نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

15:51 1400/01/17
خرید آنلاین رویکردی جدید برای مقابله با کرونا

از پاییز سال گذشته و  با انتشار خبر گسترش ویروس کرونا، تغییرات قابل توجهی در ابعاد مختلف زندگی مردم دنیا بوجود آمد. عادت صرف غذا در در فضای بسته رستوران‌ها و نحوه تحویل غذا تغییر یافته است. در همین حال، تجربه خرید مواد غذایی نسب به گذشته با تغییراتی همراه بوده و بکارگیری پروتکل‌های بهداشتی در فروشگاه‌های مواد غذایی به مصرف کنندگان این امکان را داده که در فروشگاه احساس راحتی کنند. این در حالیست که بسیاری از مصرف کنندگان تصمیم گرفته‌اند به طور کامل به خرید از سوپرمارکت‌های آنلاین روی بیاورند.

قبل از ویروس کرونا، خرید آنلاین مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی در بین قشر کثیری از شهر نشینان رایج بود. اما خطر انتشار بیشتر این ویروس از طریق تماس با افراد آلوده، مردم را به نوعی خانه نشین کرد. همین امر، سایر مصرف کنندگانی را که خیلی طرفدار این شیوه خرید نبودند به ثبت سفارش و خرید آنلاین مایحتاج روزانه خود سوق داد.

 

بهداشت و صرفه اقتصادی بیشتر

اسنپ مارکت از جمله سوپرمارکت‌های اینترنتی است که در دوران همه‌گیری کرونا با ارائه خدمات خرید اینترنتی مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی، در کاهش احتمال گسترش این ویروس موثر بوده است. در واقع، اسنپ مارکت عرضه آنلاین کالاهای هایپر استار از جمله میوه و سبزیجات، مرغ و گوشت، محصولات لبنی و انواع نان را بر عهده داشته و تمامی اجناس خریداری شده را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارسال و درب منزل تحویل مشتریان می‌دهد.

گستردگی و تنوع در کنار کیفیت و قیمت مناسب کالاهای هایپراستار، استقبال هرچه بیشتر مصرف کنندگان را در پی داشته است. با خرید از اسنپ مارکت، کاربران می‌توانند علاوه بر پیشنهادهای ویژه و تخفیف‌های هایپراستار، از جشنواره تخفیف‌های اسنپ مارکت نیز بهره‌مند شوند. از جمله کدهای خرید با تخفیف ارائه شده توسط اسنپ مارکت، می‌توان یه تخفیف اولین خرید اشاره کرد. با استفاده از این کد تخفیف، کاربران با ثبت اولین خریدشان از سوپرمارکت انلاین اسنپ مارکت تا سقف 25 هزار تومان تخفیف دریافت خواهند کرد. اما اگر از قبل جزو خانواده بزرگ اسنپ مارکت بوده‌اید و تخفیف اولین خرید شامل حال شما نمی‌شود، می‌توانید با معرفی اسنپ مارکت به دوستانتان از تخفیف معرفی برخوردار شوید.

 

مزایای خرید آنلاین مواد غذایی در دوران کرونا

  • خرید آنلاین مواد غذایی هم برای مصرف کنندگان و هم کارمندان فروشگاه‌ها بی‌خطرتر است، زیرا این شیوه تماس بین افراد و احتمال انتقال ویروس را به حداقل می‌رساند.
  • با خرید از سوپرمارکت‌های آنلاین، تحویل دهی اجناس خریداری شده درب منزل صورت می‌گیرد و نیازی به خروج از محیط امن خانه وجود نخواهد داشت.
  • فروشگاه‌های اینترنتی همیشه در تلاشند که همه کالاهای سوپرمارکتی و مواد غذایی اعم از میوه و سبزیجات و محصولات گوشتی، تازه تحویل داده ‌شوند. فروشگاه‌ها نسبت به کیفیت و طراوت مواد غذایی خوراکی کاملا آگاه هستند. به این ترتیب، مصرف کنندگان می‌توانند به کیفیت مواد غذایی و رعایت بهداشت در بسته‌بندی آن‌ها اعتماد کنند.