نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

00:08 1400/03/24
تاریخچه شرکت های تولید کننده پکیج دیواری

تاریخچه شرکت بوتان

شبکه خدمات مشتریان بوتان از اولین سال های تاسیس در راستای اصل مشتری ‌محوری و با هدف فراهم نمودن رفاه بیشتر خانواده‌ها، جهت پاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان راه اندازی شد. بوتان از سال ۱۳۳۸ با راه‌اندازی اولین مرکز مشتریان، اقدام به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان نمود. در آن زمان، مرکز  مشتریان بوتان، تنها مرکز مجهز به سیستم بی‌سیم در کشور بود و این امکان را فراهم می کرد تا در حداقل زمان ممکن به درخواست های مشتریان رسیدگی شود. از سال ۱۳۶۷ با توسعه تولید محصولات گازسوز توسط بوتان، توسعه کمی و کیفی شبکه خدمات‌رسانی نیز در برنامه کار شرکت قرار گرفت و این حرکت در دهه ۷۰ با تاسیس مراکز مشتریان در سراسر کشور و مجهز شدن آن مراکز با سرویسکاران مجاز،  برای خدمت به مشتریان توسعه بیشتری یافت. در سال های بعد از آن تا کنون نیز توسعه این شبکه در دست انجام بوده است؛ به طوری که هم اکنون بوتان دارای گسترده ترین شبکه خدمات مشتریان الخصوص نمایندگی بوتان در کرج و در سراسر کشور با سرویسکارانی ماهر، مجرب و آموزش دیده می باشد.

 

گستردگی خدمات مشتریان بوتان

در حال حاضر شبکه خدمات مشتریان بوتان با بیش از ۶۰۰۰ سرویسکار مجاز، سرویسیار مجاز و نصاب در ۶۵۰ شهر کشور، دارای مقام بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی به مشتریان در سراسر ایران می‌باشد.
این شبکه وسیع جای‌جای نقاط ایران را پوشش داده و مشتریان بوتان این آسودگی خاطر را دارند که در هر نقطه‌ای از کشور که باشند امکان خدمات‌رسانی به آنها توسط سرویسکار مجاز وجود دارد.

تاسیسات بابامرادی

مرکز تماس

دیدگاه بنیانگذار فقید بوتان مبنی بر”خاک پای مشتری توتیای چشم ماست” همواره موجب توجه ویژه به مشتریان و ارتباط نزدیک و دوسویه با آنها بوده است. جهت ارتباط مستقیم و بهینه مشتریان با شرکت و به دنبال روشی نوین در برقراری ارتباط با مشتریان، بوتان در سال ۱۳۸۲ بزرگ ترین مرکز تماس ایران در صنعت لوازم خانگی را ایجاد نمود که با بکارگیری تجهیزات روز دنیا، مشتریان از سراسر کشور، امکان تماس مستقیم با این مرکز و ارائه درخواست های خود را داشته باشند.
خط ویژه سراسری مرکز خدمات مشتریان بوتان با شماره ۵۱۰۱۱–۰۲۱ توسط خطوط تلفن متعددی پشتیبانی می شود تا خطوط آزاد منتظر تماس، برای مشتریان همواره وجود داشته باشد. در حال حاضر، تماس روزانه مشتریان با این مرکز جهت درخواست‌های مشاوره، کارشناسی، نصب، تعمیر و … می‌باشد. سیستم رایانه‌ای مرکز تماس، درخواست‌های خدماتی مشتریان را بلافاصله از طریق اپلیکیشن ویژه خدمات به اطلاع نزدیک‌ترین سرویسکار مجاز مربوطه می‌رساند و در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

درباره خدمات بوتان

 • اولین مرکز مجهز به سیستم بی سیم در سال ۱۳۳۸
 • بزرگ ترین شبکه خدمات مشتریان در سراسر کشور
 • دارای استاندارد ملی خدمات مشتریان
 • دارای  استاندارد ارزیابی رضایت مشتری
 • دارای استاندارد رسیدگی به شکایات مشتری
 • برگزاری کلاس های آموزشی دوره ای جهت به روزرسانی و ارتقای سطح مهارت سرویسکاران
 • ارائه خدمات قبل، حین و سال ها پس از خرید
 • تامین و عرضه قطعات استاندارد محصولات تا ده سال پس از تولید

