نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

00:03 1399/11/21
آموزش نحوه بازیابی اطلاعات پاک شده با نرم افزار EaseUS Data Recovery

حافظه های هوشمندی که اغلب ما استفاده می کنیم با وجود امکانات و قابلیت های فوق العاده ای که دارند باز هم در شرایط و موقعیت هایی خاص می توانند برای ما مشکل ساز شوند. البته این مشکلات تا حد زیادی می تواند نشأت گرفته از سهل انگاری ها و اشتباهات ما در کار با این حافظه ها باشد. یکی از این مشکلات پاک شدن اطلاعات بدون خواست واقعی ما است. حافظه های هوشمند قابلیت این را دارند تا انواع محتوا ها با فرمت های گوناگون را درون آن ها ذخیره کنیم از این رو می توان گفت آن ها نماینده حجم زیادی از داده ها و دیتا های گوناگون و مهم در زندگی ما هستند.

 اگر اطلاعات شما به شکل ناخواسته از روی حافظه هوشمند پاک بشود، شما دردسر ها و ناکامی های بسیاری در بازیابی آن ها خواهید داشت. اما با وجود نرم افزار EaseUS Data Recovery می توانید کمی خوش بینی خود را حفظ کنید. این نرم افزار به وجود آمده تا اطلاعات از دست رفته شما را برایتان مجدد در دسترس کند. این نرم افزار به واسطه ویژگی های متعدد محبوب و رضایت بخش توصیف شده است.

 در زیر به چند مورد از برترین ویژگی ها اشاره خواهیم کرد :

  • پشتیبانی: گفتیم که ما می توانیم فایل هایی با فرمت ها و حجم های گوناگون را بر روی حافظه های هوشمند خود ذخیره کنیم از این رو حذف ناخواسته اطلاعات می تواند متوجه هر نوع فرمتی بشود. نرم افزار EaseUS Data Recovery تمامی فرمت ها و حجم های موجود را بازگردانی خواهد کرد و از این خصوص شما با هیچ محدودیتی مواجه نخواهید شد.
  • فیلتر های اسکن: فرایند های بازیابی حافظه های هوشمند اغلب فرایند هایی بسیار وقت گیر هستند که این وقت بیشتر هنگام اسکن صرف می شود. در حقیقت در فرایند بازیابی، حافظه شما کاملا اسکن می شود و تمامی فایل های حذف شده بازگردانی می شوند، این اتفاق باعث می شود تا حتی اطلاعاتی که مدنظر شما نیستند هم بازیابی شوند. اما در این نرم افزار شما می توانید با اعمال فیلتر های محدود کننده، فرایند اسکن حافظه را جهت بدهید. می توانید فیلتر ها را بر اساس فرمت فایل، تاریخ حذف فایل، پوشه ای که فایل از آن جا حذف شده است و... تنظیم کنید و بدین شکل اطلاعات مدنظر خود را با دقتی بالا و سریع بازگردانی کنید.
  • آسان :بر باور اغلب افراد بازگردانی حافظه هوشمند یک کار بسیار حرفه ای است که می تواند تنها توسط متخصصان حرفه ای کامپیوتر و با ابزار های پیچیده انجام شود. اما کار با نرم افزار EaseUS Data Recovery ابدا به ابزار های پیچیده و تخصص نیاز ندارد. شما می توانید به سادگی نسخه هماهنگ با ویندوز خود را تهیه کنید و آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید و سپس در سه مرحله ساده که به کمک آموزش های تصویری و دستور العمل های مرحله به مرحله به شما معرفی می شوند، فرایند بازیابی را پیش ببرید. اگر قصد دارید حافظه تلفن هوشمند خود را بازیابی کنید و اطلاعات را از آن بازیابی کنید، تنها کافی است تلفن هوشمند خود را به کمک کابل های ارتباط به کامپیوتر متصل کنید و بعد برنامه را مورد استفاده قرار بدهید.
  • افزایش کیفیت: یکی از آثار منفی باقی مانده برروی اطلاعات بازیابی شده، کاهش کیفیت آن ها است. اما اطلاعات بازیابی شده به کمک این نرم افزار با این مشکل مواجه نمی شوند. کاهش کیفیت اغلب متوجه فایل های تصویری و ویدئویی بازیابی شده است، که این برنامه قبل از بازیابی کامل آن ها را به کیفیت اولیه و حتی کیفیتی بهتر از آنچه از اول بوده است، تبدیل می کند و بعد در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی از قابلیت های منحصر به فرد و درخشان این نرم افزار است که شما را شگفت زده می کند.
  • بدون مرز: اطلاعات روی حافظه هوشمند به دلایل مختلفی مانند ویروس ها، اشتباهات انسانی، خرابی سیستم و.... اتفاق می افتند. برای این نرم افزار مهم نیست که اطلاعات شما به چه علت پاک شده اند به هر حال آن ها را برای شما بازگردانی می کند.

جمع بندی

نرم افزار EaseUS Data Recovery یکی از ابزار های قدرتمند و آسانی است که شما می توانید برای بازگردانی اطلاعات خود از آن استفاده کنید. شما می توانید ابتدا از نسخه دمو استفاده کرده و در صورتی که از آن احساس رضایت کردید، با پرداخت هزینه، نسخه کامل و بدون حد و مرز آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.