نرم افزار اندروید کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

11:05 1398/06/5
برنامه شب نشینی، ساخته‌ی جدید مهران مدیری

برنامه شب نشینی به‌زودی وارد شبکه خانگی می‌شود. این برنامه توسط مهران مدیری ساخته شده و جایگزینی برای برنامه محبوب دورهمی است. دراین مطلب قصد داریم جزئیاتی پیرامون این برنامه به‌شما ارائه دهیم.

برنامه شب نشینی یکی از جدیدترین و تازه‌ترین کارهای مهران مدیری است که ساخت آن از ماه‌های پیش آغاز شده و قسمت اول آن نیز ضبط شده است. شما می‌توانید در هفته‌های آینده برای دانلود برنامه شب نشینی اقدام کنید. جزئیات بیشتری درمورد این برنامه موجود است که در ادامه بخشی از آن‌ها را برای شما عزیزان به‌نمایش میگذاریم.

نخستین میهمان مهران مدیری در شب نشینی یا (دوره همی 2) پیمان قاسم خانی بوده است که آخرین همکاری آن‌ها را در سریال هیولا مشاهده کرده‌ایم. پیمان قاسم خانی از نویسندگان بزرگ سینمای ایران است که تاکنون همکاری‌های زیادی را با مهران مدیری به‌ثبت رسانده است. همچنین اطلاعات تکمیلی نیز از برنامه جدید مدیری منتشر شده که نشان می‌دهد میهمان بعدی او سامان محتشم «نوازنده پیانو» است که تاکنون در کنسرت‌های مدیری با او همکاری کرده.

نکته‌ای که درمورد این برنامه وجود دارد و حائز اهمیت است پلان‌های مربوط به پخش است که قرار است از شبکه خانگی پخش شود. درواقع بینندگان برای تماشای این اثر می‌بایست ابتدا آن‌را خریداری کنند. وبسایت‌هایی وجود دارند که شما عزیزان به‌راحتی می‌توانید برنامه را از آن‌ها خریداری کنید و تماشا کنید.

همچنین موضوعاتی دیگری وجود دارد که قصد صحبت درمورد آن‌ها را داریم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه زیر پرفروش ترین فیلم های ایرانی را مشاهده کنید. اگر جزء علاقه‌مندان به سبک ایرانی باشید می‌توانید بهترین های ایران را در لینک بالا مشاهده کنید. این موضوع به‌شما کمک می‌کند تا مشهورترین و محبوب‌ترین آثار را مشاهده کنید.

هرساله فیلم‌های زیادی در سینمای ایران ساخته می‌شوند که تعدادی از آن‌ها محبوب تر و جذاب تر از سایرین هستند. وبسایتی که در بالا لینکش را برایتان گذاشته‌ایم، به‌‍بهترین نحو ممکن این تفکیک را انجام داده است. 10 فیلم برتر ایرانی درهر سال را جدا کرده‌اند و شما می‌توانید به ساده‌ترین روش آن‌ها را تماشا کنید.

موضوع سومی که قصد صحبت درمورد آن‌را داریم مربوط به سینمای خارج و سریال خارجی است. اگر از علاقه‌مندان به سینما و فیلم باشید همواره پیدا کردن آثاری که بیشترین ارزش را برای تماشا دارند جزء مشکلاتتان است. شما با مراجعه به لینک بالا می‌توانید 60 سریال برتر ایرانی در تمامی ژانرها را مشاهده کنید.

بهترین سریال ها را انتخاب کنید و تجربه‌ای متفاوت در تماشای سریال داشته باشید.