نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

14:40 1399/11/18
خرید بهترین تابلو تبلیغاتی با کمترین هزینه

امروزه مشکلات اقتصادی و هزینه های سنگین زندگی به صدی محکم و باز دارنده در جهت خرید اقلام غیر ضروری مبدل شده است که همین امر اقشار و اصناف مختلف جامعه را بر آن داشته تا در برطرف نمودن این معضل تفکر و تاملی مثبت را بی اندیشند.
یکی از هزینه هایی که شاید در نگاه اول برای عموم افراد از غیر ضرورها باشد، تبلیغات محیطی و سفارش تابلو تبلیغاتی است که در ادامه به توضیحات جامع در مورد یکی از انواع تابلو تبلیغاتی مقرون به صرفه و تاثیر گذار در کسب درآمد اصناف و همچنین ضرورت تبلیغات در زندگی افراد خواهیم پرداخت.

خرید بهترین تابلو تبلیغاتی

تاثیر تبلیغات محیطی در درآمد زایی

با توجه به اینکه برخی از افراد تبلیغات محیطی را از موارد غیر ضروری در زندگی خود می پندارند باید گفت که این موضوع کاملا بلعکس است. تبلیغات محیطی می تواند از مهمترین عوامل تاثیر گذار در کسب روزی افراد یک جامعه باشد که مسلما ارتباط نزدیکی با مشاغل ایشان دارد. در واقع صاحبان کسب و کار و مشاغل به واسطه این نوع از تبلیغات می توانند نقش بسزای آن  را در زندگی خود لمس کنند.

اما در مورد تاثیرات مثبت تبلیغات محیطی در زندگی و کسب در آمد نکات بسیاری وجود دارد که به طور خلاصه می توان آنها را اینطور عنوان نمود.

معرفی یک شغل یا برند

از اولین و مهمترین نکته در تبلیغات محیطی معرفی شدن و نوع فعالیت مشاغل برای افراد است. در واقع تا زمانی که یک صنف یا حرفه برای افراد یک جامعه شناخته نشده باشد کسب در آمد و بازاریابی در آن نیز غیر ممکن خواهد بود.

متمایز بودن با رقبا

امری که در رابطه با ساخت تابلو تبلیغاتی و تبلیغات محیطی برای مشاغل مسلم است، تفاوت با رقبایشان است. در حقیقت اصناف  مختلف می توانند با تبلیغات محیطی و سفارش تابلو های تبلیغاتی از رقبایشان در بازار کسب و کار پیشی بگیرند.

اعتبار بخشیدن به شغل

یکی از موارد مهمی که به یک صنف یا شغل اعتبار می بخشد، تبلیغات محیطی است. مسلما شرکت، مجوعه و مشاغلی که مبادرت به تبلیغات محیطی می نمایند، نزد مشتریان و مخاطبان از اعتبار بالایی برخوردار خواهند بود. در واقع اولویت انتخاب مشتریان بین دو محل یا محیط تجاری که یکی از آنها دارای تابلو تبلیغاتی بوده و دیگری بدون تابلو باشد، با گذینه اول خواهد بود.


حال که با تاثیر تابلو های تبلیغاتی در درآمد زایی آشنا شدیم در ادامه به یکی از تابلو های تبلیغاتی پر فروش که در نوع خود از مقرون به صرفه ترین ها در حرفه تبلیغات و تابلو سازی است خواهیم پرداخت.


تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از تابلو های تبلیغاتی است که به شکل حروف برجسته ساخته می شود و متریال های پلکسی گلاس، پی وی سی، رول چنلیوم و اس ام دی از موارد مصرفی در تولید و ساخت آن بشمار می روند. این مدل از حروف برجسته در حرفه و صنعت تابلو سازی از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است و می توان از کاربرد های آن در فضاها و اماکنی مانند سردر پاساژ ها، شرکت ها، ساختمان های اداری تابلو مغازه و مواردی مشابه نام برد.
تابلو چلنیوم دارای مزایای بسیاری است که هر کدام از آنها در نوع خود دلیلی قاطع در جهت سفارش و خرید آن توسط مشتریان بشمار می رود. لذا در رابطه با همین مورد در ادامه به توضیحات مفیدی خواهیم پرداخت.

 

انواع تابلو چلنیوم

یکی از مهمترین عوامل مثبت و کار آمد در تابلو چلنیوم که این حروف برجسته را به یکی از پرفروش ترین تابلو تبلیغاتی تبدیل کرده است، ساخت انواع آن است. جهت درک بهتر باید اینگونه گفت که تابلو چلنیوم را می توان به شکل های مختلف از نظر متریال کاربردی و رنگ بندی تولید نمود که این موضوع عاملی موثر در خرید مشتریان تابلو تبلیغاتی خواهد بود.
از انواع تابلو چلنیوم می توان به تابلو چلنیوم ساده، تابلو چلنیوم پانچ، تابلو چلنیوم لبه پانچ، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم هفت رنگ، تابلو چلنیوم فول کالر، تابلو چلنیوم کریستال و تلفیق تابلو چلنیوم با دیگر تابلو ها و متریال ها اشاره نمود.

 

ارزان ترین تابلو چلنیوم

با توجه به متریال های کاربردی در تابلو چلنیوم باید گفت که تابلو چلنیوم در کارگاه ها و مجموعه های تابلو سازی به شکل معمول و ساده با استفاده از یک رنگ پلکسی، یک رنگ لبه چنلیوم ساده و یک رنگ ساده اس ام دی ساخته می شود که روش ساخت آن به اینصورت، از ارزان ترین نوع تابلو چلنیوم بشمار می رود.
تابلو چلنیوم ساده با توجه به مزیت هایی مانند طول عمر بالا، مصرف برق پایین، قابلیت نور پردازی و روشنایی و همچنین قیمت مناسب در میان دیگر حروف های برجسته از بهترین انتخاب ها توسط مشتریان بشمار می رود.

 

قیمت تابلو چلنیوم

در آخر می پردازیم به قیمت تابلو چلنیوم که از دیگر موارد مهم در خرید این تابلو تبلیغاتی بشمار می رود. به طور کل محاسبه و قیمت گذاری حروف های برجسته به صورت متر محیط (متر دور حروف) می باشد که حروف برجسته چلنیوم نیز به همین روش قیمت گذاری می شود.
تابلو های چلنیوم با توجه به تنوع در اجرا و ساخت انواع مختلف آن از قیمت های متفاوتی برخوردارند و همانطور که گفتیم ارزان ترین نوع آن تابلو چلنیوم ساده است.
در نهایت و خلاصه مطلب باید گفت که انتخاب و سفارش انواع تابلو چلنیوم با توجه به مزایای عنوان شده آن مانند طول عمر بالا، تنوع در ساخت و مصرف برق پایین می تواند از مناسب ترین گذینه ها و مقرون به صرفه ترین نوع حروف برجسته در تبلیغات باشد.