نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

16:10 1398/02/11
کارآفرینی با استفاده از دستگاه جوجه کشی

سالیان سال است که در سبد غذایی مصرف کنندگان ، دیگر خبری از محصولات ارگانیک و طبیعی نیست و این امر باعث شده است بسیاری از مردم اعتماد خود را نسبت به کیفیت اقلام مصرفی الخصوص گوشت مرغ از دست بدهند.

تامین نیازهای غذایی مصرف کنندگان باعث شده تا متخصصین و افراد صاحب نظر از تاکیک های متفاوتی برای پرورش انواع طیور استفاده کنند که نه تنها بازه زمانی کمتری برای پرودن آن صرف می شود بلکه مقدار سودهی آن، چند برابر بیشتر از سایر اقلام غذایی است.

جالب است بدانید که یک تیم تحقیقاتی در سال 2008 میلادی خبری مبنی بر اینکه، دنیا با کمبود گوشت مواجه خواهد شد و بجای آن مردم ترجیح خواهند داد، از گوشت مرغ که بسیار لذیذ، خوشمزه و ارزانتر است استفاده کنند، منتشر کرد و امروز شاهد صحت ادعای این امر در بازار جهانی دنیا و ایران هستیم حتی در برخی از کشور ها ، که گوشت خوک مهمترین منبع برای تامین نیازهای غذایی آنها بود، بسیاری از مردم قدرت خرید آن را از دست داده اند و گوشت مرغ را که ارزانتر است، جایگزین آن کرده اند. پیرو این امر افراد زیادی مشتاق شدند که با پرورش مرغ، صنعت غذایی را در دست بگیرند.

با پرورش مرغ می توان علاوه بر گوشت، از فروش تخم آن نیز درآمد کسب کرد و این شرایط خوبی برای درآمدزایی افرادی است که از درآمد خوبی برخوردار نیستند.

اگر در بین شما افرادی وجود دارد که مشتاق پرورش مرغ هستند، بهتر است از یک برنامه اصولی پیروی کنید و تمامی هزینه های اضافی مثل خرید جوجه مرغ ها را که ممکن است درآمد تان را تحت تاثیر قرار داده و پایین آورد، کنار بگذارید و به جای آن اقدام به تهیه تخم های نطفه دار از مراکز معتبر کنید تا شرایط اولیه را برای پرورش جوجه های یکروزه مهیا کرده باشید.

در این میان لازم است که از شرکت های مراکز تولید جوجه های یکروزه هم یاد کنیم. این شرکت ها با دریافت مقداری پول می توانند تخم های نطفه دار شما را تحویل بگیرند و در دستگاه های جوجه کشی بسیار بزرگ و صنعتی به جوجه تبدیل کنند، کاری که بسیاری از پروش دهندگان از آن پیروی می کنند. البته ممکن است خرید تخم نطفه دار با پرداخت هزینه هایی که برای جوجه کشی آنها صرف می شود، برای همه مخصوصا افراد کم درآمد، اصلا مقرون به صرفه نباشد.

پیشنهاد ما برای چنین افرادی، این است که یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت تهیه کنند و از یک دریچه کاملاً اقتصادی که می تواند به یک حرفه سود اور مبدل شود، به کار جوجه درآوری و پرورش جوجه های یک روزه مشغول باشند.

ما تضمین می کنیم که با خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت می توانید جلوی هزینه های اضافی را بگیرید و سالیان سال تخم نطفه دار را به صورت خودکفا و با استفاده از دستگاه جوجه کشی که متعلق به خودتان است، به جوجه های یک روزه تبدیل کنید و درآمد خوبی از این راه به دست آورید. فراموش نکنید که حساب افراد موفق با افراد معمولی فقط با طرز فکر هایی که دارند، جدا می شود.

شایان ذکر است که در کشورعزیزمان ایران چندین شرکت تولیدی و صنعتی وجود دارند که به کار طراحی و تولید انواع دستگاه جوجه کشی با ظرفیت های متفاوت مشغول هستند. دستگاه هایی که می توان با استفاده از آنها در دوره های مشخص، 40 ، 100 ، 200 ، 500 ، 1000 تا 2000 عدد تخم نطفه دار را به جوجه تبدیل کرد .

در این دستگاه ها پارامترهای لازم از قبیل دما ، رطوبت ، اکسیژن و چرخش تخم ها به صورت کاملاً استاندارد و بدون کوچک ترین اختلافی همانند پرنده مادر سازماندهی شده است.

پیشنهاد می کنم که قبل از خرید دستگاه جوجه کشی به چند اصل مهم توجه کنید:

  1. توجه داشته باشید که قیمت دستگاه جوجه کشی بیانگر کیفیت آن نیست پس هرگز غول تبلیغات دروغی فروشندگان را مبنی بر کیفیت دستگاه نخورید.
  2. تمامی سیسیتم ها و تجهیزات بکار رفته در آن مثل بدنه ، سنسور دما و رطوبت ، سیسیتم رطوبت رسانبی ، تهویه ، برد دستگاه جوجه کشی ، سیستم چرخش تخم و ... باید از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار باشند چون همه این موارد مهم ترین فاکتور های تعیین کننده کیفیت دستگاه است.

البته در این میان تولید کننده هایی هم هستند که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند،دستگاه هایی را تولید کنند که نه تنها با استاندارهای روز اروپا مطابقت دارد بلکه فرایند جوجه کشی به بهترین شکل ممکن در این دستگاه های جوجه کشی با کیفیت انجام می پذیرد.

برای مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی خانگی ، زینتی با قابلیت جوجه کشی از تخم پرندگان زینتی به وبسایت زیر مراجعه نمایید:

https://easy-bator.com