نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

23:30 1399/11/19
لذیذترین برانچ‌هایی که می‌توانید در مونترال نوش جان کنید

برای نوش جان کردن بهترین برانچ‌ها در مونترال کانادا خیلی نیاز به دور زدن در این شهر ندارید. رستوران‌ها و کافه‌های زیادی در سطح شهر مونترال برانچ هایی خوشمزه و خاص را برای شما آماده می‌کنند که می‌توانید با طعم لذیذ آنها یک روز زیبا و عالی برای خود ایجاد کنید.

مسافرانی که قصد تهیه بلیط هواپیما و سفر به مونترال کانادا را دارند، حتما باید با بهترین برانچ‌ها و کافه‌های ارائه دهنده این خدمات آشنا شوند تا یک لذت فراموش نشدنی در این شهر برای خود رقم بزنند.

در ادامه با بررسی بهترین برانچ‌ها و رستوران‌های ارائه دهنده آنها در مونترال شما را به یک وعده غذایی لذیذ و فراموش نشدنی دعوت می‌کنیم.

 

برانچ چیست؟

قبل از اینکه به بررسی بهترین برانچ‌ها در مونترال کانادا بپردازیم، لازم است برای کسانی که هنوز با این وعده غذایی آشنایی ندارند، توضیحاتی را ارائه نماییم.

برانچ یا Brunch یک میان وعده غذایی است که بین صبحانه و ناهار و حوالی ساعت 10 تا ظهر صرف می‌شود. کلمه Brunch هم به همین خاطر از دو کلمه Breakfast به معنی صبحانه و Lunch به معنی ناهار تشکیل شده است.

از این رو این وعده غذایی را خیلی حجیم درست نمی‌کنند تا خوردن آن شما را از خوردن ناهار محروم نکند. با این حال در هر شهر و رستورانی شاهد ارائه  برانچ هایی خاص با طعم‌های عالی هستیم که بهترین آنها را در مونترال کانادا در ادامه بررسی می‌کنیم.

 

بهترین برانچ‌های مونترال در کافه Ursa

کافه Ursa متعلق به یکی از خوانندگان کانادایی است که در یک محیط دنج و آرام غذاهایی خوشمزه را برای مسافران آماده می‌کند. در روزهای یکشنبه و آخر هفته‌ها می‌توانید در این رستوران خود را به یک برانچ عالی دعوت کنید.

برای نوش جان کردن بهترین برانچ‌ها در مونترال می‌توانید روی منوی متنوع این کافه حساب کنید. برانچ های Ursa به صورت چرخشی بوده و در هر بار بازدید شما می‌توانید طعم‌های مختلف این وعده غذایی را بچشید. پودینگ برد و شکوشوکا ترکیبات یکی از بهترین برانچ ها در این کافه هستند.

 

طعم دلپذیر برانچ در Jacopo

همچنین یکی از بهترین برانچ‌ها در مونترال را می‌توانید در رستوران ژاکوپو پیدا کنید. این رستوران در یکی از توریستی‌ترین مناطق مونترال نیز واقع است با ترکیباتی عالی شما را مهمان یک وعده برانچ لذیذ خواهد کرد.

طعم نان تست آووکادو به همراه نان تست فرانسوی بادام و برانچ های ایتالیایی را می‌توانید در این کافه بچشید. همچنین پاستاهای مخصوص این کافه نیز می‌تواند یکی از بهترین برانچ ها در رستوران‌های مونترال کانادا باشد.

 

برانچ های دریایی

یکی از لذیذترین و بهترین برانچ‌های موجود در مونترال به منوهایی دریایی مربوط می‌شود. کسانی که بلیط سفر به کانادا را تهیه کرده و علاقه خاصی به صرف غذاهای دریایی دارند می‌توانند در رستوران‌های این شهر خود را به یک وعده برانچ دریایی لذیذ دعوت نمایند.
هشت پا کبابی یکی از لذیذترین این وعده‌ها است. اکثر رستوران‌های مونترال مخصوصاً آنهایی در مراکز خرید قرار دارند معمولا این وعده غذایی را با این منو در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر مهمان شهر مونترال هستید توصیه می‌کنیم از منوی دریایی برانچ های رستوران‌های این شهر خود را محروم نکنید.

 

بهترین برانچ‌ها در مونترال از نوع شیرین

طرفداران غذاهای شیرین نیز می‌توانند از منو کافه‌های این شهر برای لذت بردن از طعم یک وعده برانچ بهره ببرند. به منوی کافه‌های مختلف این شهر در حال حاضر برانچ نیز اضافه شده است و در آن شما می‌توانید به صرف غذاهای شیرین بپردازید.

در این غذاها می‌توانید ترکیباتی از سیب و چدار و یا کرپ گندم و سایر وعده‌های غذایی نزدیک به صبحانه را مشاهده کنید. انواع کلوچه‌های شبیه پنکیک و وعده‌های نزدیک به صبحانه‌های کلاسیک نیز می‌توانند به عنوان غذاهای شیرین شما را در این ساعات از روز سیر کنند.

 

بهترین برانچ‌ها در مونترال برای گیاهخواران

در شهر مونترال همچنین می‌توانید برانچ های مخصوص گیاهخواران را نیز پیدا کنید. شیرینی‌های مخصوصی که از گیاهان درست شده و به عنوان دسر هم می‌توان از آن استفاده کرد، تبدیل به یکی از برانچ های لذیذ برای گیاهخواران این شهر شده است.

البته دسترسی به برانچ های شور و با طعمی نزدیک به وعده‌های ناهار و شام را نیز می‌توانید در منو رستوران‌های این شهر برای گیاهخواران پیدا کرد.

جمع‌بندی

تهیه بلیط هواپیما و سفر به شهر مونترال به‌خودی‌خود دارای جذابیت‌های بسیار زیادی است. در این میان استفاده از غذاهای معروف این شهر نیز یکی از این جذابیت‌ها است که نمی‌توان به این راحتی‌ها از آن گذر کرد.

طعم بهترین برانچ‌ها در مونترال می‌تواند تا مدت‌ها زیر زبان شما باقی‌مانده و لذت مسافرت به این شهر را تا سال‌ها در ذهن شما به یادگار نگه دارد.