نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

مشاهده رپورتاژ آگهی

23:51 1398/10/10
کلینیک رز معتبرترین کلینیک کاشت مو و ابرو در تهران

در فرآیند کاشت مو ، موهای شما را می گیرد و آن را به مناطقی منتقل می کند که مو ندارید. معمولاً از قسمت پشت سر گرفته می شود ، اما می تواند از سایر قسمت های بدن نیز گرفته شود. این روش در درجه اول برای درمان طاسی مردانه استفاده می شود. کاشت مو یک روش پزشکی است که در آن واحدهای فولیکول استخراج شده و سپس در نواحی طاسی کاشته می شوند. اگر شما خواهان تغییر در ظاهر خود و به فکر زیبایی چهره ی خود هستید ما به شما کلینیک رز و دکتر رضا روحانی را پیشنهاد می کنیم.

کاشت مو

کاشت مو به طور معمول موفق تر از محصولات بدون نسخه ی ترمیم مو است. اما عواملی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:
مانند موهای معمولی ، موهای کاشت شده با گذشت زمان نازک می شوند.
افرادی که دارای فولیکولهای خفته هستند ( افرادی که معمولاً موهای زیر پوست دارند اما موهایشان بیشتر رشد نمی کند) ممکن است به کاشت کمتری نیاز پیدا کنند.

بیشتر پیوندها با موهای موجود شما انجام می شود، مگر اینکه شامل موارد زیر باشید:
- نازک شدن و طاسی گسترده
- ریزش مو به دلیل شیمی درمانی یا داروهای دیگر
- جای زخم پوست سر

کاشت مو چقدر هزینه دارد؟

هزینه های نهایی ممکن است به میزان عمل پیوند،در دسترس بودن جراحان ، تجربه جراح، و روش جراحی انتخاب شده بستگی داشته باشد. از آنجا که کاشت مو از روشهای زیبایی است ، بیمه درمانی هزینه این روش را نمی پردازد. داروهای مراقبتهای ویژه نیز ممکن است به هزینه نهایی شما بیفزایند. اگر شما قصد دارید کاشت مو انجام بدهید و نگران کیفیت و هزینه ی عمل خود هستید، کلینیک رز و دکتر رضا روحانی همواره خدمت گذار شما دوست داران زیبایی می باشد و در تمامی مراحل کاشت مو و ترمیم با تمامی افراد مدارا می کند.

کاشت مو

فرایند کاشت مو چگونه است؟

قبل از شروع کاشت مو، جراح شما محلی را که موها برداشته می شود با بی حس کننده موضعی آن را بی حس می کند. شما همچنین می توانید به منظور خواب ماندن در این روش از آرام بخش درخواست کنید.
جراح شما یکی از دو روش کاشت مو را انجام می دهد: FUT یا FUE

کاشت مو و پیوند واحد فولیکولار (FUT)

برای انجام کاشت مو به روش FUT ، جراح شما باشد کارهای زیر را انجام دهد:
جراح تکه ای از پوست سر شما را معمولاً از قسمت پشت سر شما خارج می کند. اندازه این تکه حدودا تا ده اینچ طول دارد و در حد فاصل هر دوتا گوش شما قرار دارد. سپس جراح همان مناطق را بخیه می کند.
جراح شما به همان میزانی که برای کاشت،به مو نیاز دارند پوست سر شما را جدا می کنند. آنها ممکن است قطعه را به حدود 2000 قطعه کوچکتر به عنوان پیوند تقسیم کنند. برخی از این پیوندها ممکن است هر یک فقط یک مو داشته باشند.
با استفاده از یک سوزن جراح سوراخ هایی ایجاد می کند که پس از برداشت مو، مجددا آنها را در سوراخ های ایجاد شده قرار دهد. به این فرایند کاشت مو می گویند. کلینیک رز و دکتر رضا روحانی، کاشت مو و زیبایی را به بهترین نحو احسن برای شما به ارمغان می آورد.
تعداد مشخص پیوندهای دریافت شده به این موارد بستگی دارد:
- نوع موی شما
- اندازه محل پیوند
- کیفیت (از جمله ضخامت) مو
- رنگ مو

کاشت مو و استخراج واحد فولیکولار (FUE)

برای انجام روش FUE، جراح شما این مراحل را انجام می دهد:
آنها موهای پشت سر شما را می تراشند. جراح سپس فولیکولها را از پوست سر خارج می کند. مانند روش FUT ، جراح سوراخ های کوچکی در پوست سر شما ایجاد کرده و فولیکول های مو را به داخل سوراخ ها پیوند می زند. سپس محل جراحی را با بانداژ یا گاز می پوشانند.

