نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

22:35 1398/06/18
بند کفش هایت را محکم بند؛ زندگی خرج دارد.

وقتی کودک هستیم زندگی زیباست اما این زیبایی را ما که در دوران کودکی به سر می بریم درک نمی کنیم افرادی که که این روزها را سپری کرده اند و به دنیای بزرگی رسیده اند می فهمند؛ زیباترین دوران عمر یک آدم همان کودکی است. دورانی که مسئولیت معنایی ندارد و به راحتی تمام خواسته های اولیه بدون دغدغه تامین می شود. ولی کودک هم بی تاب رسیدن به دوران بزرگسالی و کسب یک امتیاز بزرگ به نام استقلال است. استقلالی که جهان شما را به خودتان تحویل می دهد و کلمه مسئولیت پررنگ می شود. اما هنوز این مسئولیت جایی رنگ واقعی خودش را نشان می دهد که از دنیای تجرد وارد دنیای پیچیده ازدواج می شوید و مسئولیت فرد و در آینده افرادی را قبول می کنید. این زمانی است که باید بند کفش هایتان را خیلی خوب ببندید چون زندگی خرج دارد.

وام ازدواج

طبق قانونی که همه که نه، بیشتر ما با آن آشنا هستیم وام ازدواج یکبار به فرد تعلق می گیرد و این یک هرگز دو نخواهد شد. پس اگر این روزها ازدواج می کنید خیلی خوش شانس هستید چون مبلغ وام ازدواج از نظر عدد یک جهش خوبی نسبت به سال های قبل داشته است و به هر نفری سی میلیون تعلق می گیرد.

تورم

شاید خیلی ها بگویند سی ملیون برای این روزها مبلغ زیادی نیست. اما باز برای مثال بهتر از سه میلیون وام ازدواج برای هر نفر در سال 91 هست. چون با سه میلیون در همان سال هم نمی شد هزینه یک عروسی را پرداخت. اما اگر مدیریت کنید با سی میلیون بدون شک می شود خرج یک عروسی را داد. خبر دارم که می گویم می شود هزینه یک عروسی در تالار را با این مبلغ تامین کرد.

اگر

اگر، اما و اگری پیش نیاید و در صف ثبت نام سایت ازدواج نمانید وام ازدواج یکی از وام های خوب و از نوع وام فوری است که دولت به زوج جوان اهدا خواهد کرد. گفتم اهدا سوتفاهم نشود! اهدا می شود اما باید بازپرداخت آن را حتماَ باید انجام دهید. چون شرایط منصفانه ایی دارد و سود آن قرض الحسنه ایی است از عنوان اهدا استفاده کردیم.

حالا یک پیشنهاد

اگر از شرایط این نوع وام ها خوشتان می آید و با گرفتن آن در زمان ازدواجتان هنوز زیر دندان خرج های زندگیتان مزه¬اش مانده است؛ سایت وام چی می تواند این مزه بامزه را دوباره برای شما تداعی و حتی تکرار کند.

اما چگونه

با گرفتن مبلغی که فی مابین شما و فرد تازه ازدواج کرده که شرایط دریافت وام را دارد و در سایت وام ازدواج ثبت نام کرده است شرط می شود؛ شما می توانید بدون دردسر وام فروشی آن هم از نوع وام ازدواج تامین کنید.

غیر مرسوم

خرید و فروش کاری مرسوم است که از همان روزی که نهادهای جمعی بشر شکل گرفته است شاهد آن بوده ایم. گاهی معامله پایاپای، گاهی معامله با برگه ضمانتی و این روزها معامله با پول نقد راهگشای داد و ستدها شده است. پس خرید و فروش وام هم نمی تواند کاری غیرعادی و غیرمرسوم تلقی شود. به هر حال این هم نوعی معامله است.

رضایت

در معامله رضایت بین دو طرف ملاک است و آگاهی از زیر و بم معامله ایی که با هم انجام می دهند برای شکل گرفتن این نوع معامله ها یکی از شروط مهم است. در معقوله ایی به نام وام فروشی همین قاعده ساده اگر حفظ شود معامله ایی با رعایت اصول شرعی و قانونی شکل خواهد گرفت.

اما

هر کاری امایی دارد. شما یک وام فروشی دارید و یک نفر هم در یک جای کشور عزیزمان ایران خریدار وام شماست اما چگونه باید همدیگر را پیدا کنید؟ مسئله مهم اینجاست.

وام چی

سایت قدرتمندی به نام وام چی با رصد کردن تمام خواهان و خواهنده های وام در کل کشورمان نفر سومی این معامله است که البته هوای دو طرف را دارد و آن ها را به هم معرفی می کند.

بقا

سایت وام چی با درک این موضوع که فوریت باعث فروش یا خرید وام می شود از فوریت شما به نفع خودش بهره نمی برد و حواسش هست هر بقایی با حفظ منابع و تامین امنیت مشتری برایش تامین خواهد شد. پس با خیال راحت فوریت خود را به وام چی بسپارید. شک نکنید مشتری خواهید شد.

گوگل

شما وقتی به دنبال یک سایت که واسطه خرید و فروش وام است را در اینترنت سرچ کنید گول سایت هایی را برای شما در اولویت قرار می دهد که توانایی خود را به برای گوگل و تیم حرفه ایی اش به اثبات رسانده اند.

فاصله

همین الان وام چی البته با یک فاصله بین وام و چی را در گوگل تایپ کنید ببینید سایت وام چی جایگاهش کجاست. ما که مطمئنیم در اولین ها است و گوگل هم سایت وام چی را دوست دارد و از کارش راضی است.

راه

راه را از بی راه نروید و برای فروش وام خود و گذاشتن تبلیغ وام فروشی خود به افراد حرفه ایی اطمینان کنید که با مبلغی کافی و با رضایت وامتان را بفروشید. رضایت شما در هنگام واگذاری وام سود و برکت فردی است که وام را از شما خریدار است.