نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

12:10 1399/08/19
معرفی چند سایت برتر خرید لایک آنی اینستاگرام

با ما همراه باشید تا به معرفی سایت های بای فالوور دیجی فالوور و خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم در شبکه اجتماعی اینستاگرام برقراری ارتباط بسیار راحت است و افراد می‌توانند به‌راحتی با فرد موردنظر تعامل برقرار کنند. یکی از راه‌های ارتباطی در این شبکه اجتماعی لایک است. لایک در اینستاگرام بسیار مهم است تا حدی که می‌توان اعتبار و میزان محبوبیت یک پست را از  تعداد لایک های آن مشاهده کرد. اما این کاملاً طبیعی است که بالا بردن تعداد لایک ها به‌صورت طبیعی کار سختی است و بهتر است از سایت‌های معتبر که در زمینه خرید لایک اینستاگرام فعالیت دارند کمک بگیرید. حال در این مقاله قصد داریم به‌منظور بالا بردن سطح گاهی شما چند سایت معتبر در برای خرید لایک آنی به شما معرفی نماییم.

حتما فیلم زیر رو مشاهده نمایید 

https://www.aparat.com/v/45ypV

 

چرا باید در اینستاگرام حضور داشته باشیم؟

این روزها اکثر افراد در سراسر دنیا در شبکه اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام حضور دارند و حتی روزبه‌روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. شاید بتوان دلیل این میزان محبوب اینستاگرام را در سادگی و راحتی آن دانست اینکه افراد اگر زمانی پستی مشاهده کردند که موردعلاقه‌شان بود با یک کلیک ساده می‌توانند آن را با لایک زدن نشان دهند در ایران نیز لایک ایرانی برای پیج ها خیلی لازم و ضروری است  و یا اگر سؤالی داشتند به‌راحتی و بدون واسطه با شخص در ارتباط باشند و سؤال‌های خود را از طریق دایرکت و یا کامنت بپرسند. حال با توجه به این مزیت ها افراد بیشتر افراد سعی می‌کنند از این شبکه به‌عنوان بستری برای بهتر دیده شدن و کسب‌وکار خود استفاده کنند. ازاین‌رو افرادی که با این هدف وارد می‌شوند باید با تمامی ریز کاری‌های آن آشنا شوند تا بتوانند در این ماراتن سخت موفق شوند.

لایک و میزان اهمیت آن

امروزه لایک و لایک کردن یکی از محاوره‌ای‌ترین کلمات است، حتی می‌توان گفت شاید کسی باشد که در اینستاگرام فعالیتی نداشته باشد اما با واژه لایک آشنا باشد. لایک کردن در اصل به معنای موردپسند بودن چیزی است. حال زمانی که افراد پستی را در اینستاگرام مشاهده می‌کنند و آن مطابق میلشان است آن را با استفاده از لایک تائید می‌کنند. حال این تائید کردن در کل فیدبکی است که مخاطبین از پستی که منتشر می‌کنید، نشان می‌دهند. جالب است بدانید این پارامتر در اینستاگرام به میزانی اهمیت دارد که معمولاً هر فردی که بخواهد پستی را در اینستاگرام فالوو کند ابتدا به‌صورت ناخودآگاه تعداد لایک آن را مشاهده می‌کند و حتی مواردی بوده است که پست‌ها تعداد لایک کمی داشته است و افراد آن پیج را فالو نکرده اند.

 فارغ از بعد روانی که لایک در اینستاگرام دارد می‌توان میزان اهمیت آن را در الگوریتم‌های اینستاگرام مشاهده کرد. اگر بخواهیم به‌صورت ساده این الگوریتم‌ها را توضیح دهیم الگوریتم به این صورت است که اگر در دقایق ابتدایی انتشار، پست تعداد لایک معقولی را دریافت کند می‌تواند توسط فالوورهای بیشتری دیده شود در غیر این صورت اینستاگرام به‌جای آن ترجیح می‌دهد پست‌هایی را در ابتدای صفحه قرار دهد که لایک بیشتری خورده است. علاوه بر این موضوع اگر پستی بتواند توجه مخاطب بیشتری را جلب کند و بیشترین لایک را داشته باشد می‌تواند در صفحه اکسپلورر قرار بگیرد. جالب است بدانید برای رسیدن به صفحه اکسپلورر سدهای زیادی وجود دارد که اولین و سرسخت‌ترین آن تعداد لایک ها است.

چرا خرید لایک مهم است؟

با توجه به میزان اهمیت بیان‌شده لایک، بیشتر فعالان در این شبکه اجتماعی محبوب سعی می‌کنند تعداد لایک‌های خود را با ترفندهای مختلف بالا ببرند که یکی از این ترفندها خرید لایک است. خرید لایک مزیت‌های زیادی دارد که مهم‌ترین مزیت آن این است که در کمترین زمان می‌توانید تعداد لایک های پست خود را بالا ببرید و همین امر باعث می‌شود که با توجه به الگوریتم‌های اینستاگرام در ابتدا  پست شما به تعداد مخاطب بیشتری نمایش داده شود و ازاین‌رو بتوانید تعداد لایک های واقعی توسط فالوورهای خود دریافت نمایید. همچنین بعد بالا رفتن تعداد لایک ها احتمال قرار گرفتن در صفحه اکسپلورر بیش‌ازپیش می‌شود.

از کجا لایک بخریم؟ معرفی سایت‌های معتبر

با توجه به مزیت‌های خرید لایک باید دقت داشته باشید که فریب سایت‌های کلاهبردار در این زمینه را نخورید زیرا برخی از سایت‌های غیر معتبر با حیله‌های مختلف اعتماد شمارا جلب می‌کنند و بعد از خرید کردن خدمات مورد نظر را دریافت نمی‌کنید. ازاین‌رو وظیفه هر مدیر پیجی است که در زمان خرید لایک اطلاعات لازم و کافی را برای سایتی که قرار است خرید انجام دهد داشته باشد. بهتر است بدانید در حال حاضر سه سایت بای فالوور، دیجی فالوور و خرید فالوور اینستاگرام از سایت‌های بسیار معتبری هستند که به شما این اطمینان را می‌دهند که بعد از خرید لایک اینستاگرام امنیت پیج شما حفظ می‌شود.

نتیجه‌گیری

لایک یکی از راه‌های ارتباطی در اینستاگرام است به این صورت که افراد پست‌های مورد علاقه‌شان را با لایک کردن نشان می‌دهند. ازاین‌رو هر چه تعداد لایک یک پست بیشتر باشد می‌توان گفت اعتبار آن پست بیشتر می‌شود و بعدازآن می‌توان مطابق با الگوریتم‌های اینستاگرام به تعداد فالوور بیشتر نمایش داده شوید. برای خرید لایک با خیال راحت از سایت‌های بای فالوور ، دیجی فالوور و خرید فالوور اینستاگرام تعداد لایک مدنظرتان را خریداری کنید.