نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

ایرج ع ی , 3047

ایرج ع ی

 تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی    تو طبیب همه بودی زچه بیمار شدی
ایرج ع ی , 3047

ایرج ع ی

مطالب
93/10/13 12:15

این جمعه هم از دیدن رویت خبری نیست دیگر نفسم هم،...

این جمعه هم از دیدن رویت خبری نیست

دیگر نفسم هم، نفسِ معتبری نیست

رد می شود این جمعه و تا لحظه آخر

از آمدن سبز تو اما اثری نیست

ای شاه کلیدِ همه قفلِ قفسها

مرغان قفس را تو نباشی که پری نیست ...

اللهم عجل لولیک الفرج
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب ایرج ع ی
این جمعه هم از دیدن رویت خبری نیست دیگر نفسم هم،... دیده را فایده آنست که دلبر بیند .... از عشق تو گفتیم و نمک گیر شدیم تا ساحل چشمان تو تکثیر... جز تو کسی نیامده آقا، سر قرار انگار بی تو نیست کسی،... آنها رفتند و مدال افتخار آمیز شهادت را از سالار شهیدان... این ملت با پایداری و تحمل هزینه، منطق خود را در رویارویی... : شهیدان نیازی به ما ندارند بلکه ما محتاج شنیدن پیام... نگذارید پیش کسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی... خانواده های شهدا و اسرا و مفقودین و جانبازان، خود... خانواده ‏های شهدا، تا همیشۀ تاریخ این مشعلداران راه... من هر وقت چشمم به این جمالهاى نورانى مى‏افتد و این... ین ملت بزرگ ایران است که با قامتی استوار بر بام بلند... فرماندهی که 4روز پیکرش در خانه ماند دید در معرض تهدید دل و دنیش را """ رفت با مرگ خود... . امام و شهدا آنگونه متعهد و خودساخته بودند که؛ زیبایی... کجاست آن که زنجیر جاذبه خاک را از پای اراده اش بگشاید... بسم رب الشهدا تو مپندار که ما عاشقان ثارالله (علیه... یا حی جاذبه خاک به ماندن می خواند.... بسیجیان همه در راه حق قیام كنید به جسم بی‌سر مولای... تو آنی كه كوههای سربر سینه ی سپهر ساییده، بر خاك... در كوچه های شهر دلم، نسیم عطر دل انگیزت پیچیده است... بیا مثل شهیدان بی کران باش به فکر دردهای دیگران باش... گفتم به کجا؟... در محضرعشق امتحان میدادی گویی که به خاک آسمان میدادی... زیبایی رمز ماندگاریست و سادگی رمز زیبایی … شهدا چه... نوشته های زیبا با موضوع شهدای دفاع مقدس سلام بر آنهایی... 3 اپیزود اولین خداحافظی محتمل از دولت یازدهم/ نعمت...