نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

14:33 1400/01/14
مزایای شرکت در کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

طبق تحقیقات علمی و میدانی، یادگیری یک زبان افزون بر زبان ملی به عنوان زبان ثانویه، تاثیرات شگفت انگیزی بر وجه‌های مختلف زندگی هر شخص دارد و از آن‌جا که زبان انگلیسی همواره زبان فرصت‌ها نامیده می‌شود، انتخاب نخست اغلب افراد می‌باشد. به همین جهت، افراد مختلفی اقدام به آموزش زبان انگلیسی کرده و بدین ترتیب آموختن این نوع زبان کمک‌ شایانی در آینده‌ی افراد خواهد کرد و اینکه چه مرجعی در این امر یاری رسان است بسیار قابل توجه خواهد بود؛ چرا که مهارت پیدا کردن در زبان خارجی نیازمند دو عامل اساسی است. این دو عامل را می‌توان داشتن یک برنامه جامع ارائه شده از جانب اساتید زبده و اراده زبان آموزان دانست.

از این رو پس از انتخاب این زبان به عنوان زبان دوم، دست‌یابی به یک برنامه جامع در جهت آموزش زبان انگلیسی گام بعدی است که افراد می‌بایست برای رسیدن به هدف خود بردارند. اما متاسفانه اکثر افراد به دلیل مشغله‌ها و برنامه‌هایی که از انعطاف کافی برخوردار نیستند در روند شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند شد. اما همه افراد جهان با پیشرفت چشم‌گیر و روز افزون تکنولوژی و فناوری، شاهد تولد روش‌های نوین در زمینه آموزش‌های مختلف، هستیم. یکی از این روش‌های نوظهور را می‌توان، برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی در بستر فضای مجازی دانست.
با ظهور اینترنت پرسرعت و در دسترس قرار گرفتن دستگاه‌های ارتباطی بیش از گذشته، رفته رفته آموزش‌‌های مجازی و کلاس‌های آنلاین نیز جایگاه خود را در زندگی مردم باز کرده و فرصت‌های بیشتری جهت یادگیری برای آنها فراهم آوردند. این روش علاوه بر به ارمغان آوردن تجربه شرکت در یک کلاس تدریس و آموزش زبان انگلیسی، بدون تاثیر از مشکلات محیطی برای اشخاص علاقمند به یادگیری این زبان، دارای مزایای بیشمار دیگری نیز نسبت به موارد فوق است. از جمله این مزایا می‌توان به مواردی که در ادامه به شرح و بسط‌شان می‌پردازیم، اشاره کرد.

  • منعطف بودن

یکی از برتری‌هایی که آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین به زبان آموزان عرضه می‌کند هماهنگی با وقت است. در نتیجه در دسترس افرادی است که می‌توانند زمان‌های محدودی را به این امر اختصاص دهند. از آن‌جا که برای شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی، نیازی به طی کردن بعد مسافت و حضور فیزیکی در آموزشگاه ارائه دهنده خدمات نیست، علاوه بر صرفه جویی در زمان، زبان پژوهان تقبل هزینه‌های جسمی و مالی کمتری را نیز به عهده خواهند داشت. با این توضیحات می‌توان ادعا داشت، این سبک از آموزش زبان انگلیسی برای افراد شاغل یا دارای مسئولیت‌های خانوادگی، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.
در مبحث انعطاف پذیری، تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی می‌تواند حتی شرایط بهتری را نیز برای افراد پر مشغله به وجود بیاورد، چرا که هماهنگ شدن با تعداد دیگری از زبان آموزان به خودی خود نیازمند تطبیق دادن برنامه‌ها با برنامه بقیه هم آموزان است.

