم تا سالها موثر و مناسب بمانند.
99
آخرین مطالب تیم مدیریت سایت - کلوب
کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! سلام .... بر شانه 9 سالگی.... رسانه ، یک تغییر راهبردی سلام به همه کاربران ، بخصوص... آغاز نه سالگی کلوب و آغازی دیگر مبارک سلام دوستان... شروع فعالیت مرکز پشتیبانی سلام  @};- ضمن آرزوی موفقیت،... کلوب دات کام پاسخگو تر با عرض سلام خدمت همه کاربران... كلوب همچنان مانند گذشته  با سلام خدمت كلیه کاربران... ایران در غم .... ارتقا سخت افزاری کلوب دات کام کاربران گرامی، سلام... سایت کلوب بهترین سایت جامعه مجازی در جشنواره وب ایران... سایت کلوب وارد سال هشتم شد.... توضیح 2 ساعت اختلال سایت کلوب سلام به کاربران محترم @};-... نسخه جدید سایت کلوب پس از 70 روز .... رمز دوم چیست ؟... تغییرات و سرویس های جدید کاربران گرامی سلام در 1... نوروز 90 فرخنده باد.... اهدای جوایز قرعه کشی کارت شارژ و اینترنت با سلام... 3 سرویس کوروبی سایت ، رایگان شد !... هفتمین سال فعالیت کلوب دات کام سلام و اوقات همه خوش... تغییرات سخت افزاری و قطع موقت سرویس دهی سایت کلوب... عملکرد نهاد فیلترینگ و تضعیف موقعیت سرویسهای وبلاگ... نقاشی امنیتی بکشید .... معرفی 3 سرویس جدید و یک تذکر + تکمیلی کاربران گرامی... امنیت , امنیت , امنیت و کلوب دات کام !... اطلاعیه شماره 3 اطلاعیه شماره 3 برابر اخطارها و هشدارهای... نتایج مسابقه وبلاگ نویسی "یادداشتی به تیم مدیریت"... مسابقه "یادداشتی به تیم مدیریت" مدیریت سرویس دهنده... کلوب دات کام فروخته شد....