نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

20:58 1399/08/27
نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران

همراه ما باشید تا بیشتر با نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران  آشنا شوید.

همچنین با کلینیک فیزیوتراپی معینی نیز تا حدودی آشنا خواهیم شد.

 

مقدمه

در این مقاله سعی داریم در مورد نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران به شما اطلاعات جامع و کاملی را  ارائه دهیم. امروزه بیشتر فیزیوتراپی ها به منظور ارائه ی خدمات بهتر و موثرتر به بیماران خود از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و همچنین مراحل درمانی برای بیماران خود استفاده می نمایند.

 

قیمت فیزیوتراپی

 قیمت هر جلسه فیزیوتراپی دکتر معینی با توجه به نرخ مصوب تعیین می شود و همچنین شما امکان استفاده از بیمه های بسیاری را خواهید داشت.

 

نکات مهم که بیماران باید در مورد فیزیوتراپی به آن توجه نمایند را توضیح دهید؟

آیا گرما درمانی و سرما درمانی از تجهیزات فیزیوتراپی مجهز است؟

متخصصین فیزیوتراپ با استفاده از دستگاه الکتروتراپی به چه صورت به درمان بیماران کمک می نمایند؟

آیا اتاق مخصوص ورزش در تمامی فیزیوتراپی ها موجود است؟

فیزیوتراپی های مجهز با استفاده از دستگاه وی آر (VR) به چه صورت به بیماران کمک می نمایند؟

در زمان انتخاب فیزیوتراپی مجهز باید به چه نکاتی توجه کنیم نام ببرید؟

 

نکات مهم در مورد فیزیوتراپی

یکی از مهم ترین و اساسی ترین کاربردهای فیزیوتراپی را می توان به این مورد اشاره کرد که بیماران ارتوپدی را با انجام مراحل فیزیوتراپی درمان و به بهبودی آنها کمک بسزایی نماید زیرا بیماری های مرتبط با ارتوپد انواع متعددی دارد که یکی از بارزترین دردهای ارتوپدی را باید به دردهای مفصلی در بیماران متذکر شد. همچنین این مجموعه درمانی باید برای درمان افراد مسن هم نیز کاربرد داشته باشد تا این گروه از بیماران هم با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته ی که در این مرکز وجود دارد نیز استفاده نمایند. بهتر است بدانید که توانبخشی سالمندان یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی فیزیوتراپی محسوب می شود که باید متخصصین این مجموعه به آن توجه نمایند. بیماران قبل از مراجعه به این مراکز باید به نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران توجه داشته باشند تا بتوانند از امکاناتی که در این مجموعه استفاده شده است در کوتاهترین زمان بهبودی خود را بدست آورند.

 

گرما درمانی و سرما درمانی

متخصصین مجرب فیزیوتراپی یکی از شیوه های تسکین دردهای عضلانی را بکارگیری از شیوه های گرما درمانی و همچنین سرما درمانی در بیماران می دانند زیرا این شیوه ی درمانی 1) به منظور کاهش درد و التهاب 2) استفاده از بسته های سرد و گرم در بخش های مختلف بدن 3) بی حس کردن عصب های انتقال دهنده درد ، در مراحل ایجاد درد اختلال ایجاد می نمایند که امروزه در مجهزترین مراکز فیزیوتراپی تهران از این دستگاه های مدرن و پیشرفته به منظور بهبود درمان درد و ناراحتی در نقاط مختلف بدن بیماران از آن استفاده می نمایند.

 

الکتروتراپی

امروزه در مجهزترین مراکز فیزیوتراپی در تهران برای درمان بیماران خود از شیوه ی الکتروتراپی استفاده می نمایند به این صورت که با استفاده از پدهای الکترود به نواحی که در آن درد تجمع کرده است متصل می نمایند و به این ترتیب با کمک دستگاه کوچک که جریان بسیار کمی از انرژی را در سطح پوست بیماران پخش می نمایند به کاهش درد بیماران کمک می کنند. بهتر است بدانید که جریان الکتریسیته بر روی عصب های انتقال دهنده ی درد قرار گرفته و از رسیدن درد به مغز جلوگیری می نماید و همین امر سبب کاهش درد در بیماران می گردد.

