نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

19:58 1399/10/13
پرستار در منزل کرج

هنگامی که مریض احوال هستید و یا بیماری خاصی دارید، چه جایی را راحت تر، امن تر و بهتر از خانه کرج خودتان سراغ دارید؟ بودن در کنار اعضای خانواده، دسترسی به وسایل شخصی خود، اطمینان از پاکیزه بودن محیط و ... دلایل داشتن حس آرامش در منزل کرج هستند. حتی گاهی برخی از اعضای خانواده بیمار می خواهند تا خودشان وظیفه مراقبت از مریضشان را بر عهده بگیرند تا از هر لحاظ خیالشان راحت باشد. این افراد چنانچه تحصیلات و مهارت های لازم را در حوزه پزشکی و درمانی نداشته باشند، نمی توانند گزینه مناسبی برای مراقبت از بیمار در خانه کرج باشند. به همین خاطر استخدام یک پرستار در منزل کرج که مهارت و تجارب لازم را داشته و می تواند از بیمار در راستای بهبودی او مراقبت کند بسیار پر اهمیت است.

گشتن به دنبال پرستاری که از هر لحاظ مانند مهارت در حرفه خود، نحوه برخورد با بیمار، داشتن وجدان کاری و ... عالی باشد، کاری سخت و البته بسیار پر اهمیت است. تیم هوم کا با اعزام پرستاران با تجربه و حرفه ای به محل کرج شما، دغدغه جستجو برای پرستار واجد شرایط را از شما سلب می کند و می کوشد تا با پیگیری و ارزیابی نحوه عملکرد پرستاران خود، خدماتی با کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد. کافی است تا با ما تماس بگیرید و باقی کار را به متخصصان هوم کا بسپارید.

 

پرستار بیمار در منزل کرج

همان طور که می دانید، وظایف یک پرستار بر اساس شرایط و نیاز های بیمار مشخص می شود. اما برای اینکه دید وسیع تر از فعالیت هایی که یک فرد به عنوان پرستار در خانه کرج انجام می دهد داشته باشید، به لیست زیر نگاهی بیاندازید:

 • ارتقا کیفیت زندگی بیمار
  انجام خدماتی که در راستای افزایش سلامت جسمی و روحی بیمار می باشد و اقداماتی خاص در زمان نیاز مانند گرفتن نبض، تزریق، زدن سرم و برخی کمک‌های اولیه، باعث ایجاد حس آرامش و امنیت در بیمار شده و روند بهبود و درمان او را سرعت می بخشد.
 • کمک به حمل و جابجایی بیمار
  بیمارانی که توانایی انجام برخی از فعالیت های فیزیکی را ندارند، توسط پرستار یاری شده و یا طرز استفاده از ابزارهایی مانند واکر را فرا می گیرند.
 • انجام امور بهداشتی
  بیمار برای انجام کارهای مربوط به نظافت خود مانند عوض کردن لباس‌های کثیف، تعویض پوشک بیماران ناتوان در کنترل ادرار، استحمام و کمک برای اجابت مزاج به یک همراه احتیاج دارد. این موارد نیز از وظایف پرستار به شمار می آید.
 • پیگیری وضعیت درمانی بیمار
  وضعیت بیمار همواره توسط پرستار پیگیری می گردد و در صورت بروز مشکلاتی خاص پرستار می تواند با مشورت خانواده بیمار، شرایط را برای حضور پزشک بر سر بالین بیمار فراهم کند.
 • غذا دادن به بیمار
  پرستار بر طبق رژیم غذایی و بیماری فرد، او را در خوردن غذا یاری می دهد.

خدمات نگهداری بیمار در محل کرج هوم کا

هوم کا برای انتخاب پرستاران مجموعه، وسواس و دقت بسیاری را به خرج می دهد و پس از انجام مصاحبه، آنان را استخدام می نماید. برای ارائه کیفیت هر چه بهتر به هم وطنانمان، عملکرد این پرستاران پیوسته مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. اصلی ‌ترین هدف این مجموعه ایجاد شرایط مناسب برای نگهداری از بیمار در منزل کرج است تا آرامش خاطر و اطمینان را برای خانواده ها به ارمغان آورد. علاوه بر موارد ذکر شده، در صورت نیاز می توانید از دیگر خدمات درمانی هوم کا در منزل کرج مانند پزشک، تزریق و سرم در محل کرج خود بهره مند گردید. هدف اصلی این مجموعه رساندن خدمات مورد نیاز به مردمان کشور، کسب رضایت آنان و تلاش برای حفظ این رضایت می باشد.

 

هزینه پرستار در منزل کرج

هزینه پرستار در منزل پردیس و کرج به عواملی مانند ساعات حضور پرستار در کنار بیمار و وظایفی که در قبال او دارد، تعیین می شود. برای اطلاع از این هزینه ها، پس از آن که با مجموعه هوم کا تماس گرفتید، به سوالات متخصصان ما با دقت جواب دهید تا پس از انجام بررسی و برآورد های لازم، هزینه نهایی را به شما اعلام نمایند.

در صورت تمایل برای بهره مندی از خدمات پرستار در منزل ، با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید تا متخصصان ما از شما سوالات لازم را درباره فرد بیمار پرسیده و هزینه آن را تعیین کنند. همچنین می توانید با مراجعه به آدرس https://www.homeca.ir و کلیک بر روی گزینه ثبت رایگان درخواست، سفارش مد نظر خود را برای ما ارسال نمایید.