نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

10:37 1400/01/7
لیست بهترین مهدکودک ها در زعفرانیه
Recent changes to The Kindergarten Program, 2016 – College Talk

مهد کودک از 3 ماهگی تا 3 سالگی به کودکان خدمات آموزشی ارائه می کند. خردسالی برهه حساسی است که کودک باید در یک محیط جدید ساعات زیادی را سپری کند بنابراین باید مطابق با الزامات استاندارد آموزش جهانی باشد. برای درک بهتر جزئیات، مطالعه این مطلب را از دست ندهید و یک بازدید حضوری نیز حتما ترتیب دهید.

 

بهترین سن برای رفتن کودک به مهد کودک چه موقع است؟

برای کودکان مناسب تر است که در سه سالگی به یک مهد کودک بروند، زیرا کودک سه ساله از نظر توانایی بیان زبان، توانایی حرکات بدنی و توانایی شناختی در مرحله رشد سریع قرار دارد. بنابراین به یک فضای غنی تر و وسیع تر نیاز دارد، کودک سه ساله همچنین آمادگی زندگی مستقل را نیز کسب کرده است و حضور در اجتماعات آموزشی، برای روحیه او سازگارتر است و می تواند به سرعت با محیط جدید و زندگی جدید در کودکستان اخت شود؛ علاوه بر این، مراحل رشد و کسب توانایی ها، چنین الزاماتی دارد که بسیار ضروری است، بگذارید اعتماد به نفس ارزشمندی در زندگی جمعی پیدا کنند.

 

مهدکودک در تهران

اگر کودک شما صبح خیلی زود به مهد کودک می رود، ممکن است به دلیل عدم خواب کافی، پرخاشگرتر شود بنابراین مراکز نزدیک تر در اولویت هستند. مهم است که بدانید مربیان مهد کودک می توانند به چه تعداد کودک توجه کنند. یک معلم معمولاً باید با ده ها کودک سر و کار داشته باشد و نوزادانی که خیلی کوچک هستند ممکن است هنگام رفتن به مهد کودک احساس کمبود و تنهایی کنند زیرا همه موارد اساسی را ندارند. 

 

گول ظاهر مدرن و پر زرق و برق مهد کودک را نخورید

بسیاری از مادران مهد کودک را به عنوان یک فضای مفرح و شاد می بینند و بر اساس زیبایی ظاهری انتخاب می کنند، با دیدن امکانات جدید، اسباب بازی ها کامل و ساختمان زیبا، می خواهند فرزندانشان را به آنجا بفرستند.

با این حال، قضاوت براساس ظاهر آسان ترین قسمت برای انتخاب است، اما مهمترین پارامتر برای کیفیت آموزشی کودکان نیست. دکوراسیون مجلل و امکانات مدرن به تنهایی نمی تواند رشد سالم جسم و روان کودکان را تضمین کند. در نگاه اول نباید، ظاهر ساختمان موسسه شما را مجذوب خود کند بلکه برای بازرسی بیشتر وقت بگذارید.

 

فریب تبلیغات را نخورید

بسیاری از مهد کودک های خصوصی دارای القاب زیادی هستند: "مدرن" با داشتن تجهیزات پیشرفته یا "نخبه پرور" (توسعه زودرس آموزش فکری کودکان).

در حقیقت، مهد کودک ها باید مطابق با قوانین آموزشی استاندارد بوده تا حامی سلامت جسمی و روانی کودکان باشند. شهریه مهد کودک هایی که دارای "نام" های بسیار بزرگ هستند، اغلب بسیار گران است اما در برخی کادر آموزشی بی حوصلگی رایج است که این مورد خوبی برای کودکان نیست.

 

برای قضاوت درباره مدرن بودن یا آموزش کارآمد مهد کودک عجله نکنید!

