نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

16:10 1398/02/25
خرید بک لینک بهتر است یا رپورتاژ آگهی و عامل افزایش ورودی گوگل چیست ؟

بک لینک رابطه ی مستقیم با کیفیت و ورودی گوگل به وب سایت ها دارد و زمانی که شما برای وب سایت خود بک لینک ثبت می کنید ، اعتبار سایت شما بالا می رود و مورد توجه گوگل قرار می گیرد. بک لینک عامل افزایش رتبه و افزایش ورودی گوگل است .


افزایش ورودی گوگل با خرید بک لینک

اما موضوع مهم دیگری این وسط است که سوال خیلی از شماها هم هست و آن اختلاف بک لینک و رپورتاژ آگهی است و چه فرقی بین این دو است.

بک لینک بهتر است یا رپورتاژ آگهی ؟

رپورتاژ آگهی خودش حاوی بک لینک است و به یک خبر و مقاله ی تبلیغاتی اصطلاحا Traded Advertisement و backlink گفته می شود .

بک لینک چیست ؟

اما خودِ بک لینک به درج لینک سایت شما در قالب یک سایت دیگه گفته می شود و در واقع لینک سایت شما در کل صفحه های آن سایت با نمایش یک عبارت ثبت می شود .

در تصویر زیر یک نمونه بک لینک را مشاهده می کنید :

بک لینک backlink

رپورتاژ آگهی چیست ؟

مثلا در عبارت مقابل که نوشته شده است خرید رپورتاژ آگهی ، یک نوع بک لینک داخل رپورتاژ آگهی هست به یک سایت دیگری به اسم بکوریتی خرید رپورتاژ آگهی

اگر روی عبارت خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید به سایت بکوریتی هدایت می شوید .

نتیجه بک لینک یا رپورتاژ آگهی ؟ کدام قوی تر است ؟

قطعا بک لینک مستقیما قوی تر است اما ایراد آن این است که به شکل ماهانه ( 1ماه 3ماه و الی 12ماه ) فروش می رود ، اما رپورتاژ آگهی ها دائمی می شوند .

قدرت و تاثیرگذاری خرید بک لینک از قالب یک سایت ، بسیار بالاتر از رپورتاژ آگهی هست ولی پیشنهاد بکوریتی هم این است که شما همزمان چند رپورتاژ آگهی و بک لینک از چند سایت تهیه کنید تا مکمل همدیگر باشند .

رابطه بک لینک با افزایش ورودی گوگل

بعد از اینکه شما بک لینک های سایت خودتان را افزایش می دهید همین کار باعث افزایش ورودی گوگل سایت شما نیز می شود .

افزایش ورودی گوگل واقعی

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

برای افزایش ورودی گوگل لازم هست که رتبه سایت شما در گوگل بالا برود و با بالا رفتن رتبه گوگل سایت ، لینک سایت شما در نتایج گوگل به سمت رتبه اول خواهد رفت و ما اینجا می خواهیم توضیح بدهیم چطور رتبه سایت خودتان را بالا ببرید .

منبع : https://backority.ir/increase-google-input-seo.html