مزایای کاشت مو

کاشت مو مانند هر عمل زیبایی دیگر مزایایی دارد که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

زیبایی ظاهری

افرادی که به دنبال روش کاشت مو هستند ، از ظاهر خود ناراضی هستند. کاشت مو به زیبایی ظاهر شما و پر کردن قسمت های طاس سر کمک می کند و در نتیجه اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری خواهید داشت.

درمان دائمی

در حالی که برخی از درمان های موضعی ممکن است در رفع موهای زائد اثر کمتری داشته باشند، کاشت مو برای افرادی که از ریزش شدید مو رنج می برند امید ایجاد می کند و یک راه حل مطمئن تر و دائمی است.

مراقبت کمتر

فواید دیگری برای انجام عمل کاشت مو وجود دارد. پس از عمل جراحی کاشت مو در مناطق آسیب دیده ، موهاش شما نیاز به حداقل نگهداری دارند. دلیل این است که موهای پیوند شده به معنای واقعی کلمه مانند موهای معمولی عمل می کنند. برای داشتن یا حفظ تراکم مو هیچ ماده شیمیایی یا شامپو خاصی لازم نیست.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک روش زیبایی است که در آن پیوندهای مو (شاخه) به ناحیه ابرو شما منتقل می شوند. هدف این است که موهای جدید از این پیوندها رشد کنند و ظاهری کامل تر ایجاد کنند.

روش کاشت ابرو چیست؟

عمل واقعی شبیه به کاشت مو سنتی است. پیوند موهای ابرو از موهای بالای گوش شما گرفته می شود. یک جراح نه تنها موهای فرد بلکه فولیکول های مو را نیز منتقل می کند. این به شما اطمینان می دهد که موهای جدید پس از ریزش موهای اولیه منتقل می شوند.بعد از انجام بیهوشی عمومی ، جراح برش های کوچکی را در قسمت های اهدا کننده فولیکول و همچنین در مکان های پیوند انجام می دهد. کل مراحل حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

مزایا و معایب کاشت ابرو

طرفداران کاشت ابرو توجه دارند که موهای جدید طبیعی به نظر می رسند زیرا آنها موهای خود شما هستند. این روش همچنین ممکن است نیاز به آرایش ابرو را محدود کند.
با این حال ، همچنین گزارشات جانبی در این روش گزارش شده است. کاشت ابرو یک روش پرهزینه است، همچنین می تواند چند ماه طول بکشد تا فولیکول های جدید "از بین بروند" تا نتیجه کامل حاصل شود. سرانجام ، این احتمال وجود دارد که این فولیکولهای جدید موهای جدید تولید نکنند.

بهبودی کاشت ابرو چقدر زمان می برد؟

دوره بهبودی برای کاشت ابرو نسبتاً سریع است. ممکن است لازم باشد تا 3 هفته بعد از عمل از ورزش شدید خودداری کنید. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی ، تورم یا چرک در محل ، با جراح خود تماس بگیرید. بعد از گذشت چند هفته ، مشاهده خواهید کرد که موهای پیوند شده خارج می شوند. این کاملاً طبیعی است. موهای جدید موی شما باید تا چند ماه آینده شروع به رشد کنند. در ضمن ممکن است لازم باشد موهای پیوند شده را به طول ابرو کوتاه کنید.

تزریق چربی در کلینیک رز با فناوری روز دنیا

تزریق چربی که به آن پیوند چربی، انتقال چربی و چربی زدایی نیز گفته می شود ، روشی است که از چربی خود فرد برای پر کردن فرورفتگی ها و شیارهای بدنش استفاده می کند. تزریق چربی اکنون یک تکنیک کاملاً تثبیت شده است که در اوایل دهه نود به روشی قابل پیش بینی کامل شد. از تزریق چربی برای پر کردن گونه های فرو رفته، از بین رفتن چربی گونه ها، شیارهای عمیق اطراف بینی به سمت گوشه های لب و در برخی موارد خطوط بین پلک های پایین و گونه است. همچنین یکی از متداول ترین روش هایی است که برای تقویت و حجیم کردن لب استفاده می شود.

جهت اطلاع دقیق از هزینه کاشت مو و ابرو با مشاورین ما در کلینیک رز از طریق شماره 02144067005 به صورت کاملا رایگان در ارتباط باشید.
www.rozclinic.com