خود یک بازدید حضوری ترتیب دهید و بروید تا ببینید آیا معلمان دانش و تجربه کافی برای تربیت کودکان را دارند؟ آیا حوصله شنیدن شیطنت و بازی های مفرح کودکان را دارند؟ آیا احساسات و نیازهای کودکان را درک می کنند؟

یک برنده جایزه نوبل درباره اهمیت مهد کودک معتقد است که گرانترین و ارزشمندترین آموزش در طول زندگی در مهد کودک رخ می دهد. کودک در یک چشمک زدن بزرگ خواهد شد، حدود سه سال آموزش در مهد کودک (3-6 سالگی) طول می کشد تا قسمت بسیار مهمی از شکل گیری شخصیت به پایان برسد. حال سوال مهم این است: چه نوع مهد کودک را باید برای فرزندم انتخاب کنم؟

 

لزوم انتخاب بهترین مهد کودک

مهد کودک بخش مهمی از آموزش شخص را شکل می دهد تا برای آینده و حضور تاثیرگذار در اجتماع آماده شوند. آموزش های به ظاهر ساده ای که به کودکان در مهد کودک داده می شود بسیارند مانند: کارهای آموزشی و فوق برنامه را با همکاری دوستان خود به نصف تقسیم کنید، وسایلی را که متعلق به خودتان نیستند نگیرید؛ بر دیگران تاثیر منفی نگذارید، وسایل خود را مرتب نگه دارید؛ قبل از غذا دستان خود را بشویید؛ بعد از انجام کارهای اشتباه عذرخواهی کنید؛ یاد بگیرید بیشتر فکر کنید، طبیعت و پیرامون خود را با دقت مشاهده کنید. شاید چنین رفتارهایی پیش پا افتاده بنظر برسند اما عمیق تر به آن فکر کنید که ویژگی های اساسی یک شخصیت اجتماعی است.

 

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب مراکز آموزشی کودکان

در مقایسه "یادگیری، سواد و زبان های خارجی" کودکان در مهد کودک هایی که به شخصیت، احساسات و قلب آنان احترام می گذارند احساس بهتری دارند و حس بسیار گرانبها تری دارند که یافتن آنها دشوارتر است. 

مهدکودکی که مشتاق موفقیت سریع و تربیت درست مهارت باشد انتخاب شایسته ای است اما مراکزی که بر اساس تعداد کلماتی که کودک می تواند بیاموزد، بهترین مکان برای کودکان نیست. اگر دید طولانی مدت دارید و به دنبال آموزش استاندارد هستید، از این نوع مهد کودک ها خودداری کنید. کودکان هر روز بیشتر از مادرانشان با مربیان مهد کودک خود می گذرانند. بنابراین، یک معلم صبور و با اخلاق کلید انتخاب بهترین مهد کودک است.

 

ثبات کادر آموزشی

در اینجا می خواهم به همه یادآوری کنم که کیفیت رفتار و آموزش معلمان تا حد زیادی به روش مدیریت موسسه و حقوق آنها بستگی دارد. هرچه معلم پایدارتر باشد، نسبت به کیفیت مهد کودک نیز اطمینان بیشتری دست می دهد. اگر در یک سال تحصیلی چندین معلم عوض شود، مشکل بیشتر خواهد شد. سعی کنید تعداد سال های حضور مربیان کودکستان را بدانید هرچه نرخ تغییر کادر آموزشی پایین تر باشد، ارزش مهد کودک بیشتر است.

 

نزدیک بودن به خانه نیز عامل مهمی است

برای حضور در مهد کودک هایی که خیلی از خانه دور هستند، کودکان و بزرگسالان کار سختی خواهند داشت. فشار ترافیک طولانی در بسیاری از شهرها مسئله بزرگی است ، هنگامی که شما ساعات زیادی در جاده باشید بر بازدهی آموزشی کودک نیز تاثیر گذار است.

تا زمانی که کیفیت خدمات آموزشی مهد کودک ها، بسیار متفاوت نباشد، باید مرکز نزدیک به خانه را انتخاب کنید.

 

حضور در یک مهد کودک "دوزبانه" و آموزش یک زبان خارجی می تواند بهتر باشد؟

بسیاری از مادران مایلند فرزندان خود را به مهدکودک های دو زبانه بفرستند، اما این برای کودکان و یادگیری زبان های خارجی کافی نیست. اول از همه، اگر در خانه، محیط آموزشی زبان متناظر با آن وجود نداشته باشد، اثر یادگیری جبران نمی شود. ثانیا، محتوای تدریس و روش های آموزش کودکان در یادگیری زبان انگلیسی باید زندگی گرا و جالب باشد تا موثر واقع شود. 

