نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

22:20 1399/09/4
صفر تا صد بلیط دبی ماهان

بلیط دبی ماهان امکانی است که به وسیله آن کاربران می‌توانند سفری راحت به شهر دبی داشته باشند. ایرلاین‌های مختلفی این خدمات را برای کاربران فراهم می‌آورند. اما استفاده از هواپیمایی ماهان برای این پرواز مزیت‌های خاص خود را خواهد داشت که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم. استفاده از این ایرلاین برای پروازهای بین‌المللی در سطح چنین پروازهایی است و مسافرین با نهایت آرامش می‌توانند به پرواز خود برسند. در ادامه سعی کرده‌ایم تمام نکات مربوط به این پرواز را برای کاربران معرفی نماییم تا از این طریق در هنگام خرید بلیط دبی راحت‌تر تصمیمی گیری نمایند.

پرواز تهران دبی

قبل از اینکه به بررسی بلیط دبی ماهان بپردازیم، ابتدا باید دلیل اهمیت این مسیر پروازی را برای ایران‌ها بازگو کنیم. پرواز تهران دبی و مسیر برگشت از جمله پرطرفدارترین مسیرهای هوایی است. در مسیر رفت از فرودگاه امام خمینی در هر روز در ساعات مختلف حتی بیشتر از پروازهای داخلی این خدمات از سوی ایرلاین‌های مختلف داخلی و خارجی برای مسافرین ارائه شده است. این توجه زیاد به این پرواز به چند دلیل اصلی زیر است:

  • دبی یکی از شهرهای تجاری بزرگی است که تاجرین ایرانی دادوستدهای زیادی در آن دارند. از این نظر پرواز به این شهر اهمیت بالایی پیدا کرده است.
  • این شهر یکی از زیباتری شهرهای حوزه خلیج‌فارس محسوب شده و کاربران زیادی برای دیدوبازدید و خرید وارد شهر دبی می‌شوند.
  • به دلیل اینکه برای رفتن به خیلی از کشورها از داخل ایران پرواز مستقیم وجود ندارد، دبی تبدیل به پل ارتباطی بسیاری از ایرانی‌ها با سایر کشورهای جهان شده است. از این رو این دلیل هم باعث شده تا تقاضا برای خرید بلیط دبی بیشتر از قبل نیز باشد.

پرواز به دبی با ماهان

ماهان ارائه دهنده یکی از باکیفیت‌ترین پروازها به دبی است که اتفاقاً به همین دلیل طرفداران زیادی هم دارد. امکان خرید بلیط دبی ماهان هم به صورت رفت از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دبی و هم در مسیر برگشت برای مسافرین وجود دارد. این پرواز حدود 2 ساعت به طول می‌انجامد و در این مدت مسافرین می‌توانند از خدمات رفاهی ماهان در طول سفر استفاده نمایند. ماها این خدمات را در اکثر روزهای هفته برای کاربران ایرانی فراهم آورده است و شما در هر روزی می‌توانید نسبت به خرید این بلیط اقدام نمایید. حتی برای مواقعی از سال که تعداد زیادی از مسافرین در این خط هوایی رفت‌وآمد می‌کنند، تعداد سرویس‌های ماهان بیشتر هم می‌شود.

 

قیمت بلیط دبی ماهان

قیمت بلیط پرواز تهران دبی و مسیر برگشت در هواپیمایی ماهان به موارد مختلفی بستگی دارد. در درجه اول بسته به اینکه شما بلیط سیستمی خریداری کرده باشید یا از بلیط چارتری ماهان استفاده کنید، قیمت این بلیط می‌تواند متفاوت باشد. از این گذشته در بلیط‌های سیستمی نیز امکان استفاده از انواع کلاس‌های پروازی با امکانات رفاهی مختلف و قیمت‌های مختلف برای مسافرین وجود دارد. برای این‌که هر چه بهتر با قیمت بلیط پرواز تهران به دبی با هواپیمایی ماهان آشنا شوید بهتر است از حساب کاربری خود استفاده کرده و قیمت‌های این ایرلاین را ببینید.

 

مدت و مسافت پرواز دبی

پرواز تهران دبی در 1235 کیلومتر صورت می‌پذیرد. این مسیر 1235 کیلومتری همانطور که عرض کردیم در 2 ساعت توسط ماهان انجام می‌شود. البته اگر قصد برنامه‌ریزی برای این سفر را دارید، تنها به همین دو ساعت اکتفا نکرده و کمی باز زمانی بیشتری را نیز در نظر بگیرید. زیرا ممکن است به دلیل شرایط جوی این پرواز کمی طولانی‌تر شود و یا در فرودگاه برای بررسی وسایل همراه کمی معطل شوید.

 

بلیط چارتری دبی

امکان خرید بلیط دبی ماهان به صورت چارتری نیز در مواقع مختلفی از سال برای مسافرین وجود دارد. با این ترفند مسافرین می‌توانند با قیمت‌های بسیار کمتری در این خط هوایی پرواز کنند. برخی از بلیط‌های چارتری دبی از طریق هواپیمایی ماهان در مواقع مشخصی از سال عرضه می‌شود که با شناخت این مواقع می‌توانید نسبت به این خرید اقدام نمایید.

 

جمع‌بندی

به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت بلیط دبی ماهان پرداختیم و امکانات و خدمات این شرکت هوایی را نیز برای پرواز به دبی با هم مرور کردیم. استفاده از این نکات برای مسافرینی که تمایل به مسافرت از طریق ماهان به دبی را دارند کاملاً لازم است. از این گذشته کاربران می‌توانند با چک کردن حساب کاربری خود حتی از بلیط‌های چارتری این پرواز نیز اطلاع پیدا کرده و با هزینه‌های کمتری به مسافرت خود بپردازند. از این گذشته قبل از سفر نیز مدارک و وسایل مورد نیاز خود اعم از پاسپورت و ویزا را نیز تهیه کنند تا مجبور به کنسل کردن بلیط و استفاده از بلیط‌های روزهای آتی نیز نشوند.