نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

11:08 1399/07/22
از کجا اسباب بازی دخترانه شیک بخریم؟

اسباب بازی و به ویژه اسباب بازی های آموزشی می توانند به پرورش مهارت های مختلفی در کودکان کمک کنند. برخی از این مهارت ها عبارت اند از حل مساله، آموزش در رابطه با انواع تعارض و چیستی علت و معلول. اسباب بازی به کودکان کمک می کند تا افکار و مهارت های خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. اسباب بازی های تفریحی نیز می توانند به رشد مهارت های حرکتی و پرورش خلاقیت و تخیل کودکان کمک کنند.

بسیاری از دختران به خوبی به یاد دارند که در کودکی با چه عروسکی بازی می کردند یا اصلا اهل عروسک بودند یا بیشتر بازی در کوچه و خیابان ها و... را ترجیح می دانند! حتما مردان امروزی نیز به یاد دارند که در دوران کودکی با چه اسباب بازی هایی ساعت ها بازی می کردند و سرگرم می شدند. در اینجا کمی بیشتر با مزایا و چرایی وجود اسباب بازی ها در زندگی فرزندانمان آشنا می شویم و در آخر به عنوان یک مژده‌ی خوب بهترین مکان برای خرید اسباب بازی دخترانه شیک را در ایران معرفی خواهیم کرد.

قدیمی ترین اسباب بازی دنیا متعلق به چه زمانی است؟

پژوهش های باستان شناسی نشان می دهند که تا جایی که می دانیم، همیشه اسباب بازی جزوی از زندگی کودکان و نوجوانان بوده است. اعتقاد بر این است که در زمان های دورتر کودکان با هرآنچه در نزدیکی خود می یافتند بازی می‌کردند و در آن دوران سنگ، برگ و چوب از مهمترین اسباب بازی های آنان به شمار می رفت. در مکان هایی که تمدن های بزرگ تاریخ شکل گرفته اند، همواره اسباب بازی هایی نیز یافت شده اند که قدیمی ترین اسباب بازی هایی که تاکنون توسط باستان شناسان پیدا شده یک گاری و چند سوت است که شبیه به پرنده ساخته شده اند.

اسباب بازی های قدیمی از چوب و سنگ و گل ساخته می شدند و یکی از تمدن هایی که پیشرفت زیادی در رابطه با اسباب بازی سازی داشتند، مصریان بودند. مصری ها از پیشرفته ترین تمدن های کهن در کره زمین هستند و این که در چنین حوزه ای پیش قدم باشند موضوع دور از ذهنی نیست. جالب است بدانید که قدمت کهن ترین اسباب بازی مکانیکی ساخته شده نیز به قرن سوم پیش از میلاد مسیح باز می گردد.

اسباب بازی های محبوب دختران

شاید نخستین جوابی که به ذهن هرکسی در رابطه با چیستی اسباب بازی های مخصوص دختران برسد، عروسک است. واقعیت نیست نیست زیرا بازی و سرگرمی سن و جنسیت نمی شناسند و چه بسا پسربچه های زیادی نیز وجود دارد که عروسک بازی را به ماشین بازی ترجیح می دهند. اگر کودکی دارید که با اسباب بازی های مورد علاقه و مد نظر شما و یا اسباب بازی های گران قیمتی که خریداری کرده اید، بازی نمی کنند، هیچ مشکلی وجود ندارد زیرا مهم پرورش خلاقیت است.

فروشگاه اینترنتی پارسیان تویز

با شیوع ویروس کرونا در دنیا تعداد گشت و گذار همه ما در مکان های مختلفی مانند مراکز خرید و بازارها کم شد اما این موضوع هیچ ارتباطی به نیاز کودکان به بازی کردن و سرگرمی کم نکرده است. یکی از بهترین روش ها برای خرید اسباب بازی خرید اینترنتی آنها از فروشگاه های آنلاین است. شمار فروشگاه های اینترنتی همه روزه در ایران بیشتر می شود اما توصیه می شود که از فروشگاه های اینترنتی معتبر و کسانی که به صورت اختصاصی در زمینه فروش اسباب بازی فعالیت می کنند اسباب بازی های مورد نظر خود را خریداری کنید.

فروشگاه های اینترنتی تخصصی دارای تولیدکنندگان بیشتری هستند و به صورت تخصصی به فروش اسباب بازی می‌پردازند به این معنا که می توانند کالاها را با قیمت های بهتری در اختیار شما قرار بدهند زیرا اغلب از تولیدکننده ها اسباب بازی تهیه می کنند و قیمت هایی رقابتی ارائه می دهند.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی پارسیان تویز یکی از جدیدترین فروشگاه های آنلاین اسباب بازی در ایران است که بسیار قوی قدم در عرصه فروش اسباب بازی گذاشته است.

با مراجعه به وبسایت پارسیان تویز https://www.parsiantoys.com/ می‌توانید انواع اسباب بازی شیک دخترانه، بازی های فکری، ماشین، هلی کوپتر و ... را در آن بیابید و پس از مطالعه ویژگی های آنها و تحلیل علمی آنها خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید.