نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

14:02 1399/10/13
وقتی مسیر موفقیت در بورس از خانه سرمایه می‌گذرد

سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ترین کاری است که به فکر بشر می‌رسد. انواع مفاهیم عالی و مثبت در این عمل جای خوش می‌کنند. مثلا آینده‌نگری، توان‌گری مالی، رشد موفقیت و ثروت. قبول دارید؟

قطعا قبول دارید. اما ماجرا این است که هرچند سرمایه‌گذاری هوشمندانه است اما برای ورود به مسیر درست آن، پیش‌زمینه‌هایی وجود دارد که نباید دست‌کم گرفته شوند.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیش‌نیاز برای ورود به بازارهای سرمایه‌گذاری یادگیری است. باید آموزش ببینید و بعد وارد زمینه‌های مختلف مالی شوید. مثلا بازار بورس از آن بازارهایی است که همه درباره مزایایش شنیده‌اند اما عده اندکی هستند که با درک درست نیازهای این بازار، آموزش‌های لازم را دیده و بعد به آن وارد شده‌اند.

اگر به هر زمینه سرمایه‌گذاری با آگاهی پا بگذارید، نتایج مثبت و درجه‌یکی خواهید گرفت که شما را به موفقیت و ثروت می‌رساند. راه و چاه این مسیر چیست؟ مثلا چطور می‌توان به بازار بورس وارد شد و موفقیت را لمس کرد؟

 

بازار بورس؛ راهی قدیمی اما همچنان درجه‌یک برای سرمایه‌گذاری

بازار بورس نوسان دارد، اوج و فرود دارد؛ همه اینها یعنی با زمینه و بازاری روبه‌رو هستید که در آن پویایی در جریان است و رو به مسیری مولد گام برمی‌دارد.

درک این نکته بسیار مهم است و برای اینکه به‌اندازه کافی قوی و منعطف شوید تا بتوانید در این فراز و فرودها سکان کشتی سرمایه‌گذاری‌تان را در دست نگه دارید، نیاز به آشنایی و هوشیاری دارید.

آشنایی و هوشیاری از چه راهی کسب می‌شود؟ آموزش و کسب‌ تجربه. آموزش یعنی دسترسی به منابع دقیق و درستی که پیچ‌وخم‌های جاده بورس را به‌خوبی به شما نشان می‌دهند.

کسب تجربه هم در مسیر آموزش بورس برای‌تان مقدور می‌شود. چرا؟ به‌دلیل اینکه با اساتیدی روبه‌رو خواهید بود که راه‌های پیش روی شما را طی کرده‌اند و می‌توانند دید و چشم‌اندازتان را نسبت به تجربه‌های احتمالیِ آتی کاملا باز کنند.

پس برای ورود به بورس باید آموزش را در نظر بگیرید. در صورت ورود هوشیارانه به بازار بورس، کسب سود و درآمد کار دشواری نخواهد بود. این بازار تحت نظارت‌های دولتی و قانونی قرار دارد.

زمینه‌ای برای تولید را مهیا می‌کند و نرخ بازدهی آن نسبت به سرمایه‌گذاری‌های دیگر در بلندمدت بسیار مطلوب است. پس اگر خواهان رفاه و ثروت هستید و دوست دارید که پای خود را به دنیایی با درآمدی در ابعاد کلان و بزرگ باز کنید، حتما به یادگیری در آن مشغول شوید و دست پُر به بازارش بروید.

 

خانه سرمایه و آموزش‌هایی برای ورود به وضعیت اقتصادی بهتر و بهره‌ورتر

برای یادگیری، کلاس بورس و دوره زیاد است اما باید به مواردی اعتماد کنید که راه‌تان برای ورود به بازار را صاف و هموار می‌کنند.

دوره‌هایی که واقع‌بینانه براساس اصول علمی و عملی طراحی شده‌اند.

خانه سرمایه از آن مجموعه‌های آموزشی خوش‌نامی است که در مدت حضورش در فضای آموزش بورس توانسته خروجی‌هایی بسیار موفق داشته باشد.

تعداد زیادی از دانش‌آموختگان این مرکز در حال حاضر از خبرگان و اساتیدی هستند که به تازه‌واردها کمک می‌کنند.

بسیاری از دانش‌آموختگان خانه سرمایه در همان ابتدای کارشان به سودهای کلان رسیده‌اند و نتیجه دریافت محتوای آموزشی درست و معقول را دریافت کرده‌اند.

