نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

20:24 1399/09/22
حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان

آموزش یک بخش بسیار مهم و حیاتی در هر جامعه ای محسوب می‌شود و در کشور عزیزمان نیز این بخش بسیار حیاتی و مهم است به خصوص در بخش کنکور و دبیرستان که مبنای ورود داوطلب به دانشگاه و تحصیل در یک رشته و کسب مهارت است. البته همانطور که اساس پیشرفت در هر حرفه ای داشتن ابزار مناسب است، کنکور هم ابزار مخصوص خود را دارد که همان منابع آموزشی محسوب می‌شوند که داوطلب کنکور با کمک آن ها قرار است مسیر کنکور را بپیماید. البته پیدا کردن منبع خوب نیز به خودی خود کار راحتی نیست و تعدد منابع آموزشی موجب ایجاد چنین مشکلی شده است. امروز قصد داریم وارد دنیای کنکور شویم و یکی از برترین تولید کنندگان محتواهای آموزشی کنکور با نام حرف آخر که سال هاست در زمینه آموزش دروس دبیرستان و کنکور فعالیت دارد را به شما عزیزان معرفی کنیم.

حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را بر مبنای تولید محتواهای آموزشی در قالب نشر دیجیتال شروع کرده است و بنیان گذار این موسسه هم مهندس عبدالرضا منتظری می‌باشد. آموزش های حرف آخر با کمک تکنولوژی های برتر جهان ارائه شده است و این تکنولوژی سبب شده است تا هر آنچه در ذهن مدرس می‌گذرد بتوان به تصویر کشید و به دانش آموزان نشان داد تا بتوانند مطالب را درک کنند. مشکلی که به شدت در آموزش سنتی به چشم می‌خورد و باعث شده است تا دانش آموز نتواند به خوبی مطالب را درک کند و مجبور به حفظ آن شود. اما با تدریس های موسسه حرف آخر و تکنولوژی به کار برده شده در آن دیگر هیچ نیازی به حفظ کردن نخواهد بود و تنها با الگو و انیمیشن داوطلب به تسلط کامل در یادگیری دروس خواهد رسید.

 

ویژگی تدریس در منابع حرف اخر

حرف آخر یک موسسه نشر دیجیتال می‌باشد و محتواهای های آموزشی خود را در قالب لوح های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. علاوه بر آموزش کامل و جامع دروس کنکور این موسسه آزمون و مشاوره و برنامه ریزی هم در اختیار دانش آموزان خود در کنار منابع قرار می‌دهد که دیگر هیچ نگرانی و دغدغه ای وجود نداشته باشد و دانش آموز با خیال راحت برای کسب موفقیت در مسیر کنکور حرکت کند. در تدریس حرف آخر یک انسجام درونی در تمامی دروس وجود دارد. انسجامی که به سختی می‌توان در بین منابع کنکور پیدا کرد و آن هم سبک آموزش در تمامی دروس است. به نحوی که در تدریس تمامی دروس موسسه حرف اخر از شهودی سازی و الگو سازی استفاده شده است و از طرفی حتی تم صفحات آموزشی، فونت و اندازه صفحات نیز به یک اندازه می‌باشد.

علاوه بر این یکی از دغدعه های والدین در انتخاب منبع هزینه ای است که باید پرداخت کند و در نگاه اول با مشاهده لیست قیمت محصولات حرف آخر ممکن است احساس کند هزینه زیادی را قرار است پراخت کند اما اصلا اینگونه نیست. نکته اول در مورد قیمت محصولات حرف آخر مربوط به جامع بودن منابع این مجموعه است به نحوی که دانش آموز قرار نیست در کنار منابع این مجموعه به سراغ منابع دیگری نیز برود  و مجدد هزینه کند، نکته دوم هم کیفیت آموزش است که از برترین اساتید کشوری در آموزش استفاده شده است و هر ساعت از آموزش هر درس در حرف آخر به طور میانگین 20/000 تومان برای دانش آموز می‌باشد. همچنین در بازه های متفاوتی از سال فروشگاه حرف آخر بر روی منابع خود از تخفیفات فوق العاده ای استفاده می‌کند تا دانش آموزان بتوانند از این منابع بهره ببرند.

 

با پروژه 6040 حرف آخر دو ماه سرنوشت ساز را رقم بزنید

پروژه 6040 حرف آخر از برترین محصولات این موسسه است که در بهمن ماه هر سال ارائه می شود. هر سال موسسه حرف آخر دو پروژه را برای دانش آموزان خود ارائه می دهد. پروژه اول که به پروژه صفر تا صد یا پروژه 1000 ساعته یا برنامه 4 ماهه معروف است و پروژه آموزشی اصلی این موسسه می باشد. پروژه دوم هم که از بهمن ماه و به دلیل کمبود زمان ارائه خواهد شد پروژه 6040 حرف آخر نام دارد. این پروژه به نوعی فشرده شده پروژه صفر تا صد این موسسه می باشد. نکته مهمی که در مورد این پروژه یعنی 6040 حرف آخر باید بدانید این است که یک پروژه کامل است و به صورت جمع بندی یا فقط مباحث مهم نمی باشد بلکه صفر تا صد کل دروس آموزش داده شده است. در گزارشی دیگر با عنوان موسسه حرف آخر آموزش جادویی دروس متوسطه اول تا کنکور این موضوع را بررسی کرده ایم.

