نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:17 1400/04/14
گل ها زیبا هستند و گل آرایی هنری زیباتر!

از قدیم‌الایام هدیه دادن گل در مراسم مختلف انجام می شده اما این روزها گل آرایی برای مناسبت ها با گذشته فرق کرده است. چرا که در مناسبت های مختلف گل آرایی متفاوتی انجام می‌شود. لذا آشنایی با گل‌ها و انواع گل آرایی امری ضروری است که هر یک از ما بایستی نسبت به آن اطلاعات کافی داشته باشیم.

تاج گل ها یکی از سبک‌های گل آرایی است که به دلیل پر گل بودن و شیک بودن شان طرفداران زیادی دارد. تصوری که همگان از تاج گل دارند، این است که حتماً بایستی در مراسم ترحیم استفاده شوند. در صورتی که نوع و رنگ گلها و همچنین مدل گل آرایی یک تاج گل آن را برای مراسم مختلف متمایز می‌کند.

بسیاری از افراد همیشه دوست دارند یک انتخاب زیبا و خاص داشته باشند. یکی از این زمانها انتخاب گل برای تبریک است. انتخاب یک تاج گل تبریک باید متفاوت از تاج گل ترحیم باشد؛ چرا که در تاج گل تبریک از رنگهای گرم و شاد گل ها استفاده می شود. اغلب تاج گل تبریک را برای شروع کسب و کار جدید، نمایشگاه و افتتاحیه سفارش می دهند. برای تبریک عقد و عروسی از جام گل استفاده می شود که زیبایی و عطر خاصی به هر مراسم عروسی و شادباشی می بخشند.

تاج گل هایی که برای مراسم ترحیم جهت عرض تسلیت استفاده می شود، اغلب رنگهای سفید و خنثی دارند. همچنین تاج گل ترحیم در سایزهای یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه ارائه می گردند. همچنین عده ای سلیقه دارند که حلقه های گل را برای ترحیم سفارش دهند. البته به تازگی حلقه‌های دلگون ( قلبی شکل) نیز توسط گلفروشان ارائه می شود.

تاج گل ترحیم یک طبقه برای عرض تسلیت به یک همکار، دوست و فامیل مناسب است. تاج گل های چند طبقه معمولاً از طرف یک شرکت یا سازمان به بازماندگان متوفی تقدیم می شود.

تاج گل ترحیم اغلب قیمت بالایی دارد. در صورتی که میخواهید با یک قیمت مناسب، مراتب تسلیت و همدردی خود را به بازماندگان متوفی ابراز نمایید، می‌توانید از بین باکس گل ترحیم و تسلیت، سبد رومیزی و دسته گل ترحیم انتخابی مقرون به صرفه داشته باشید.

معمولاً دسته گل تسلیت برای گذاشتن روی مزار مناسب است که به دلیل یک طرفه بودن دسته گل، زیبایی آن روی مزار تسکین دهنده دلها خواهد بود. امروزه سبد های خاصی برای سر مزار طراحی می شود که معمولاً در مراسم روز سوم، چهلم و سالگرد بر روی مزار قرار می گیرد.

باکس گل و سبد گل مناسب برای ترحیم و تسلیت اغلب در مساجد و مراسم ختم به بازماندگان تقدیم می شود که نسبت به تاج گل ترحیم قیمت مناسب تری دارند.

بعد از آشنایی با گل آرایی ترحیم و تبریک، نوبت به خرید و سفارش تاج گل می رسد. سفارش تاج گل ترحیم را همه گل فروشی ها انجام می دهند؛ کافیست به یک گل فروش حضورا مراجعه کرده و مدلی را که می خواهید سفارش دهید. یا به سلیقه گلفروش اعتماد کنید و با توجه به هزینه ای که می خواهید صرف کنید، برای شما تاج گلی را آماده کنند.

روش دیگری نیز وجود دارد که امروزه  خیلی پرطرفدار است. آن هم خرید آنلاین تاج گل از یک گل فروشی آنلاین و اینترنتی است. ویژگی مثبت این مدل خرید و سفارش تاج گل این است که شما می توانید از بین مدل های ارائه شده در سایت، تاج گل مورد نظر خود را انتخاب کنید. معمولاً این سایتها در هنگام ثبت سفارش از شما میخواهند که ساعت و مکانی که می خواهید تاج گل را ارسال کنید، یادداشت نمایید. این راحت ترین روش ارسال تاج گل در ایران می باشد. کافیست سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

در میان گل فروشی های آنلاین ، گل فروشی انگور خدمات ارسال گل به سراسر ایران را ( بیش از ۳۰ شهر) انجام می دهد. هم وطنان خارج از ایران نیز می‌توانند به راحتی سفارش های خود را برای مناسبت های مختلف از این سایت انجام دهند. چراکه روش های پرداختی در انگور از طریق پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و حتی بیت کوین انجام می‌گردد. گل فروشی آنلاین انگور با برداشتن فاصله‌ها برای شما و عزیزانتان در تمامی مناسبت ها خاطره می سازد.

برای سفارش گل مناسب برای تسلیت می توانید در وب سایت انگور به نشانی اینترنتی www.anguor.com ، جدیدترین نمونه های گل آرایی را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید. جهت ثبت سفارش تاج گل در واتساپ می توانید با شماره های 09026637172 - 09104198492 تماس بگیرید.