نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

21:41 1400/01/24
سرگذشت نمایندگی زیمنس در ایران چه شد؟

معرفی نمایندگی زیمنس در تهران

این روزها خرید محصولات اصل و با کیفیت نسبت به گذشته سخت‌تر شده است، دیگر خرید کردن با خواندن یک کاتالوگ یا دانستن یک مدل از محصول خاص کار درستی نیست و ممکن است محصولی را خرید کنید که رضایت شما را جلب نکند. تشخیص محصولات اصل از محصولات تقلبی بسیار سخت است. تنها کارشناسان می‌توانند تفاوت‌ها را تشخیص داده و محصولات اصل را شناسایی کنند. علاوه بر این موضوع انتخاب محصول مناسب با نیاز شما، به اندازه کیفیت مهم است. حال با این اوصاف راه حل چیست؟ قطعا مطمئن‌ترین راه و تنها‌ترین راه خرید از نمایندگی‌های معتبر است. در این مقاله قصد داریم نمایندگی زیمنس در تهران را  معرفی کنیم.

 

نمایندگی زیمنس

زیمنس یکی از شرکت‌های معتبر آلمانی است. آنچه که امروز ما را مصمم کرده است تا نمایندگی زیمنس در تهران را معرفی کنیم، تقاضای زیاد برای محصولات صنعتی این برند جهانی و معتبر است. خوشبختانه علیرغم وجود تحریم‌های فراوان کشورمان، زیمنس به مشتریان خود وفادار مانده است و نمایندگی زیمنس در تهران فعال است.

پارس اتوماسیون توانا نمایندگی زیمنس در تهران است. این نمایندگی افتخار دارد که با استفاده از نیروهای کارشناس و مجرب نیازهای مشتریان را رفع می‌کند. همانطور که گفته شد انتخاب محصول مناسب با نیاز شما،  به اندازه کیفیت و اصل بودن محصول مهم است، شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی زیمنس شعبه سعدی از تجربیات کارشناسان پارس اتوماسیون توانا بهره برده و محصول مناسب را انتخاب و خریداری کنید. کارشناسان این نمایندگی آماده ارائه پیشنهادهای فنی و مشاوره در زمینه راه اندازی و اجرای  پروژه های مختلف هستند. قطعا با مراجعه به نمایندگی خواهید دید که اطلاعات شما در زمینه محصولات زیمنس و کاربردهای هر محصول مانند قطره ای در دریاست. آری کار را باید به کاردان سپرد!

یکی از اقدامات جالب نمایندگی سعدی زیمنس نیازسنجی مشتریان است. کارشناسان این مجموعه با توجه به دانش، تجربیات و تحلیل‌های صنعتی موجودی انبار را دائما به روزرسانی می‌کنند. خیالتان راحت باشد که این نمایندگی تمام محصولات مورد نیاز شما اعم از تجهیزات فشار ضعیف، اتوماسیون صنعتی، کنتاکتور و پی ال سی زیمنس را در انبار موجود دارد.

پی ال سی زیمنس، کنتاکتور زیمنس و اتوماسیون‌های صنعتی مدل‌های مختلفی دارند و هریک برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند. توصیه ما به شما این است که تمام انتظارات خود از محصول را یادداشت کنید تا در هنگام مشاوره کارشناسان بتوانند بهترین محصول را که با بودجه شما تناسب دارد و هم نیازهای فعلی و آینده شما را برطرف می‌کند، به شما معرفی کنند.  

یکی از اقدامات خوب و مشتری پسند پارس اتوماسیون توانا گارانتی محصولات است. تمام محصولات خریداری شده از شعبه سعدی به مدت 6 ماه گارانتی می‌شود و 3 سال نیز می‌توانید از خدمات پس از فروش محصول استفاده کنید. شاید در نگاه اول خدمات پس از فروش برایتان خیلی مهم نباشد اما به فکر آینده باشید. زمانی که خرید را انجام داده اید و پس از یک سال برای نگهداری بهتر محصول قصد دارید یک بررسی روی محصول انجام دهید یا آن را ارتقا دهید، دقیقا همین زمان است که خدمات پس از فروش محصول به کمک شما می آید.

پارس اتوماسیون توانا

اگر به تازگی در نمایشگاه‌ها و بازار فروش محصولات صنعتی جستجو کرده باشید، حتما متوجه شده اید که بسیاری از برندهای جهانی که درحال رقابت با زیمنس بودند دیگر در ایران فعالیت ندارند. حالا مشتریان آنها که محصولی را خریداری کرده بودند، با دنیایی از مشکلات دست وپنجه نرم می‌کنند. واقعا در این مواقع با محصولاتی که نیاز به خدمات پس از فروش دارند چه باید کرد؟ اما حضور زیمنس در تهران با نمایندگی فعال نشان از مسئولیت این شرکت در قبال محصولات و مشتریانش است. بار دیگر مانند گذشته ثابت کرده است که با تولید محصولات جدید و حمایت از مشتریان دائما در حال پیشی گرفتن از رقبا است.

اگر هنوز با محصولات زیمنس آشنایی ندارید می‌توانید حضوری به نمایندگی زیمنس تهران در خیابان سعدی مراجعه کنید و با مشاوره از کارشناسان توانمند و مجرب با محصولات آشنا شوید. اما در این روزها که با بیماری کرونا امکان مراجعه حضوری ندارید یا  در شهرستان هستید می‌توانید به آدرس اینترنتی Parssiemens.com  مراجعه کرده و از سایت فروشگاه دیدن کنید و پس از مشاوره تلفنی خرید خود را انجام دهید. نمایندگی زیمنس محصول خریداری شده را برایتان ارسال خواهد کرد.