نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:57 1399/10/23
آشپزخانه مدرنیته و راحت با سطل زباله کابینتی

در هر خانه ای، آشپزخانه مکانی پررفت و آمد می باشد که در آن سرو مهمان ها، شست و شوی ظروف و آشپزی صورت می گیرد که همه و همه منجر به تولید زباله در این مکان می شود. در هر آشپزخانه ای معمولا در فضای زیر سینک که نزدیک به مکان شست و شو می باشد سطل زباله یافت می شود. امروزه در آشپزخانه های مدرن  به جای استفاده از مدلهای قدیمی از سطل زباله کابینتی استفاده می شود که مزایای قابل توجهی دارد.

این اکسسوری اسلحه ای پنهان برای آشپزخانه های مدرن محسوب می شود. آنها وظیفه مدیریت زباله های شما را به عهده دارند و با طراحی بی نظیر خود به خوبی از عهده این مدیریت بر می آیند.

در بین کسانی که در حال بازسازی آشپزخانه خود هستند و به دنبال طرحی نو و مدرن می گردند این اکسسوری کابینت بسیار محبوب است. اما برتری این محصول نسبت به سطل زباله معمولی چیست؟

 

فضاسازی مطلوب و استفاده بهتر از کابینت زیر سینک

هیچ کس دوست ندارد در آشپزخانه مدرن و جدیدش زباله ها در چشم باشند. بعضی افراد ناچارند سطل زباله خود را در گوشه ای از آشپزخانه قرار دهند که فضای  آشپزخانه را نامنظم و نامطبوع نشان می دهد. در واقع یکی از مزیت های اصلی استفاده از آن به جای سطل زباله معمولی دور از دید نگه داشتن زباله ها در محلی مخفی می باشد. مناسب ترین فضا برای دور از چشم نگه داشتن زباله ها در کابینت زیر سینک می باشد که نزدیک به محل جمع آوری زباله و پخت و پز و شست و شو در منزل می باشد.با قرار دادن زباله در مکانی بسته دیگر بی نظمی و به هم ریختگی در محیط آشپزخانه حس نمی شود. همینطور فضای زیر سینک آراسته و سامان یافته خواهد شد. این محصول به وسیله فریم و ریل به بدنه کابینت پیچ می شود و درون کابینت جای می گیرد. برای استفاده کافی است درب کابینت را باز کرده و محصول با حرکت ریل برای استفاده بیرون می آید.

 

دسترسی آسان

حتما دقت کرده اید که برای دستیابی به سطل زباله معمولی مجبوریم بارها و بارها درب آن را برداریم و بگذاریم. همینطور مجبور به بلند کردن سطل سنگین می باشیم که برایمان ملال آور و خسته کننده می باشد. اما با وجود این محصول، آنها دربی فیکس و ثابت داشته که بر روی فریم سوار است و در زیر این درب به کمک ریل حرکت کرده و دیگر نیاز به براداشتن درب آن نداریم. برای خالی کردن زباله ها کافی است درب کابینت را باز کرده تا سطل به کمک ریل به بیرون حرکت کرده و پس از تخلیه زباله درون مخزن با بستن درب کابینت سطل به طور خود به خود در زیر درب ثابت فریم قرار می گیرد. همینطور دیگر احساس ناخوشایندی که از برخورد دستتان با درب سطل زباله معمولی دارید مرتفع  می شود.

 

راحتی استفاده

اگر مدام در حال آشپزی هستید یکی از مشکلات شما ریخت و پاش زباله های حاصل از خرد کردن مواد غذایی جهت تهیه غذا می باشد. شما می توانید تخته آشپزی که بر روی آن عمل خرد کردن را انجام می دهید در بالای مخزن سطل زباله نگه داشته و به راحتی باقی زباله ها را در آن تخلیه کنید. چرا که این محصول بوسیله ریل حرکت کرده و در زیر دست شما قرار می گیرد. همینطور برای خالی کردن تفاله گیر ظرفشویی دیگر دغدغه ریختن شیرابه آن در کف آشپزخانه را نخواهید داشت و در حالی که با یک دست درب کابینت را باز کرده با دست دیگر فورا تفاله را درون سطل ریلی که به راحتی در زیر دست شما قرار گرفته است خالی می کنید.

 

دسته بندی زباله ها

یکی از مواردی که در زندگی شهری امروزی باید بدان توجه شود تفکیک و دسته بندی زباله ها در مبدا خصوصا در شهرها می باشد. مدیریت زباله ها از منزل وظیفه شهروندی است که همه بر عهده داریم و باید در امر بازیافت زباله و حفظ انرژی مشارکت ورزیم. برخی از مدلهای این محصول به صورت دو مخزنه تولید می شوند که اگر فضای لازم در کابینت آشپزخانه خود برای نصب محصولی دو مخزنه دارید پیشنهاد می کنیم حتما این مدل را انتخاب کنید تا در بهبود محیط زیست نیز موثر واقع باشید.

 

کنترل انتشار بو

یکی از دغدغه هایی که افراد معمولا در خرید سطل زباله دارند انتشار بوی زباله می باشد. مسلما این امر برای هیچ کس دلپذیر نبوده و همه به دنبال ایجاد فضایی مطبوع در آشپزخانه شان می باشند. سطل های زباله ریلی از مخازنی آنتی باکتریال ساخته شده اند که بوی زباله در آنها انتشار نمی یابد و در واقع امکان رشد باکتری ها و قارچ ها در آن وجود ندارد.

 

مزیت حرکت ریلی

از دیگر ویژگی های این محصول حرکت ریلی آن می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد برای برداشتن سطل زباله معمولی با دشواری و سنگینی مواجه هستیم اما با حرکت سطل بر روی ریل دستیابی به آن بسیار سریع و راحت صورت می گیرد.

 

نظافت آسان

از دیگر مزیت های این محصول نظافت آسان آن می باشد. تصور کنید که مشمایی که درون سطل زباله کشیده اید سوراخ شده است و شیرابه حاصل از زباله به درون مخزن نفوذ کرده است. ابتدا باید گفت که مخزن این محصول از پلاستیک نانو و با کیفیت تهیه شده که بوی زباله را به خود نمی گیرد و در ثانی  این محصول با شست و شویی ساده با آب و اندکی مواد شوینده به راحتی تمیز می شود.

 

نصب آسان

این محصول از جمله تجهیزات کاربردی آشپزخانه است که نصب آن نیاز به متخصص نداشته و ساختار محصول از یک قاب فلزی و مخزن تشکیل شده که تنها کافی است فریم فلزی را به وسیله چند پیچ به کابینت فیکس کنیم. نصب آسان این محصول یکی از مزیت هایی است که افراد با اطمینان و بدون نگرانی می توانند آن را خرید کنند.

این مقاله تهیه شده توسط تیم ایما یراق می باشد.امیدواریم نکات ذکر شده در این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد.