نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

14:25 1400/02/2
بهترین پیتزای تهران رو کجا بخوریم؟

بهترین پیتزای تهران رو کجا بخوریم؟

امکان ندارد که با پیتزا میانه خوبی نداشته باشید. پیتزا از جمله غذاهایی است که همه افراد آن را دوست دارند. کودک و نوجوان، پیر و جوان، زن و مرد، همگی از پیتزا خوششان می آید. در دوران دشوار کرونا نیز که سفارش آنلاین غذا رونق بیشتری گرفته است، سفارش غذاهایی همچون پیتزا بسیار ساده شده است. اما همان طور که «هر گردی گردو نیست»، هر پیتزایی هم پیتزا نیست. رستوران و پیتزاهای زیادی در تهران وجود دارند و تعداد محدودی از آن‌ها می توانند تجربه بی نظیر طعم پیتزا را برای شما به ارمغان بیاورند. برخی از بهترین و معروف ترین پیتزاهای تهران را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 

پیتزا سیب ۳۶۰

برخی ترجیح می دهند که طرز تهیه خمیر پیتزا را یاد گرفته و در منزل پیتزای خوشمزه و خانگی تهیه کنند. برخی دیگر نیز با یک تلفن ساده بهترین و خوشمزه ترین پیتزاها را درب منزل تحویل می گیرند. هردو کار درستی می کنند اما در روزهایی که کسی حال و حوصله تهیه غذا ندارد، سفارش بهترین گزینه شما است.

پیتزا سیب ۳۶۰ از بهترین و معروف ترین پیتزاهای تهران است که طعم پیتزاهای آن تا مدت ها در خاطره شما باقی می ماند. مجموعه رستوران های زنجیره ای پیتزا سیب ۳۶۰ با بیش از ۱۰ شعبه در تهران بزرگ‌ترین مجموعه فعال در عرصه پیتزا در تهران به شمار می رود. انواع پیتزا، ساندویچ، برگر، سالاد و پیش غذا را می توانید از پیتزا سیب ۳۶۰ سفارش دهید.

 

پیتزا خاتون

زعفرانیه، پاسداران و مجتمع کوروش شعبه های پیتزا خاتون هستند. پیتزا خاتون یکی از بهترین سرویس ها را در تهران دارد و تنوع پیتزاهای آن بدون شک باعث می شود که به یک مشتری دائمی این مجموعه تبدیل شوید.

کیفیت غذای پیتزا خاتون بی نظیر است و قیمت های آن نیز کاملاً منصفانه است. بدون شک به محض اسم بردن از پیتزا خاتون در تهران، بلافاصله شما را راهنمایی کرده و آدرس آن را به شما خواهند داد.

 

پیتزا پرپروک

تنوع بی نظیر محصولات، پیتزاهای بزرگ و خوشمزه و پیتزا پارتی های پیتزا پرپروک در تهران زبانزد است. پیتزا سیسیلی، پیتزا جامبو، ساندویچ، پیتزا نیمه آماده، سوخاری و برگرهای پیتزا پرپروک باعث می شود که از هر نوع پیتزای دیگری دل بکنید.

 

توسط سرویس پیتزا پارتی پرپروک می توانید ۴ نوع پیتزا را با هم ترکیب کرده و یک پیتزای غول آسا برای دورهمی های خود سفارش دهید. قیمت های پیتزا پرپروک به نسبت کیفیت غذای آن مناسب است.

 

پیتزا در ب در

پیتزا در ب در که در خیابان شریعتی واقع شده است و یکی از مدرن ترین پیتزایی های تهران به شمار می رود. محیطی مدرن و جذاب و پیتزاهایی که شما را به آمریکا می برد و خاطره خوردن پیتزاهای آن احتمالاً تا مدت ها در ذهن شما باقی می ماند.

پیتزا در ب در علاوه بر پیتزا ساندویچ هم سرو می کند و به دلیل کیفیت بالای غذا و محیط مناسب احتمالاً باید مدت زیادی برای سفارش منتظر باشید.

 

پیتزا استریت آرت

پیتزا استریت آرت واقع در تجریش با پیتزاهای خوشمزه به سبک ایتالیایی لبخندی روی لب های شما می کارد. مواد اولیه استریت آرت مستقیماً از ایتالیا وارد می شود و فاصله میان حرف و عمل آن‌ها به باریکی یک تار مو است. پیتزا قرمز، پیتزا سفید، دسر و سالاد و پیش غذا در پیتزا استریت آرت سرو می شود. قیمت های این پیتزایی بسیار منطقی است و کیفیت بالای آن به نسبت قیمت ها تفاوت زیادی دارد.

 

عطاویچ

عطاویچ همان طور که ساندویچ های بسیار خوشمزه ای تهیه می کند، پیتزاویچ های بی نظیری هم دارد. ساندویچ، پیتزا، برگر، چیکن، سالاد و پیش غذا در منوی عطاویچ پیدا می شود. یکی از دلایلی که عطاویچ در این لیست حضور دارد، لیست غذاهایی است که بدون دخالت دست در این رستوران پخته می شوند. موردی که احتمالاً در دوران کرونا انتخاب بسیاری افراد باشد.

کیفیت پیتزاهای عطاویچ بسیار بالا است و قیمت های آن نیز منطقی است. عطاویچ در بسیاری از مناطق تهران، شهرستان ها و کشور ترکیه شعبه دارد.

 

رستوران هایی که در این مطلب معرفی شدند، بر اساس سلیقه و تفکر ما بود. ممکن است پیتزایی های بسیار جذابی در تهران وجود داشته باشند که شما آن‌ها را لایق این لیست بدانید. به همین خاطر خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها ما از تفکرات خود باخبر کنید. بهترین پیتزای تهران از دیدگاه شما در کجای تهران پیدا می شود؟