  • کاهش هزینه‌ها

همانطور که در مطالب قبلی تبیین مزیت‌های کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی به آن اشاره شد، تقبل هزینه مادی کمتر توسط زبان پژوهان است. این کاهش هزینه‌ها را می‌توان در اجتناب از موارد گوناگونی چون عدم پرداخت هزینه‌های جا‌به‌جایی، هزینه‌‌ی بیمه زبان آموزان، خرید لوازم جانبی و .... از طرف شخص شرکت کننده در کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانست. علاوه بر موارد فوق، در اکثر اوقاتی که فرد نوع تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی را جهت روش آموزش دیدن برمی‌گزیند، با دریافت جزوات مخصوص از پرداخت هزینه کتاب و سایر نیز معاف می‌شود. در کنار صرفه جویی‌های زبان آموزان، آموزشگاه‌های متولی برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی نیز دیگر مکلف به رزرو مکان و ساختمان آموزشی نیستند. به همین جهت میزان شهریه نیز تعدیل خواهد یافت.

  • تعامل بیشتر

برخی افراد معتقدند کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی به علت نبود حضور فیزیکی و هم صحبتی و .... به قدر کافی موجب استفاده از دانش زبانی نمی‌شود. اما برخلاف این ادعا باید گفت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی هیچ زبان آموزی در ردیف انتهایی نیست و همه به یک میزان از مطالب کلاس بهره می‌برند. در نگاه اول شاید امر بالا تنها برای زبان پژوهان خجالتی‌تر کاربردی باشد اما افراد بشاش نیز از قاعده ذکر شده مستثنی نیستند.

 

 استفاده از اساتید منتخب در کلاسهای آموزش آنلاین زبان

برخی از اساتید به علت ابداع روش‌های نوین تدریس و یا نوآوری و خلاقیت در امر برگزاری کلاس‌ آموزش زبان انگلیسی مورد توجه عموم مردم قرار می‌گیرند. حال آنکه افراد زیادی به علت دور بودن مکان آموزش، عدم دسترسی به آموزشگاه مربوطه، پر شدن سریع ظرفیت‌ کلاس‌ها و ..... از استفاده‌ی این منابع انسانی ارزشمند باز می‌مانند. با اوصاف ذکر شده در زمینه مزایای کلاس آنلاین این نگرانی‌ها رفع شده و هر شخص می‌تواند از هر کجا در کلاس آموزشی مورد علاقه خود شرکت کند. همچنین با توجه به مورد اول ذکر شده یعنی انعطاف پذیری در وقت و زمان حتی کسانی که شاغل هستند یا وقت کاملا پری دارند، می‌توانند در روزهای تعطیل یا ساعات غیراداری درخواست تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی را با استاد مربوطه مطرح کرده و به تحصیل در کلاس آموزش زبان انگلیسی مورد تایید خود، بپردازند.

علاوه بر این‌ها می‌توان به راحتی در منزل به جای ساعت‌ها نشستن بر نیمکت‌های سفت و سخت، جلوگیری از تلف شدن وقت در ترافیک، جلوگیری از حوادث ممکنه، در شرایط حاضر با توجه به پاندمی بیماری کووید نوزده، تضمین سلامتی خود با شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی و غیره را نیز به عنوان فواید آموزش مجازی یا آنلاین در نظر گرفت. آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر به عنوان اولین دپارتمان آموزش زبان انگلیسی و آموزشگاه زبان انگلیسیِ پیشگام دراجرای روش هایبرید به صورت تلفیق کلاس حضوری و آموزش مجازی و آنلاین، پس از دو دهه تلاش مستمر و دلسوزانه در جهت ارتقای سطح دانش و مهارت زبانی هموطنان عزیز است.

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر که در مسیر آموزش زبان انگلیسی، همواره مصر بر روش دانشجو محوری و مشتری‌مداری بوده است، با بیش از ۹۷ شعبه فعال در سراسر کشور ایران، آماده ارائه آموزش در زمینه‌های مختلف در زمینه کار تخصصی خود از جمله مکالمه زبان انگلیسی با جدیدترین و پویاترین روش‌ها در محیطی مدرن و مناسب‌ترین امکانات برای برگزاری کلاس زبان انگلیسی و کیفیت بالای کلاس‌های مجازی و آنلاین، ارائه مدرک معتبر، باکادری مجرب و فرهیخته و همچنین ارائه برنامه‌ای راهبردی و مستمر با توجه به شرایط هر دانشجو آماده خدمات رسانی به شما متقاضیانِ یادگیری هدفمند زبان انگلیسی است.