نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

00:58 1399/07/25
آموزش کاشت ناخن اصولی را از ما بخواهید

برای آموزش کاشت ناخن، آموزش مانیکور و پدیکور و آموزش طراحی ناخن به صورت تخصصی می توانید از خدمات ما استفاده کنید. در این متن قصد ذکر برخی از نکات مهم در مورد هر یک از این موارد را داریم.

آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن می تواند به یکی از روش های قالبی، پودری، ژله ای و توسط فرمر انجام شود. اگر آموزش کاشت ناخن به صورت اصولی انجام نگیرد، هنرآموز به هنگام کار روی ناخن مشتری درست عمل نکرده و باعث جمع شدن هوا در زیر ناخن که از علل اساسی ایجاد قارچ است، می شود. در زیر به آموزش کاشت ناخن با استفاده از 4 روش مذکور می پردازیم:

کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن به روش قالبی

در این روش که ساده ترین و بی کیفیت ترین روش کاشت ناخن است بایستی تماس ناخن ها با آب را به حداقل رساند. کاشت قالبی برای افرادی که دارای ناخن های متفاوت از هم و پراکنده هستند چندان مناسب نیست زیرا این روش زمانی بهترین حالت خود را به نمایش می گذارد که تمام ناخن های دو دست به صورت یک شکل باشند.

آموزش کاشت ناخن پودری

این روش که در آن ابتدا از مواد ضد قارچ بر روی ناخن استفاده می کنند، ایمن تر است. تنها عیبی که در مورد روش کاشت ناخن به صورت پودری مطرح می شود، زمان بر بودن آن است از این رو افرادی که حوصله و وقت کافی برای انجام کاشت ناخن با این روش را ندارند نبایستی به سراغ آن بروند. در کاشت ناخن به روش پودری، ابتدا ناخن مصنوعی را از زیر ناخن با چسب چسبانده و به مقدار دلخواه کوتاه می کنند. سپس مقداری پودر کاشت را بر روی ناخن می زنند و از سوهان برقی برای مرتب سازی آن استفاده می کنند. هر چند این روش زمان بر است اما بهترین نوع کاشت در میان سایر روش ها محسوب می شود.

آموزش کاشت ناخن ژله ای

در این روش به همان ترتیبی که در مورد کاشت پودری گفته شد عمل می کنند، تنها تفاوتی که در این مورد وجود دارد استفاده از ژله به جای پودر است که به صورت آماده قابل تهیه می باشد. پس از گذاشتن ژله روی ناخن جهت خشک شدن آن را در دستگاه یووی می گذارند.

آموزش کاشت ناخن توسط فرمر

فرمر وسیله ای از جنس کاغذ است که بر روی ناخن نصب می شود و مواد پودری یا ژله ای کاشت بر روی آن قرار می گیرند. پس از آن هنرآموز بایستی با توجه به تقاضای مشتری اندازه دلخواه ناخن وی را شکل دهد.

آموزش مانیکور و پدیکور

آموزش مانیکور و پدیکور از خدمات دیگر است که هنر آموزان می توانند زیر دست بهترین و باتجربه ترین استادکاران در این زمینه، آن را یاد بگیرند.

آموزش پدیکور و مانیکور

انجام مانیکور به طور خلاصه می تواند به صورت زیر انجام گیرد:

 • ابتدا دستان خود و مشتری را توسط ضدعفونی کننده تمیز کنید.
 • لاک و یا ناخن مصنوعی موجود بر روی ناخن های مشتری را به ترتیب توسط لاک پاک کن و استون تمیز کنید (دقت داشته باشید که در مورد پاک کردن لاک از روی ناخن بر استفاده از لاک پاک کن تاکید می شود نه استون)
 • ناخن ها را توسط سوهان به شکل دلخواه مشتری درآورید.
 • گوشت اضافی اطراف ناخن ها (کیوتیکل ها) را می توانید با مواد از بین برنده مخصوص کیوتیکل از بین ببرید.
 • دست ها را برای خیس خوردن در داخل آب ولرم قرار دهید، این کار به نرم شدن ناخن ها برای سهولت کار با آنها کمک می کند.
 • توسط پوشر ناخن گوشت های اضافی نرم شده آن را به سمت عقب هدایت کنید.
 • دست ها را مجددا داخل آب ولرمی کنید که در داخل آن یک تکه لیمو انداخته اید، این کار به تمیز شدن زیر ناخن ها کمک می کند.
 • حال مقداری روغن بادام یا زیتون را به صورت دایره وار بر روی دستان بمالید و سپس با پنبه آنها را تمیز کنید.
 • دست را خشک و ماسک دست مورد نظر که می تواند کرم تقویت کننده یا مرطوب کننده پوست باشد را روی آن بمالید.
 • حوله بخار گرم را دور دست به مدت 5 دقیقه بپیچید.
 • با استفاده از حوله یا اسپانج دست را تمیز و ماسک را به صورت ماساژ به خورد پوست دست بدهید.

آموزش مانیکور و پدیکور به اینجا ختم نشده و به دلیل اینکه مجدال ذکر تمام مراحل تا انتها در اینجا وجود ندارد ادامه این آموزش را به جلسات حضوری آموزش مانیکور و پدیکور می سپاریم.

آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن در دنیای امروز که اغلب خانم ها به دنبال طرح های زیبا و منحصر به فرد طراحی ناخن برای زیبایی دستان شان هستند از جمله خدمات ارزنده دیگر مجموعه ماست که هنرآموزان می توانند با فراگیری آن تحت آموزش مجرب ترین اساتید به آفرینش بهترین طرح ها بر روی مشتریان خود بپردازند.

طراحی ناخن