 

اتاق مخصوص انجام تمرینات ورزشی

یکی دیگر از نکاتی که پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران باید به آن توجه داشته باشیم استفاده از اتاق های مخصوص انجام تمرینات ورزشی و همچنین تمرینات فیزیوتراپی است. متخصصین فیزیوتراپی تمام تلاش خود را کرده اند که در این اتاق از تمامی دستگاه ها و تجهیزات ورزشی به منظور بهبودی و درمان بیماران استفاده نمایند تا از این طریق فیزیوتراپیست با استفاده از مجهزترین دستگاه ها که در این اتاق بکار برده شده است بهترین و مناسب ترین تمرینات ورزشی را به بیماران توصیه نماید.

 

وی آر درمانی

یکی از دستگاه های مدرن و پیشرفته که در مجهزترین فیزیوتراپی های تهران از آن استفاده می شود را میتوان به دستگاه وی آر درمانی اشاره کرد زیرا این دستگاه جدید برای بیمارانی که به 1) کمردرد 2) پارکینسون 3) فلج مغزی مبتلا هستند کمک بسزایی می نماید. در این شیوه ی درمانی متخصص فیزیوتراپی یک نوع هدست سه بعدی به بیماران میدهند که باید بر روی چشم قرار دهد تا از این طریق خود را در یک فضای سه بعدی احساس نمایند سپس فیزیوتراپیست به صورت مجازی بیماران را در حالت های قرار می دهد که قادر به انجام آن نیست که این امر سبب شده مغز با دریافت این تصاویر تحریک شده و دستورهای حرکتی را به بخش های مختلف بدن بیماران دهد که این امر سبب بهبود وضعیت جسمی بیماران نیز می گردد.

 

نکات مهم در زمان انتخاب فیزیوتراپی

یکی از نکاتی که پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران دکتر معینی  باید به آن توجه داشته باشیم مجوزهای یک مرکز معتبر است که باید در محلی قرار داشته باشد که تمامی مراجعه کنندگان به این مرکز به خوبی آن را مشاهده نمایند زیرا توجه به این موضوع امری بسیار مهم و ضروری است. یکی از نکات مهم دیگری که در زمان انتخاب مجهزترین فیزیوتراپی در تهران باید به آن توجه داشته باشیم انتخاب پزشک متخصص فیزیوتراپ که مراحل درمانی بیمار را برعهده دارد نیز باید اشاره کرد. بهتر است بدانید که در هر مرکز مجهز و پیشرفته که فیزیوتراپی را انجام می دهند از چندین پزشک متخصص و مجرب استفاده می نمایند که بیماران این اجازه را دارند که بهترین و باسابقه ترین پزشک را برای درمان خود انتخاب نمایند. بیماران در زمان انتخاب بهترین و مجهزترین مرکز فیزیوتراپی باید نهایت دقت را انجام دهند زیرا انتخاب معتبرترین مرکز و همچنین استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در این مراکز از اهمیت بسیار بالای برخوردار است که بیماران قبل از انجام مراحل درمانی باید به آن توجه داشته باشند. یکی دیگر از نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران را میتوان به اعتبار این مجموعه اشاره کرد زیرا این مرکز تمامی ضوابط و مقررات درمانی و همچنین استفاده ی مناسب و صحیح انجام تمرینات ورزشی را به بیماران متذکر می شوند. بنابراین اعتبار این مجموعه درمانی هرچه بیشتر باشد بیماران بیشتری برای درمان خود به این مرکز مراجعه می نمایند.

 

هزینه شاک ویو

همچنین هزینه شاک ویو drmoeini  جز مقرون به صرفه ترین خدمات این کلینیک می باشد. 

البته هزینه فیزیوتراپی با دفترچه تامین اجتماعی کلینیک معینی نیز کاملا قابل بررسی است و تمامی افرادی که از این بیمه استفاده مینمایند و تحت پوشش آن هستند می توانند از این خدمات نیز استفاده نمایید.

شما می توانید با جستجوی نام کلینیک فیزیوتراپی دکتر معینی از لیست خدمات این کلینیک مطلع گردید.

 

نتیجه گیری

امروزه افراد برای کاهش دردهای مزمن و یا شدید که در بخش مختلف بدن ایجاد می شود با تشخیص پزشک متخصص به مراکز فیزیوتراپی مراجعه می نمایند که بهتر است قبل از مراجعه به این مرکز به نکاتی پیرامون مجهزترین فیزیوتراپی تهران اطلاعاتی را کسب نمایند تا از این طریق به روند درمان و بهبودی خود کمک بسزایی نمایند.