البته در این مجموعه آموزشی حرف از رسیدن به سود در کوتاه‌ترین زمان و ممکن و میلیاردرشدن در ظرف یک شب نیست. اساتید خانه سرمایه می‌دانند که چنین شعارهای تبلیغاتی مختص موسسات غیرحرفه‌ای است که فقط به دنبال جذب و جلب نظر مخاطبان ناوارد هستند. تیم قوی خانه سرمایه را مجموعه‌ای از اساتید باتجربه‌ای تشکیل می‌دهند که سال‌ها در این عرصه درس خوانده‌اند، تجربه کسب کرده‌اند و به افراد زیادی برای موفقیت کمک نموده‌اند. پس اگر کمی هوشیاری به خرج بدهید، سریع متوجه می‌شوید که بررسی خروجی‌های موفق و رزومه اساتید این تیم، برای یادگیری بازار بورس به شکلی حرفه‌ای مناسب است.

 

خانه سرمایه و دوره‌هایی متناسب با نیاز مخاطبان

خانه سرمایه دوره‌های آموزش بورس زیادی را برگزار کرده است. همین تجربه باعث شده که مخاطبان خود و نیازهای آموزشی آنها را به‌خوبی بشناسد.

دوره‌ بورس در این مجموعه به دو شکل نوین (غیرحضوری) و عادی (حضوری) برگزار می‌شود.

دوره حضوری که برای علاقه‌مندان به کلاس‌هایی با این مختصات است اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به شکل حضوری در دوره‌های حضوری شرکت داشته باشید، دوره‌های غیرحضوری به شما کمک می‌کنند که بورس را به شکلی حرفه‌ای و دقیق یاد بگیرید.

دوره‌های غیرحضوری یا دوره نخبگان نوین خانه سرمایه طوری طراحی شده‌اند که افراد برای شرکت در کلاس فقط به یک گوشی هوشمند یا رایانه نیاز داشته باشند.

حدود ۱۴۰ ساعت آموزش در خصوص مباحث مختلف بورسی مانند آموزش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، بررسی روانشناسی بازار و حتی ارزهای دیجیتال در دوره‌های خانه سرمایه قرار داده شده‌اند. با ثبت‌نام در این دوره، پکیج آموزش بورس هم به‌طور رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

دوره نخبگان خانه سرمایه دارای پشتیبانی و امکانات متنوعی است که اجازه نمی‌دهد، اشکال و بخشی مبهم در روند یادگیری مخاطبانش وجود داشته باشد.

پس اگر قصد یادگیری دارید و کمر همت به حضوری درست و موفق در بورس بسته‌اید، می‌توانید روی این دوره حسابی حساب کنید.

 

در آخر

خانه سرمایه به دنبال تبلیغاتی پوچ و توخالی نیست. در این موسسه آموزشی اساتیدی حضور دارند که قوانین دنیای اقتصاد، معامله و مذاکره را خوب بلدند. چرا؟‌ چون حرفه‌ای و باتجربه هستند. پس به‌خوبی می‌دانند که برای رسیدن به سودی خوشایند باید مذاکره و رابطه‌ی برد-برد ایجاد کنند. خانه سرمایه با درنظر گرفتن این اصل، در ارائه بهترین و کاربردی‌ترین خدمات می‌کوشد و اجازه نمی‌دهد که کسی ناراضی و ناخشنود ارتباطش را با مجموعه قطع کند. گواه این ادعا، عده پرتعداد دانش‌آموختگان آن است که بعد از فارغ‌التحصیلی با سیستم در ارتباط می‌مانند و در قالب‌ها و شکل‌های مختلف اقدام به همکاری و تعامل به خانه سرمایه می‌کنند. موفقیت از هیچ‌کس دور نیست. باور کنید که هیچ بهانه‌ای قابل‌توجیه نیست. اگر هنوز موفقیت و ثروت را نچشیده‌اید، مشکل در این است که به‌اندازه کافی با راه‌های دقیق رسیدن به مقصد آشنا نشده‌اید. برای ورود به بازار بورس هم از منابع دقیق و درست کمک بگیرید و مطمئن باشید که با پشتکار و تلاشی که از خود نشان می‌دهید به دروازه‌های کامیابی نزدیک و نزدیک‌تر خواهید شد.