انواع خدمات قابل ارائه به مشتریان

 • راهنمایی تلفنی جهت خرید و انتخاب مدل مناسب
 • کارشناسی حضوری جهت خرید و انتخاب مدل مناسب
 • نصب و راه‌اندازی ایمن پکیج شوفاژدیواری
 • نصب و راه‌اندازی ایمن آبگرمکن دیواری
 • نصب رادیاتور آلومینیومی
 • آموزش بکارگیری و استفاده صحیح از دستگاه
 • ارائه خدمات گارانتی محصولات
 • ارائه خدمات تعمیرات و نگهداشت
 • رسیدگی به نظرات و انتقادات مشتریان

تاریخچه ایران رادیاتور 

گروه صنعتی ایران رادیاتور بعنوان بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت تولید و عرضه کننده پکیج شوفاژ دیواری، انواع رادیاتور، مشعل، کولر گازی و اسپیلیت ها، فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ با یک ماشین و تعدادی کارگر ساختمانی در مساحتی حدود ۱۵۰۰ مترمربع با هدف یافتن تخصص در صنعت ریخته گری و تولید رادیاتور های آلومینیومی داخلی آغاز کرد.

یک سال بعد در سال ۱۳۵۹، اولین محصول این شرکت یعنی رادیاتور آلومینیومی به بازار عرضه و مورد استقبال قرار گرفت.

بعد از گذشت ۷ سال در سال ۱۳۶۶ با رشد بسیار زیاد، این شرکت با کمبود مکان مواجه شده و در نتیجه کارخانه به شهر صنعتی رشت منتقل شد.

در سال ۱۳۶۹، با کمک کمپین تبلیغاتی عمو یادگار، کیفیت عالی و قیمتهای مقرون بصرفه، ایران رادیاتور بعنوان بزرگترین تولید کننده ی تجهیزات گرمایشی کشور معرفی شد.

تاسیسات بابامرادی

طی ۵ سال متوالی، از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴، گروه صنعتی ایران رادیاتور از طرف وزارت بازرگانی بعنوان برترین صادر کننده سال معرفی شد.

این گروه صنعتی کار تولید پکیج شوفاژ دیواری را از سال ۱۳۸۳ آغاز نمود و در نتیجه در سال   ۱۳۸۷ پیشرفته ترین آزمایشگاه تست انواع پکیج در سطح استاندارد های ملی برای هم سطح سازی محصولات با استانداردهای اروپایی تاسیس شد.

تولید لوله های چند لایه در همان سال ۱۳۸۷ شروع و در سال ۱۳۹۳ خط تولید راداتور های پنلی به گروه صنعتی ایران رادیاتور اضافه گردید.

و هم اکنون گروه صنعتی ایران رادیاتور، بزرگترین تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی ، پکیج دیواری و مشعل خانگی و صنعتی  در خاورمیانه، یکی از سه شرکت برتر تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی در سطح جهان، یکی از سه شرکت برتر تولید کننده مشعلهای صنعتی در جهان و یکی از ده شرکت برتر تولید کننده پکیج شوفاژهای دیواری در جهان می باشد.شرکت ایران رادیاتور با داشتن نمایندگی های معتبر در کلیه استان های کشور توانسته خدمات پس از فروش خوبی ارائه نمایید لارم به ذکراست تعمیر پکیج در کرمانشاه طیر نظر تاسیسات بابامرادی انجام می گردد.چناچه در استان کرمانشاه زندگی می کنید می توانید از خدمات این مجموعه کمکم بگیرید.

در این بین ما سعی داریم از میان تمامی محصولات این شرکت به معرفی کولر گازی و اسپیلت های ایران رادیاتور بپردازیم.