حضور در مهد کودک غالباً اولین برخورد کودک با همسالان و فعالیتهای گروهی است. در این فضا می آموزد چگونه با دوستان جدید سازگاری و سازش به وجود آورد. این تغییر ممکن است در ابتدا برای کودکان و والدین استرس زا و ناامید کننده به نظر برسد - اما معمولاً به فرصت ها و چالش های سرگرم کننده تبدیل می شود بنابراین در انتخاب مراکز آموزشی پارامترهای تاثیرگذار را بشناسید.

 

لزوم انتخاب بهترین مهد کودک

وقتی کودک در مراکز آموزشی احساس غریبی یا احساس ناراحتی داشته باشد، می تواند به روش های مختلفی انزجار خود را نشان دهد. شاید کودک بازی نکند و حتی درگیری ایجاد شود یا غمگین باشد. برای پیشگیری از چنین اتفاقی بهتر است منابع اطلاعاتی کافی در اختیار داشت و با تجزیه و تحلیل دقیق، انتخاب مراکز آموزشی را انجام داد.

 

سوالات تاثیرگذار بر انتخاب مهد کودک مناسب

کودکان در تشخیص عوامل استرس زا و نا ایمن، بسیار ماهر هستند. صحبت با کودک همیشه اولین قدم است تا از انتخاب مطمئن شد و از وقوع دشواری هایی پیشگیری شود. در عین حال، برقراری ارتباط خوب بین کارکنان پیش دبستانی و والدین بسیار مهم است.

  • آیا مرکز آموزشی رابطه خوبی با کودکان دارند؟ 
  • آیا فضای آن بگونه ای است که کودک بترسد؟ 
  • آیا وسایل و امکانات ایمن و مستحکم برای بازی در اختیار دارد؟ 
  • آیا او می تواند با کسی ارتباط برقرار کند؟ 
  • ترکیب گروه کودکان چگونه است، فضای کلاس ها تمیز است؟ 
  • آیا کودک از نظر جسمی تحت فشار است؟

اطلاع دقیق از جزئیات مراکز آموزشی نمونه

با مقایسه تجربیات دیگر خانواده ها، می توانید کمک کنید تا واکنش ها و وضعیت آتی کودک در مرکز آموزشی را بهتر درک کنید. به عنوان مثال به عنوان پدر یا مادر می توانید از سایرین بپرسید که آیا آوردن کودک در مهد کودک باتوجه به مسیر آسان است - و چه آموزشات تاثیرگذاری دریافت می کنند.

مهم است مشخص کنید چه مشکلاتی وجود دارد، اشکال از کادر آموزشی است یا به نظر می رسد کودکتان در مراودات ارتباطی مشکل دارد؟ شاید او واقعاً نمی داند چگونه در یک گروه بازی کند. در اینجا، یک بزرگسال که اغلب مربیان این نقش دارند، می توانند با شروع به بازی با کودک، کمک کنند این مانع برطرف شود و سپس مطمئن شوید که کودکان دیگر را نیز به این فعالیت دعوت می کند.

 

به دیگر تجربیات اعتماد کنید

برای رشد بهتر کودک در دوره پیش دبستانی و مهد کودک، باید بتوانید حداقل با یک یا چند خانواده برای اشتراک تجارت ارتباط برقرار کنید، در واقع این یک‌ پیش شرط اولیه است که بتوان به همراه سایر کودکان وارد بازی شود و شاهد شکوفایی استعداد نیز باشد.

کودکان به مربیانی با ذوق و پر انرژی نیاز دارند که با خوشرویی آنها در کلاس های متنوع همراهی کنند تا کودک احساس خوبی داشته باشد. 

بعضی از کودکان برای اینکه مغز آنها بتواند اطلاعات جدید را پردازش کند، نیاز به حضور و همراهی مربیان تا آزادنه انرژی خود را تخلیه کنند، اما اگر مجبور باشند، بی حرکت بنشینند و گوش دهند، نمی توانند روی اصل داستان تمرکز کنند. در عوض، آنها مضطرب می شوند و سایر کودکان را آزار می دهند.

