نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:17 1399/11/10
چگونه می توان با استفاده از درب اتوماتیک، آمار سرقت را کاهش داد؟

قیمت درب اتوماتیک و کرکره برقی می تواند از موارد بسیار مهم برای افرادی که به دنبال بالا بردن امنیت خود و خانوادشان است، تلقی شود. چراکه امروزه در برخی از مناطق کشور، سارقین زیادی اقدام به دزدی می کنند که همین موضوع سبب شده که بسیاری از افراد دیگر مانند گذشته نتوانند احساس امنیت کنند. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر به هر دلیلی تا به امروز از اینگونه درب ها استفاده نکرده اید، سریعا نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید. برخی از ساختمان ها به دلیل قدیمی بودن، از اینگونه درب های اتوماتیک بی بهره مانده اند، بنابراین شما می توانید با خرید درب اتوماتیک یا کرکره برقی از مزایای این درب خودکار بهره مند شوید. استفاده از جک های بازویی نیز می تواند به شما کمک کند تا بتوانید درب های قدیمی را به روز و مجهز نمایید.

چه عواملی می تواند بر روی قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار باشد؟

همانطور که می دانید کیفیت می تواند از جمله عوامل مهم بر روی قیمت درب اتوماتیک باشد. به طور کلی درب های اتوماتیکی که در فضاهایی چون پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد، باید به جک بازویی مجهز شده باشد. بنابراین در اینگونه درب ها نوع جک بازویی و میزان برقی که مصرف می کند می تواند بر روی قیمت اینگونه درب ها تاثیر گذار باشد. یکی دیگر از نکات مهمی که می تواند برای خریدار این نوع درب ها مفید باشد، این است که جک هایی که از نظر کیفیت، کشور سازنده، قطعات درون آن و از همه مهمتر میزان مصرف برق کم مصرف باشد، می تواند سبب شود که پس از زمان طولانی استفاده از این نوع درب شما مجبور به تعویض جک بازویی و درب اتوماتیک پارکینگ خود نشوید.

مزایای استفاده از کرکره برقی در فضاهای مختلف

به طور کلی کرکره برقی نسبت به درب اتوماتیک مزایای زیادی دارد که برخی از افراد بجای خرید درب اتوماتیک و جک بازویی از این نوع کرکره ها برای فضاهای خانه استفاده می کنند. به طور کلی کرکره های برقی به دلیل داشتن قابلیت حرکت عمودی و جمع شدن در هنگام رفت وآمد فضای کمتری را اشغال می کند. بنابراین شما می توانید اگر در فضای پارکینگ خود از فضای کمی بهره مند هستید، از اینگونه کرکره های برقی استفاده نمایید. کرکره های برقی نسبت به درب های اتوماتیک از قیمت پایین تری برخوردار است. بنابراین شما می توانید از اینگونه سازه های خودکار برای محصور کردن فضای خانه خود استفاده نمایید. کرکره های برقی به دلیل داشتن ظاهر ساده، برای بسیاری از افراد مناسب نبوده، ولی بهتر است بدانید که قیمت پایین این سازه خودکار می تواند ظاهر ساده آن را بپوشاند. بنابراین اگر نمای ساختمان خانتان برای شما پر اهمیت است بهتر است از فکر خرید و نصب کرکره برقی بیرون بیایید.

 

درب های اتوماتیک برای کدام فضاها مناسب هستند؟

شاید این سوال برای شما پیش آید که اینگونه درب ها برای کدامیک از فضاها مناسب هستند، بهتر است بدانید تمامی فضاهایی که امنیت آن برای شما ضروری است می تواند گزینه مناسبی برای خرید و نصب اینگونه درب ها به شمار رود. از اینگونه درب ها در فضاهایی چون پارکینگ ها، درب ورودی خانه ها، درب آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و درب فروشگاه های بزرگ استفاده می شود. این نوع درب ها در صورت داشتن ریموت می تواند برای افراد اجازه ورود و خروج ایجاد نماید. بنابراین شما می توانید با استفاده از ریموت کنترل ها، به افرادی که قصد ورود به فضای شما را دارند، اجازه ورود و خروج بدهید.

تاثیر مستقیم درب اتوماتیک و آسایش افراد

در گذشته به دلیل وجود درب های ساده و مکانیکی، امکان رخداد هرگونه اتفاق ناگوار برای افراد یک خانه بسیار بالا بود. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، به مرور با افزایش دستگاه ها و ابزارهای دیجیتالی و اتوماتیک، امنیت افراد جامعه نیز افزایش پیدا کرد. درب های اتوماتیک، از این جهت که هوشمند و خودکار هستند، می توانند به صورت خودکار حرکت کنند، و نیاز به فردی که در را باز کند، را از بین ببرد. جک های بازویی یکی دیگر از پر کاربردترین جک ها در بین افرادی که در آپارتمان ها زندگی می کنند، به شمار می رود. چراکه حضور این جک ها، باعث شده که میزان دزدی ماشین ها در پارکینگ ها کاهش پیدا کند. این نوع سازه های خودکار به دلیل استفاده از شیشه در ساختار خود، می تواند حس امنیت را برای افراد داخل یک فضا و افرادی که خارج آن فضا هستند، ایجاد کند. چراکه افراد وقتی وارد فضایی محصور می شوند، احساس ترس و دلهره بر آن ها غالب می شود، بنابراین توصیه ما این است که برای فضاهایی چون فروشگاه ها، هتل ها، تالارهای پذیرایی و فضاهای داخلی سالن های آرایشی از درب های اتوماتیک، انواع جک های بازویی با کیفیت و کرکره های برقی استفاده نمایید.

جمع بندی

درب های اتوماتیک و کرکره برقی، به دلیل اتوماتیک بودن و سهولت جابه جایی، بیشتر از همیشه پرکاربرد و پرطرفدار معرفی شده است. بنابراین پیشنهاد ما این است که، اگر قصد دارید، فضایی چون فروشگاه ها، سالن های پذیرایی و رستوران ها را تاسیس کنید، بهتر است برای راحتی تردد افراد از درب های اتوماتیک، کرکره های برقی و جک های بازویی استفاده کنید. چنانچه قصد دارید، که از درب های اتوماتیک مقاوم برای ساختمان یا فروشگاه خود استفاده کنید، بهتر است با مراجعه به سایت diakodoor.com از محصولات شرکت دیاکو دیدن کنید، تا با برقراری ارتباط با بخش مشاوره این مجموعه بتوانید اطلاعات دقیقی در خصوص محصول مورد نظر خود کسب نمایید.