نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

22:16 1399/08/9
انواع تجهیزات مهد کودک ها

تاثیر انواع تجهیزات مهد کودک بر روی کودکان

تجهیزات مهد کودک بسیار مهم هستند زیرا شخصیت کودکان بر اساس این بازی ها شکل میگیرند.  یکی از هیجان انگیز ترین وسایل خانه بازی که باعث تخلیه ی انرزی میشود، ترامپولین کودک است که در ادامه در رابطه با آن توضیح میدهیم.

فواید ترامپولین برای کودکان

 1. ترامپولین کودک به تقویت تعادل کودکان کمک می کند
 2. در بهبود کودکانی که اختلال در ادراک دارند کمک می کند.
 3. کمک به بالا بردن انگیزه و هیجان کودک
 4. تقویت مدار مغز و مخچه کودک

برای جذب افراد در مهد کودک و خانه بازی حتما از ترامپولین کودک استفاده کنید برای خرید با هپی گرند تماس بگیرید.

وسایل خانه بازی ایمن کدامند؟

 • میز و صندلی کودک: برای اینکه یک خانه بازی و مهد کودک برای خود داشته باشید. از مهم ترین وسایلی که از شرکت ما خریداری میکنید میز و صندلی کودک است. کودکان از میز و صندلی برای خوردن ، آشامیدن ، نقاشی کشیدن ، استراحت و انواع بازی ها استفاده میکنند. پس از ضروری ترین تجهیزات مهد کودک و یا وسایل خانه بازی می توان به این گزینه(میز و صندلی کودک) اشاره کرد. این میز و صندلی انواع های زیادی دارد که میتوانید از ما خریداری کنید.
 • بازی های پلی اتیلن کودک : پیشنهاد می کنم از مجموعه بازی های پلی اتیلن را حتما خریداری کنید زیرا داری دوام طولانی مدت هستند که به زودی خراب نمی شوند. بازی های تاب و سرسره کودک، انواع تونل های بازی و غیره را مجموعه بازی های پلی اتیلن میگویند.
 • استخر توپ کودکان: از بهترین وسایل خانه بازی ها میتوان به استخر توپ کودکان اشاره کرد. که برای کودکان بسیار شگفت انگیزند. استخر توپ کودکان انواع های زیادی دارد که شما میتوانید با بهترین قیمت از ما خریداری نمایید.
 • وسایل هایی برای ایمنی بیشتر کودک: برای داشتن یک خانه بازی مناسب ابتدا باید ایمنی مهد کودک یا خانه بازی را بالا ببرید. کفپوش، دیوار پوش و ضربه گیر از نمونه وسایل های است که برای بالا بردن ایمنی در مهد کودک و خانه های بازی استفاده می شود.
 • راکر و الاکلنگ مناسب کودک: در وسایل مهد کودک میتوان به الاکلنگ اشاره کرد. کودکان به الاکلنگ ها بسیار علاقمند اند زیرا الاکلنگ ها به صورت دو نفره بازی میشوند و کودکان به همراه دوستان خود بالا و پایین میروند و این برای کودکان جذابیت بسیاری دارد. در خریداری الاکلنگ ها دقت کنید که الاکلنگ ها دارای ایمنی بالایی باشند.
 • ترامپولین کودک: از بهترین وسایل خانه بازی می توان به ترامپولین کودک اشاره کرد. این ترامپولین ها به تخلیه انرژی کودکان کمک زیادی میکنند و کودکان عاشق این ترامپولین ها هستند و از ساعت ها پریدن بر روی این ترامپولین ها خسته نمی شوند.
 • آب بازی و شن بازی کودکان: از نمونه بهترین وسایل مهد کودک ها که باعث جذب کودکان می شود استخر شن و آب بازی کودکان است. شن بازی و آب بازی به شخصیت و انگیزه کودک کمک زیادی می کند. شما میتوانید استخر شن بازی و آب بازی کودک را از ما خریداری کنید
 • پازل و لگو: از نمونه بهترین تجهیزات مهد کودک ها برای اینکه مغز کودک رشد کند می توان به پازل و لگو اشاره کرد. زیرا قیمت بسیار مناسبی دارند و به هماهنگی دست و چشم کودک و تقویت ریاضی و هندسه کودک بسیار کمک می کنند. همچنین کودکان شوق زیادی برای درست کردن لگو یا پازل دارند.
 • وسایلات نقاشی کودک: کودکان زیادی وجود دارد که به نقاشی علاقه زیادی دارند همچنین استعداد زیادی در نقاشی کشیدن دارند. نقاشی کردن به تخیل کودکان بسیار کمک میکند همچنین میتوانید از نقاشی کودک بفهمید که به چه چیز هایی علاقه دارد. از نمونه وسایل های نقاشی  میتوان به میز و صندلی برای نقاشی ، تخته نقاشی و میز تحریر اشاره کرد.
 • شهر ترافیک کودکان: با خریداری ماشین پایی و پدالی، سه چرخه و علائم راهنمایی و رانندگی میتوانید در خانه بازی خود شهر ترافیک داشته باشد و بچه ها را ب ترافیک و ماشین بازی آشنا کنید. خیلی از بچه ها عاشق  بازی شهر ترافیک هستند.