نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

19:53 1399/10/13
وسایل تزیینی، انتخابی مناسب برای طراحی آشپزخانه های ساده

وسایل تزیینی خاص انتخابی مناسب برای طراحی آشپزخانه به شمار می روند که امروزه بیشتر از قبل به آن توجه می شود. آشپزخانه از جمله محیط هایی است که افراد در طول روز با آن سروکار دارند. بنابراین باید از محیطی برخوردار باشد که افراد در آن احساس خوشایندی داشته باشند. بنابراین باید به گونه ای دکوراسیون آشپزخانه را انجام داد که اعضای خانواده در آن احساس راحتی داشته باشند. بدان معنا که بتوانند به تمامی وسایل دسترسی داشته باشند. در طراحی مدرن آشپزخانه نیازی نیست که از وسایل گران قیمت استفاده کرد. می توان از وسایل ساده و کم هزینه ای که در بازار وجود دارد به عنوان وسایل تزیینی آشپزخانه استفاده کرد.

طراحی آشپزخانه مدرن با ایده های جذاب وسایل تزیینی

طراحی آشپزخانه با استفاده از ایده های جذاب، از جمله فعالیت های مورد علاقه بانوان است که با روش های مختلفی انجام می شود. یکی از این روش ها استفاده از وسایل تزیینی آشپزخانه است که رد طرح ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد. البته می توان با صرف هزینه های بسیار پایین و خرید لوازم تزئینی ساده، فضای آشپزخانه را تزئین کرد.

انواع ایده های جذاب برای طراحی آشپزخانه

تزیین آشپزخانه برای همه بانوان ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل همیشه به دنبال جدیدترین مدل های لوازم تزیینی آشپزخانه در بازار بوده تا بتوانند بهترین طراحی را برای فضای آشپزخانه خود داشته باشند. البته بیشتر طراحی هایی مورد استقبال قرار می گیرد که نیاز به هزینه های زیادی نداشته و به راحتی انجام می شوند.

 

تزیین میز ناهارخوری با وسایل تزیینی ساده و جذاب

یکی از مهمترین قسمت های آشپزخانه که تاثیر زیادی در زیبایی فضای آشپزخانه دارد، میزناهارخوری است. یکی از ایده هایی که می توان برای تزیین آشپزخانه از آن استفاده کرد، استفاده از گلدان های دکوری زیبا بر روی میز است. حتی می توان از رومیزی هایی استفاده کرد که طرح های بسیار جذابی دارد. البته استفاده از خلاقیت و هنر به صورت همزمان، بهترین ایده برای تزیین فضای آشپزخانه محسوب می شود.

 

 ایده تزیین بوفه آشپزخانه

یکی از راه کارهایی که می توان برای تزیین آشپزخانه از آن استفاده کرد، کاربرد لوازم تزئینی آشپزخانه در فضای بوفه است. برای دیزاین این قسمت از فضای آشپزخانه می توانید از دکوری های ساده استفاده کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که دکوری های شما ککاملا متناسب با نوع سبک دکوراسیون منزل باشد. در این حالت است که می توان جلوه بیشتری به دکوراسیون داخلی منزل بخشید.

 

می توانید درب یخچال را تزیین کنید

تزئین درب یخچال یکی از ایده های جذاب و پرطرفداری است که می توان آن را با استفاده از لوازم ساده اجرا کرد. برای تزئین درب یخچال می توانید از دکوری های مگنتی استفاده کنید که نمای بهتری به فضای آشپزخانه می دهد. حتی استفاده از مکنتی های که عکس عزیزانتان بر روی آن قرار دارد نیز می تواند جذاب باشد. می توانید از ایده برد یادداشت نیز بر روی درب یخچال خود استفاده کنید تا ظاهر بهتری به دکوراسیون منزل بدهد.

 

تزئین اپن با لوازم تزیینی آشپزخانه

در طراحی های مدرن امروزی، از یک فضای اپن و یا پیشخوان استفاده می شود. به گونه ای که می توان از محیط آشپزخانه به فضای نشیمن و یا اتاق غذاخوری دسترسی داشت. بنابراین از مهم ترین مکان ها برای قرار دادن لوازم تزئینی آشپزخانه است. چرا که نمای جذابی به فضای آشپزخانه می بخشد. به هر حال بهتر است که از قراردادن لوازم و وسایل اضافی بر روی ان آشپزخانه به شدت خودداری کنید. از جمله لوازم تزئینی آشپزخانه که مناسب این فضا است، می توان به گلدان، ظروف پذیرایی پایه دارد و یا دکوری های ساده اشاره کرد.

تزئین فضای آشپزخانه با لوازم آشپزی

 برای اجرای چنین ایده ای کافیست که همه وسایل و ابزار آشپزی را از جمله رنده، چاقو تا نمکدان را در داخل یک ظرف و یا روی میز قرار دهید. با استفاده از این ایده می توان ماهیت آشپزی به فضای آشپزخانه بخشید و هم اینکه تمامی وسایل در دسترس قرار می گیرند. حتی می توان وسایل را بر روی یکی از دیوارهای آشپزخانه نصب کرد. حتی برای انجام چنین کاری می توان از وسایل بسیار ساده نیز استفاده کرد.

 

استفاده از دکوری های دیواری برای تزیین آشپزخانه

ایده استفاده از لوازم دکوری دیواری نیز می توان فضای آشپزخانه را زیبا و جذاب کند. معمولا از این دکوری های دیواری در فضاهایی استفاده می شود که امکان جذب چربی حداقل بوده و یا اینکه قابلیت شستشو داشته باشد.

 

استفاده از استند نردبانی برای تزیین آشپزخانه

برخی از لوزام آشپزخانه آن قدر کاربردی هستند که نمی توان آنها را در فضای کابینت قرار دارد. به علت اینکه به صورت مداوم به آنها نیاز است. استفاده از یک استند کم جا و زیبا در گوشه ای از فضای آشپزخانه می تواند یک ایده جالب برای قرار دادن این وسایل باشد. البته با توجه به ابعاد آشپزخانه و فضای مور نیاز، می توان استند مناسبی را تهیه کرد. استفاده از این وسیله زیبایی فضای آشپزخانه را دو چندان می کند.

 

استفاده از جای قاشق و چنگال برای تزئین آشپزخانه

ایده استفاده از جای قاشق و چنگال نیز می تواند یک ایده کاربردی و جذاب برای تزئین فضای آشپزخانه باشد. در بازار انواع جای قاشق و چنگال در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد. بنابراین می توان با تهیه این جا قاشق و چنگال به فضای آشپزخانه نمای زیباتری بخشید.

جمع بندی

لوازم تزئینی مدرن آشپزخانه یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایل در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است که از تنوع بالایی برخوردار است. بنابراین می توان با تهیه هر یک از این لوازم تزئینی آشپزخانه، فضای زیباتری برای محیط منزل ایجاد کرد. یکی از راه های خرید راحت و مطمئن، استفاده از وب سایت ویژن پلاست است. با مراجعه به سایت visionplast.co می توانید انواع لوازم تزئینی آشپزخانه را در طرح ها و مدل های مختلف مشاهده کنید. سپس بر اساس سلیقه و میزان بودجه خود انتخاب مناسبی داشته باشید.