نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

15:13 1399/12/5
آوای بیمه آوای زندگی

بیمه نوعی روش برای مقابله با ریسک است به طوری که در آن بیمه‌گر طی قراردادی که با بیمه گذارامضا می‌کند، هزینه خسارت احتمالی مورد بیمه را به عهده میگیرد، مثالی ساده از امنیتی که بیمه برای ما به ارمغان می آورد و برای همه اقشار جامعه ملموس است بیمه نامه شخص ثالث است که شما بدون داشتن آن نگار بنزین ندارید یا خودرو شما خراب است، این ناشی از حس امنیتی است که این بیمه به شما میدهد.

آرامش و امنیت

بیمه نه تنها قرارداری دوطرفه برای ایجاد امنیت، بلکه یک فرهنگ موردنیاز جامعه است که خوشبختانه روز به روز شاهد رواج بیشتر آن در جامعه هستیم. ما به فرهنگ بیمه برای امنیت اموال و جان خود نیاز داریم، چرا که همگی میدانیم حاثه خبر نمی کند و احساس امنیت ناشی از بیمه کردن قابل ارزش گذاری نیست. اصول ایجاد یک قرارداد منطقی و درست بین بیمه گر و بیمه گذار همواره از دغدغه های مردم عزیز بوده است، شرکت های بیمه گر این مهم را به عهده نمایندگان مربوطه  قرار می دهند در طول سال های اخیر شرکت های بیمه ی خصوصی پا به عرصه این صنعت نهاده اند، بیمه البرز با سابقه ای بیش از 61 سال خدمت و افتخار چندین ساله دارا بودن رتبه 1 توانگری مالی و دغدغه ی آموزش صحیح نمایندگان خود در این صنعت همواره خدمت گذار شما عزیزان بوده است. چرا که چه بسیارند کارشناسانی که با راهنمایی های غلط علاوه بر لطمه به بنیان این صنعت، مانع از ایجاد احساس امنیت لازم برای هموطنان عزیز می گردند.

چتر امنیت

نمایندگی 6917 بیمه البرز با بیش از 25 سال سابقه مفید در این صنعت و با بهره گیری از کارشناسان معتبر افتخار دارد پاسخ گوی سوالات شما عزیزان در تمام زمینه های بیمه های اموال، اشخاص و مسئولیت شما عزیزان باشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت نمایندگی بیمه البرز مراجعه و آسایش به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

بیمه البرز

برخی مفاهیم بیمه

بيمه ‌گر: شركت بيمه‌ ای است كه مشخصات آن در ‌بيمه ‌نامه درج شده است و در ازای دريافت ‌حق‌ بيمه، متعهد به جبران خسارت های احتمالی طبق شرايط مندرج در ‌بيمه‌ نامه می باشد. (مثل بیمه البرز)

 بيمه‌ گذارشخص حقيقی يا حقوقی است كه مالک موضوع بيمه است يا به يكی از عناوين قانونی، نمايندگی مالک يا ذی نفع را داشته يا مسئوليت حفظ موضوع بيمه را از طرف مالک دارد و قرارداد بيمه را با ‌بيمه‌ گر منعقد ‌می كند و متعهد پرداخت ‌حق ‌بيمه آن ‌می باشد.

 بیمه شدهشخصی است که حیات یا سلامت او موضوع بیمه قرار می‌گیرد.

 ذینفع: شخصی است كه بنا به درخواست ‌بيمه‌ گذار نام وی در ‌بيمه ‌نامه درج گرديده است و تمام يا بخشی از خسارت به وی پرداخت مي‌شود.

 ‌حق ‌بيمه: مبلغی است كه در ‌بيمه ‌نامه مشخص شده و ‌بيمه‌ گذار موظف است آن را هنگام صدور ‌بيمه‌ نامه يا به ترتيبی كه در ‌بيمه ‌نامه مشخص می شود به ‌بيمه ‌گر پرداخت نمايد.

 موضوع بيمه: ممكن است اموال شخص بیمه گذار باشد، که شامل خود اموال یا سود و منفعت حاصل از آنها است، و یا هر حق مالی يا هر نوع مسئوليت حقوقی، و یا بيمه عمر يا نقص يا شکستن عضوى از اعضاء بدن انسان. همچنين ممكن است بيمه برای حادثه يا خطری باشد كه از وقوع آن بيمه گذار متضرر می گردد.

 فرانشيز: بخشی از هر خسارت است كه به عهده ‌بيمه‌ گذار است و ميزان آن در ‌بيمه‌ نامه مشخص ‌مي‌گردد.

 مدت اعتبار ‌بيمه‌نامه: شروع و پايان مدت اعتبار ‌بيمه‌ نامه به ترتيبی خواهد بود كه در ‌بيمه‌ نامه معين ‌می گردد.

یکی از شروط اساسی تنظیم قرارداد بین بیمه‌گر و بیمه‌گزار رعایت اصل حسن نیت از سوی طرفین می‌باشد. در هنگام خرید بیمه‌نامه، اطلاعات مختلفی توسط بیمه‌گزار به شرکت بیمه ارائه می‌شود که دقت و صداقت در ارائه این اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. 

نمایندگی لاجوردی۶۹۱۷  یکی از نمایندگی‌های قدیمی و با سابقه بیمه البرز است که از سال ۱۳۷۴ با کد ۴۰۰۸ و مدیریت آقای عبدالمجید لاجوردی فعالیت خود را در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع بیمه نامه ها آغاز کرد و از سال ۱۳۹۸ با تغییر کد به ۶۹۱۷ و مدیریت جدید خانم آوا لاجوردی به فعالیت خود با پشتوانه مشتریان گرامی، نام معتبر شرکت بیمه البرز و ۲۵ سال سابقه درخشان کاری و تلفیق آن با نیاز فعلی و امروز جامعه به خدمات الکترونیک ادامه میدهد، در یکی از گام ها وب سایت آوای بیمه را جهت رفاه حال مشتریان در سال ۹۷ تاسیس  و سعی در بروزرسانی دائمی و رفع نواقص سایت به صورت مستمر و پیگیر صورت میگیرد.