نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

13:53 1399/10/13
شرایط استخدام آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام شد. کلیه افراد متقاضی بعد از اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش می توانند اقدامات لازم را برای ثبت نام در رشته های استخدامی آموزش و پرورش انجام دهند. البته پس از اعلام و مشاهده نتایج استخدامی آموزش و پرورش در مرحله اول نوبت به دریافت فرمی از سایت Gozinesh.medu.ir  و تکمیل و همراه داشتن آن در روز مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش می رسد. مورد مهم دیگر این که با قبولی در آموزش و پرورش و شروع به کار به عنوان یک معلم افراد برای بالاتر بردن توانایی های خود در حرفه معلمی می توانند در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شرکت داشته باشند. برای این کار فقط کافیست ثبت نام خود را در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان انجام داده و مراحل لازم را برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان طی کنند.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش برای هر یک از افراد متقاضی الزامی است در نتیجه کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار مفید باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش و همین طور رشته های استخدامی آموزش و پرورش می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای در این رابطه تماس بگیرید.

 

برای آشنایی با شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش از شرایط در نظر گرفته شده برای آن اطلاع حاصل کنید

 

اهمیت اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش چیست؟

افراد بسیاری تمایل به استخدام در آموزش و پرورش داشته و از این رو به دنبال اطلاع از رشته های استخدامی آموزش و پرورش هستند.

اما در درجه اول باید توجه داشت که استخدام در آموزش و پرورش تحت شرایطی برای افراد متقاضی صورت می گیرد. شرایطی که در صورت عدم اطلاع و یا نداشتن آن ها امکان ثبت نام برای استخدام آموزش و پرورش برای شما وجود ندارد.

 

شرایط استخدام آموزش و پرورش شامل چه مواردی می شود؟

در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش در رشته های استخدامی آموزش و پرورش باید عرض کنیم که این شرایط در دو گروه عمومی و اختصاصی قرار می گیرد.

در صورت عدم اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش برای ثبت نام در این طرح استخدامی در ادامه این نوشته با همراه باشید.

 

شرایط اختصاصی استخدام در آموزش و پرورش

 • مسئولیت تغذیه افراد و یا تهیه مسکن به هیچ وجه به عهده دانشگاه های مجری طرح مهارت آموزی نیست.
 • ارائه مدارک ICDL و همین طور روان خوانی و روخوانی قرآن در زمان ثبت نام در طرح استخدام آموزش و پرورش الزامی است.
 • در صورت رعایت جنسیت و همین طور حدود حرفه مورد نظر امکان تغییر مکان برای مهارت آموزی فرد وجود دارد.
 • بعد از اعلام نتیجه قطعی قبولی و متناسب با حرفه مورد پذیرش مکان مناسب برای مهارت آموزی فرد پذیرفته شده در طرح استخدامی به اطلاع داوطلبان می رسد.
 • هر یک از داوطلبان خواستار استخدام در شغل های مربی و مشاور امور تربیتی، مراقب سلامت، دبیر و آموزگار جهت ثبت نام در طرح مهارت آموزی باید وارد سامانه دانشگاه فرهنگیان شوند.
 • افراد خواستار پذیرش در شغل های هنر آموز جهت حضور و همین طور ثبت نام در دوره مهارت آموزی باید وارد سامانه دانشکاه تربیت دبیر شهید رجایی شده و اقدامات لازم برای ثبت نام را در این سایت انجام دهند.
 • ارائه تعهدی برای خدمت ده ساله در مکان اعلام شده به وسیله سازمان آموزش و پرورش قبل از هر گونه اقدامی برای شرکت در طرح مهارت آموزی الزامی است.
 • در صورت استخدام در آموزش و پرورش و شروع به کار در جایگاه یک معلم ادای سوگند نامه معلمی و همین طور امضاء متن آن برای تمامی افراد الزامی است.
 • در صورتی که جزء فارغ التحصیلان دانشگاه های تربیت دبیر شهید رجایی و یا دانشگاه فرهنگیان هستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنید.

شرایط عمومی استخدام در آموزش و پرورش

 • در صورت داشتن مدرک دکتری سن شما حداکثر باید چهل و پنج سال باشد.
 • در صورت داشتن مدرک کارشناسی ارشد سن شما نباید از چهل سال کمتر باشد.
 • اگر فارغ التحصیل مدرک کارشناسی هستید به هیچ وجه نباید سنتان از 35 سال بیشتر باشد.
 • در صورت داشتن مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم سن شما نباید از سی سال بیشتر باشد.
 • با داشتن مدرک تحصیلی دیپلم سن شما الزاماً باید بین بیست تا بیست و پنج سال باشد.
 • فرد متقاضی استخدام در آموزش و پرورش به هیچ وجه نباید در دستگاه ها و یا سازمانی به صورت پیمانی یا رسمی استخدام شده باشد.
 • افراد متقاضی ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش نباید محکومیت قضایی داشته باشند.
 • اگر جزء نیروهای بازخرید اشتغال و خدمت در انواع دستگاه های اجرایی بوده و یا بازنشسته هستید نمی توانید در این طرح استخدامی ثبت نام کنید.
 • در صورت داشتن هر گونه منعی برای استخدام و به کارگیری در دستگاه های مختلف اجرایی نمی توانید برای ثبت نام در آموزش و پرورش اقدامی انجام دهید.
 • فرد متقاضی به هیچ وجه نباید به انواع دخانیات و مواد مخدر اعتیاد داشته باشد.
 • داشتن سلامت کامل روحی و روانی و همین طور سلامت جسمانی جهت انجام حرفه مورد نظر
 • ارائه کارت معافیت از خدمت و یا کارت پایان خدمت جهت آقایان
 • پایبندی کامل به قانون اساسی
 • اعتقاد به دین اسلام و همین طور قوانین مندرج در قانون اساسی
 • داشتن تابعیتی ایرانی جزء مهم ترین شرایط استخدام آموزش و پرورش به شمار می رود.

 

زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش

 به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این طرح نیز الزامی است.

در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش باید خدمت شما بگوییم که این امر در سال جاری در شهریور ماه انجام گرفت و برای ثبت نام داوطلبان و متقاضیان بازه زمانی مشخصی در نظر گرفته شده بود.

اما در رابطه با زمان ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش برای داوطلبان مایل به ثبت نام در سال آینده فعلاً نمی توان نظر قطعی صادر کرد و همچنان باید در انتظار تصمیم سازمان های مربوطه در این رابطه بمانیم.

 

چگونگی ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش

در رابطه با بحث نحوه و چگونگی ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش باید خدمت شما عرض کنیم که این امر به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای تمامی داوطلبان انجام می شود.

در واقع، هر یک از داوطلبان برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش باید به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و اقدامات لازم برای ثبت نام را در این سامانه جامع انجام دهند.

اما قبل از هر چیز کسب اطلاعاتی در رابطه با مراحل دقیق ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش برای هر یک از افراد و الزامی است.

 

لزوم دریافت خدمات مشاوره برای قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اشتغال در این سازمان دولتی به آرزویی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است.

اما در صورت کسب اطلاعاتی موثق در این رابطه و آشنایی با راهکارهای مورد نیاز برای قبولی می توانید در این رابطه مؤفق عمل کرده و به عنوان یکی از نیروهای مشغول به کار در پست های مختلف آموزش و پرورش شناخته شوید.

بهترین راه برای اطلاع از این موارد استفاده از خدمات مشاوره و یاری خواستن از مشاوری آگاه است.

 

جهت اطلاع از شرایط عمومی در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح استخدامی آموزش و پرورش از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل