دنیای سفر , tourismworld

دنیای سفر

دنیای سفر , tourismworld

دنیای سفر

3,049نــــفــــــر
عضو شده اند
3,049نفر عضو شده اند
بیشتر
دنیای سفر و گردشگری: اخبار و اطلاعات، عکس و سفرنامه و راهنمای سفر. همه و همه در http://www.donyayesafar.comدنیای سفر و گردشگری: اخبار و اطلاعات، عکس و سفرنامه و راهنمای سفر. همه و همه در http://www.donyayesafar.comمشاهده کامل مشخصات
18 خرداد 1393
تحلی

اعضاء

 • مریم مریم , nmanma
 • علیرضا فرشاد , a_r_farshad
 • مهدی قادری , mehdi_r70
 • موسی عبدیلر , atashesarda
 • 3049 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دوستداران طبیعت , afarinesh
 • توچال , tochaliha
 • همدان , hemedan
دنیای سفر , tourismworld
معمولا در فیلم های چینی با صحنه هایی از طبیعت مواجه میشویم که بیشتر شبیه به بهشتی هستند که از کودکی در موردش برایمان گفته اند. کوه های پوشیده شده از درختان متنوع، دریاچه های زیبا و کلبه های ماهیگیری کنار دریاچه و … همگی وسوسه سفر به چین را در دل هر کسی می اندازند.
ادامه
99
  دنیای سفر , tourismworld
  “مهدی سیاوشی” در جمع مدیران دفاتر گردشگری کشور در کرمان افزود: اتاق کرمان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به منظور معرفی هر چه بیشتر استان از مدیران دفاتر گردشگری کشور برای بازدید از کرمان دعوت کرد که سفر سه روزه ای را به کرمان داشتند.

  وی ادامه داد: اگر چه کرمان بعد از زلزله بم از گردشگری کشور عقب ماند اما با معرفی بیشتر آثار و جاذبه های بسیار زیبا و فراوان کرمان می توان دوباره رونق را به گردشگری کرمان بازگرداند.

  محمدحسن کرمانی رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران نیز در این نشست گفت: باید با ایجاد تغییرات لازم فضا را برای رونق بیشتر گردشگری داخلی مهیا کرد تا مردم ما جذب سایر کشورها نشوند.
  ادامه
   دنیای سفر , tourismworld
   اردبیل از جمله استانهایی است در تمام فصول سال به دلیل جاذبه های گردشگری فوق العاده اش، پذیرای مسافران بسیاری است. بنا بر گفته ی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، 30 هزار و 382 مسافر در مراکز اقامتی این استان در تعطیلات عید فطر مستقر شده اند.

   به گزارش روز شنبه سی اس وب و به نقل از ایرنا از روابط عمومی میراث فرهنگی اردبیل ، کریم حاجی‌ زاده با اشاره به حضور چشمگیر مسافران داخلی و خارجی در استان اردبیل در تعطیلات عید فطر افزود: استان اردبیل با داشتن جاذبه های تاریخی و گردشگری بی نظیر یکی از قطب‌ های گردشگری کشور به ویژه در فصل تابستان است.
   ادامه
   دنیای سفر , tourismworld
   بیشتر ما با نوازندگان خیابانی مواجه شده ایم؛ نوازندگانی که خیلی از آن ها حتی تحصیل کرده ی رشته ی موسیقی هستند، اما به دلایل مختلف، نوازندگی در خیابان را انتخاب کرده اند. حالا یکی از خوانندگان موسیقی ایرانی به صورت داوطلبانه قصد دارد، پیگیر بحث بیمه ی این نوازندگان شود.

   http://www.donyayesafar.com/n/6944

   فاضل جمشیدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، با بیان خاطره ای اظهار کرد: زمانی که من به عنوان مشاور اجرایی و آقای کامبیز روشن روان با سمت مدیرعامل در خانه موسیقی حضور داشتیم، بحث نوازندگان خیابانی یکی از دغدغه های مان بود و دوست داشتیم، برای این هنرمندان کاری انجام دهیم...
   ادامه
   دنیای سفر , tourismworld
   مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه دوره مصرف بنزین 700 تومانی تمدید نخواهد شد، گفت: از اول آذر ماه عرضه بنزین در سراسر کشور رسما تک نرخی خواهد شد.
   ادامه