حال پروژه 6040 خود از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش آموزش و بخش تثبیت و حل تست و آزمون. قسمت اول یعنی آموزش تنها در 60 روز اتفاق خواهد افتاد و با پویا نمایی هایی که به کار برده شده است دانش آموز در قالب 60 روز می تواند بر روی دروس خود مسلط شود. قسمت دوم هم مربوط به تمرین و تکرار و تسلط است که داوطلب در یک بازه 40 روزه با کمک بیست آزمون حرف آخر حدود 5 هزار تست شبیه ساز کنکور حل خواهد کرد و با کمک تکنولوژی آموزشی بکار رفته در آن قادر خواهد بود 20 بار دروس خود را مرور کند.

 

جادوی استاد پیمان کامیار در تدریس فیزیک حرف آخر

فیزیک هم یکی از دروس چالش بر انگیز کنکور می‎باشد و در سال های اخیر هم عملکرد خوبی از دانش آموزان در پاسخگویی به سوالات این درس مشاهده نشده است. به طوی که در سال های اخیر به صورت میانگین از هر صد نفر شرکت کننده در کنکور تنها 4 نفر موفق به کسب درصد بالای 50 در درس فیزیک شده اند یعنی 4 درصد از کل شرکت کنندگان. یکی از دلایل این موضوع هم فاصله گرفتن از آموزش مفهومی است و داوطلبان کنکور فط به دنبال راه حل های سریع برای حل سوالات هستند که این خود مشکل ساز بوده و باعث شده که دانش آموز از اصل موضوع فاصله بگیرد.

اما چنین موضوعی را اصلا در فیزیک حرف آخر نمی‌توان مشاهده کرد. در قدم اول تمامی مباحث فیزیک کنکور به صورت مفهومی و شهودی آموزش داده می‌شود حتی در بخش نیروشناسی قبل از شروع جلسه اول استاد کامیار مدرس این درس اشاره می‌کنند که به حدی آموزش مفهومی است که دانش آموز می‌تواند قوانین نیوتون را لمس کند،  دومین مورد هم مربوط به پارامتر جذاب الگو سازی است که در این قسمت دیگر دانش آموز قرار نیست برای هر سوال یک فرمول یاد بگیرد بلکه یک الگو یاد خواهد گرفت و با کمک آن تمامی سوالات یک مبحث را حل خواهد کرد. در حالت کلی هم دانش آموز با پکیج فیزیک حرف اخر در قالب کمتر از 20 الگو صفر تا صد فیزیک کنکور را یاد خواهد گرفت.

 

5 روز با حرف آخر هدیه ارزشمند برای دانش آموزان

با توجه به تعدد منابع آموزشی اعتماد کردن از سوی والدین امری دشوار شده و از طرفی این موضوع کاملا منطقی هم می باشد. اما جالب است بدانید که مجموعه آموزشی حرف آخر برای این موضوع راه کاری را ارائه داده است. این موسسه 20 درصد از کل منابع آموزشی خود را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که شامل آموزش، آزمون، برنامه ریزی و پشتیبانی می باشد. پکیج 5 روز با حرف آخر شامل 30 ساعت آموزش از کل دروس کنکور است که با برنامه ریزی دقیقی که در کتاب کار آن وجود دارد دانش آموز در طی 5 روز شروع به مطالعه مباحث می کند؛ در پایان هر روز هم برای محم زدن آموخته های دانش آموز برای هر درس یک آزمونک طراحی شده است که دانش آموز آن ها را حل خواهد کرد و با کمک پاسخنمایی که از توسط اساتید ارائه خواهد شد به صورت کامل مطالب را مرور خواهد کرد.

همچنین این روند تا 5 روز ادامه خواهد داشت و در پایان روز پنجم یک آزمونک 150 سوالی نیز در اختیار داوطلب قرار داده می شود که از تمامی مباحث پنج روز طرح شده است و دانش آموز یک محک کامل برروی مطالبی که مطالعه کرده است خواهد داشت و از طرفی کل مطالب نیز مرور خواهد شد. پکیج 5 روز با حرف اخر جوری طراحی شده است که دانش آموز با کمک آن در طی 5 روز توانایی لازم برای پاسخگویی به 40 تست قطعی از کنکور را پیدا خواهد کرد. برای دریافت این بسته یعنی 5 روز با حرف آخر کافیست عبارت " 5 روز" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره های زیر تماس بگیرید تا دپارتمان مشاوره حرف آخر به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند.

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623