کولرگازی ها برخلاف پنکه ها فقط فضای اطراف را به جریان در نمی آورند و در واقع با خنک کردن هوای اتاق تهویه مطبوعی را بعمل می آورند. کارکرد کولرهای گازی معمولا مشابه یخچال است. مبرد گازی درون کمپرسور متراکم و با فشار به سمت کندانسور منتقل میشود. در آنجا گرما از دست داده و تبدیل به مایع می‌شود. سپس مایع از کندانسور خارج شده، از شیر انبساط عبور میکند و با افت شدید فشار، حالت دو فازی مایع و گاز به خود گرفته و به سمت ورودی اواپراتور منتقل می‌شود. در اواپراتور تحت تأثیر دمای محیط، دوباره تبدیل به گاز شده و سرمای خود را به محیط یا همان سیم‌پیچ های اواپراتور پس می‌دهد. هوای اتاق با گردش فن خنک کننده (در پنل داخلی) از یک سمت پنل داخلی وارد شده و بعد از عبور از بین سیم‌پیچ های اوپراتور، سرد شده و از سمت دیگر به اتاق می رود. مبرد تبخیر شده در اواپراتور دوباره توسط کمپرسور مکش شده و این روند ادامه می‌یابد.  اسپلیت ها همچنین با جمع کردن گرد و غبار و سایر آلودگی ها هوای تمیزی را تولید میکنند و همچنین با کاهش رطوبت، رشد کپک و قارچ را کاهش میدهند.

خط تولید کولر گازی های ایران رادیاتور از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و بعنوان جدیدترین محصول این شرکت  به بازار عرضه شد.

کولر گازی های ایران رادیاتور در ۵ مدل IAC-09CH/A، IAC-12CH/A، IAC-18CH/A، IAC-24CH/A، IAC-30CH/A ، در ظرفیت های ۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ و با قابلیت گرمایشی و سرمایشی در بازار موجود میباشد. تمامی انواع کولر گازی های ایران رادیاتور با گرید انرژی A+ و گاز مبرد R410A که سازگار با محیط زیست است و مجهز به کمپرسور روتاری GMCC شرکت توشیبا می باشند. این محصول مناسب استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل با دامنه دمایی ۷- الی ۴۳ درجه سانتی گراد است.

 

ویژگی های کلی کولر گازی ایران رادیاتور:

 • مجهز به کمپرسور روتاری GMCC شرکت توشیبا
 • گاز مبرد R410A سازگار با محیط زیست
 • اندازه لوله مبرد: سمت گاز ۹.۵۲ میلیمتر – سمت مایع ۶.۳۵ میلیمتر
 • دارای ۱۸ ماه ضمانت قطعات فنی و۵  سال ضمانت کمپرسور
 • دارای برچسب انرژی A+
 • مناسب برای کلان شهرها ( به علت آلودگی هوا ) و مناطق با رطوبت بالا
 • مناسب استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل با دامنه دمایی ۷- الی ۴۳ درجه سانتی گراد
 • مناسب برای مناطق آب و هوایی معتدل
 • کویل اوپراتور و کندانسور GOLD FIN
 • دارای پره های طلایی Golden fin

 

تاریخچه شرکت تاچی

رسالت وجودی شرکت تاچی، ایجاد سازمانی است مبتنی بر مشتری مداری و احترام به حقوق مسلم آنان ،در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و اعتقاد به این امر که تمام اعتبار یک سازمان به وجود مشتریان آن میباشد. ایجاد سود آوری در کنار افزایش رضایتمندی مشتریان در تمامی فعالیت‌های مربوط به فروش و خدمات پس از فروش سیستم های گرمایش و سرمایش تنها رمز بقا و برتری سهم بازار شرکت تاچی به شمار میرود. این امر محقق نخواهد شد مگر با رهبری این بازار، از طریق رقابتی سالم و کسب رضایت مشتری بصورت متداوم که شرکت تاچی با عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و ارائه کامل ترین خدمات تخصصی در صنعت سرمایش و گرمایش کشور گام مهمی را جهت نیل به اهداف بلند مدت شرکت برداشته است.