 

لزوم آموزش کارآمد مهارت 

در یک موقعیت استرس زا، مغز کودک ممکن است در هرج و مرج احساسات مختلف، یخ بزند. در آن شرایط، با تغییر دیدگاه ها، باید قفل افکار و احساسات باز شود. یک راه این است که مربی در مورد آموزش مهارت مربوطه به شکل غیرمستقیم صحبت کند، تا آنچه را که یاد گرفته یا می آموزد به کودک یادآوری شود.

 

مهدکودک در زعفرانیه

در این قسمت می توانید لیست بهترین مهدکودک ها زعفرانیه را مشاهده کنید.

 

نام مهد کودک آدرس شماره تلفن
کلید مهر زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی انتهای خیابان ثارا بلوار بهزادی پلاک ۶

۰۲۱۲۲۴۰۲۸۶۰

۰۲۱۲۲۴۰۳۸۵۲

قصرعسل زعفرانیه مقدس اردبیلی بعد از فرمانداری پلاک ۱۷ مهدکودک قصر عسل

۰۲۱۲۲۴۱۲۵۱۳

کندو زعفرانیه ولنجک خیابان ساسان نبش کوچه شروین

۰۲۱۲۲۴۰۹۹۴۵

قصه من زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی خیابان ثاراله پلاک ۲۴

۰۲۱۲۲۱۷۳۰۵۵

۰۲۱۲۲۱۷۳۰۵۶

آوین زعفرانیه خیابان آصف خیابان بهزادی خیابان مردانی پلاک ۲۱ و ۲۳

۰۲۱۲۲۴۱۳۲۴۶

بومرنگ خیابان زعفرانیه خیابان شهید فلاحی خیابان امیر ثوری پلاک ۱۷

۰۲۱۲۲۴۱۲۹۴۵

مهراد زعفرانیه انتهای شهید فلاحی خیابان فیروزکوه خیابان نیاززاده نبش کوه پیکر پلاک ۵

۰۲۱۲۲۱۸۳۴۹۹

۰۲۱۲۲۱۸۳۶۱۲

۰۲۱۲۲۴۳۹۱۶۶

۰۲۱۲۲۴۳۹۳۳۲۱

كوشان وليعصر مقدس اردبيلي خیابان فرخ پلاک ۱۹

۰۲۱۲۲۴۰۲۶۴۵

سرزمین رویا زعفرانیه اعجازی خیابان علیرضا حسینی پلاک ۴۶

۰۲۱۲۲۴۳۰۳۳۴

ساترا زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی بلوار الف شمالی خیابان خرم نژاد کوچه سینایی پلاک ۱۸

۰۲۱۲۲۴۱۱۲۴۵

۰۲۱۲۲۴۱۰۶۵۴

 

زعفرانیه محله ای واقع در منطقه ۱ شهر تهران است زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود .

از آنجاییکه عموما یکی از مهم ترین ترین نکات در انتخاب مهدکودک برای والدین، نزدیک بودن مهدکودک به خانه یا محل کار آنان می باشد، ما مهدکودک های مناطق مختلف را در یک لیست برای شما جمع آوری کرده ایم. برای پیدا کردن بهترین مهدکودک زعفرانیه، ابتدا تمام مهدکودک های موجود در این صفحه را بررسی نمایید.

برای انتخاب یک مهدکودک مناسب و با کیفیت لازم است نیازها و توقعات خود را بدانید و بر آن اساس اقدام کنید. بطور کلی به نکاتی مانند امنیت فضاهای مختلف، متدهای تربیتی، وعده های غذایی و میان وعده ها، نسبت تعداد مربیان به تعداد کودکان، وجود سزویس رفت و برگشت، وجود دوربین در فضاهای مختلف و شهریه دقت کنید و سپس اقدام به انتخاب یک مهدکودک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم به سایت رادیوکودک به آدرس زیر مراجعه نمائید.

https://radiokodak.com