نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

16:10 1397/11/27
آبسردکن چگونه کار می کند؟

آبسردکن ها وسیله های بسیار جالبی می باشند که رهایی بخش شما از گرمای طاقت فرسای تابستان هستند. آب سردکن همانطور که از نامش پیداست وظیفه سرد کردن آب آشامیدنی را برعهده دارد و هر زمان که نیاز به آب خنک داشتید می توانید از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران گرم شدن دوباره آب دورن مخزن شوید. زیرا دارای مکانیزم خاصی هستند که از گرم شدن دوباره آب جلوگیری می کنند. معمولا فروش آبسردکن در نمونه های داخلی و خارجی در بازار رونق دارد.

آبسردکن چگونه کار می کند؟

آب سردکن ها نیز معمولا همانند یخچال از سیستم پمپ حرارتی استفاده می کنند. در سیستم پمپ حرارتی گرما از یک نقطه با دمای بالاتر به یک نقطه با دمای کمتر منتقل می شود. درون آبسردکن مخزنی وجود دارد که آب مورد نیاز به جهت خنک شدن وارد آن می شود، سپس دریچه مخزن بسته می شود تا از ورود آب اضافی جلوگیری شود.

سپس گاز خنک CFC وارد لوله های درون مخزن می گردد تا گرمای آب را به خود جذب کند، بدین ترتیب پس از گذشت چند دقیقه متوجه خواهید شد که لوله های پشت آبسردکن داغ شده و آب موجود در مخزن خنک می شود، یعنی می توان گفت که این گاز گرمای آب را به خود جذب نموده و سپس با جریان درون لوله ها به پشت آبسردکن منتقل می شود.

انواع آبسردکن ها

معمولا اب سردکن ها به دو نوع تقسیم بندی می شوند که به عبارت زیر است :

نوع اول از انواع آبسردکن ، آب سردکن هایی هستند که فقط وظیفه سرد کردن آب را بر عهده دارند، معمولا این آبسردکن ها در اماکن عمومی مانند مساجد، مدارس، ادارات، خیابان ها، پاساژ ها و ... قرار می گیرند. این آبسردکن ها در انواع و مدل های مختلفی ساخته می شوند که برخی تک شیر هستند، برخی دوشیر و برخی نیز 8 الی 10 شیر دارند. غالب این آبسردکن ها از آب شهری تغذیه می کنند.

نوع دوم آبسردکن ها که تقریبا جدید هستند و قیمت بالاتری نیز نسبت به مدل های بالایی دارند، قابلیت سرد کردن و گرم کردن آب را دارند، یعنی دارای 2 مخزن بوده که هر کدام وظیفه ای را بر عهده دارند و از این آب سردکن ها هم در تابستان و هم در زمستان می توان استفاده نمود. به نوعی می توان گفت که هم آبسردکن و هم آبگرمکن هستند. این آبسردکن های دوکاره در مارک های مختلفی مانند آزتک، هیوندا، ایستکول، کووی و ... تولید می شوند.

مطمئن ترین تولید کننده و وارد کننده آبسردکن در ایران کیست؟

استفاده از راهنمای خرید آبسردکن می تواند مفید باشد. مطمئنا کسی در تولید و واردات انواع آبسردکن ها از اعتبار و اعتماد بالایی برخوردار خواهد بود که ضمن جلب رضایت مشتریان، محصولاتی بسیار با کیفیت تولید نماید و آنها را با کمترین حاشیه سود و کاملا منصفانه در بازار بفروش برساند. گروه صنعتی اسکندری دارای کلکسیونی از انواع آبسردکن های خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که به منظور استفاده در منزل، مسجد، آموزشگاه، ورزشگاه، باشگاه، کارخانه، کارگاه، مکان عمومی و ... طراحی و تولید شده اند، تمامی این محصولات دارای استاندارد های اروپایی و بین المللی هستند و کمترین میزان برق را مصرف خواهند نمود. البته همه این محصولات شامل گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله گروه صنعتی اسکندری هستند.

آبسردکن های دو کاره گروه صنعتی اسکندری که در فروشگاه رسمی آن یعنی eig-shop.com بفروش میرسد، عبارتند از :

  1. آبسردکن یخچالدار آزتک
  2. آب سردکن ایستاده مجیک
  3. آبسردکن هیوندا
  4. آبسردکن ايستکول یخچال دار
  5. آبسردکن کووی

هم چنین در فروشگاه اینترنتی ای آی جی شاپ انواع ابسردکن های استیل و تک کاره نیز بفروش میرسد که دارای استاندارد ملی ایران و ایزو بین المللی می باشند، این آبسردکن ها شامل : آب سردکن تک شیر، آبسردکن دو شیر، آبسردکن سه شیر و آبسرد کن چهار شیر هستند که از یکسال گارانتی معتبر گروه صنعتی اسکندری و ده سال خدمات پس از فروش برخوردارند. یک نوع آب سردکن مرکزی نیز در این فروشگاه موجود می باشد که مخصوص مکان های پر رفت آمد و شلوغ است.

لازم به ذکر است که فروشگاه EIG SHOP دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال می باشد و تحت نظارت مستقیم گروه صنعتی اسکندری فعالیت دارد که کاملا مطمئن و قابل اعتماد بوده و بدون هیچ گونه نگرانی می توانید خرید های خود را انجام دهید و با هزینه ارسال رایگان محصول مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.