 

ارزش ‌های سازمانی شرکت تاچی

 • احترام به مشتریان و خواسته های آنان
 • احترام به کارکنان، تعهد به پرورش استعدادها، اعتقاد به اصل هم افزایی و رعایت شایسته سالاری
 • احترام به شرکا و تامین کنندگان و رعایت اصل ” انصاف ” برای حفظ منافع ذینفعان
 • توجه به کیفیت و فرهنگ برتری و تعالی
 • حفاظت محیط زیست و ادای حقوق شهروندی
 • رعایت اصل ” تقوی محوری” در برخورد با ارزش‌ های ملی و بین المللی

که امید است با رعایت کامل این اصول از سوی مدیریت و پرسنل شرکت تاچی بتوانیم موجبات رضایت مشتریان عزیز را در بالا ترین حد ممکن فراهم آوریم.

تاسیسات بابامرادی

در شرکت تاچی، یک سیاست و فلسفه ساده کاری دنبال میشود.
استفاده از استعداد و فن آوری های خود برای خلق ایده ای برتر که محیط زندگیمان را، مکان بهتری می سازند.
کارکنان ما هر روز این فلسفه را بی کم و کاست در کار خود اجرا می کنند.
مدیران ما در اقصی نقاط ایران به دنبال استعدادهای برتر می گردند، و منابعی را که برای شکوفا شدن به آنها نیاز دارند در اختیارشان می گذارند.

 

ارزشهای ما

ما معتقدیم که داشتن ارزشهای والا در زندگی رمز موفقیت در کسب و کار است.
در شرکت تاچی مقررات رفتاری بسیار سخت گیرانه ای داریم و این ارزشهای بنیادی در نهاد کلیه تصمیماتی که اتخاذ می نماییم وجود دارند.

 

کارکنان

واقعیت این است که یک شرکت یعنی افراد و کارکنان آن.
ما در شرکت تاچی خود را متعهد می دانیم که بهترین فرصتها را در اختیار کارکنان خود قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند.

 

تعالی

محرک و انگیزه تمام کارهای ما در شرکت تاچی شوق زایدالوصف مان به تعالی و برتری است و تعهدی حقیقی به ارائه بهترین محصولات و خدماتی نوین و برتر، نسبت به سایر رقیبان در بازار.

 

تغییر

در اقتصاد پرسرعت امروز، تغییرات پدیده ای دائمی هستند و خلاقیت و نوآوری لازمه بقای هر شرکتی است. همانطور که درسال های گذشته نیز چنین بوده ایم، نگاهمان به آینده خیره شده و تقاضا و نیازهای بازار را پیش بینی می کنیم تا بتوانیم شرکت را به سوی موفقیت بلند مدت هدایت کنیم.

 

شکوفائی برای همه

هیچ شرکتی نمی تواند موفق باشد مگر با خلق شکوفائی و فرصت برای دیگران.
مدیران، کارمندان و تمامی افرادی که در شرکت تاچی حضور دارند، خود را متعهد می دانند تا در تمام کشور و یا نقاطی که مشغول به انجام وظیفه می باشند، یک کارمند سازمانی مسئول در قبال شرکت و مشتریان باشند.
ما اولین نیستیم، اما برترینیم.

 • استاندارد ملی ایران پکیج شوفاژ دیواری

 • استاندارد ملی ایران رادیاتور آلومینیومی

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۱)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۲)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۳)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۳)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۴)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۴)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۵)

 • گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان (۱۳۹۵)

 • استاندارد کیفیت اروپا CE

 • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

 • استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001

 • استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلیISO 18001

 • استاندارد سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و رضایت مشتریISO 10002

 • استاندارد سیستم مدیریت اندازه گیری و ارزیابیISO 10004

تاسیسات بابامرادی با داشتن نمایندگی تاچی در کرج این اطمینان را به شما عزیزان خواهد که کلیه خدمات ارائه شده زیر نظر امورمشتریان شرکت تاچی می باشد.