نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

16:59 1399/07/20
شرکت توسعه سیماتک ایرانیان نمایندگی زیمنس در تهران

سیماتک، بهترین نمایندگی زیمنس در تهران است. 10 سال سابقه و عملکرد بدون نقص شرکت توسعه سیماتک ایرانیان در زمینه فروش اتوماسیون صنعتی زیمنس، نشان دهنده کیفیت بالا و قیمت مناسب این نمایندگی برتر است. شرکت سیماتک قطعات زیمنس را از کشور آلمان وارد می‌کند و کوچک‌ترین نقصی در ساختار اتوماسیون صنعتی زیمنس دیده نمی‌شود. این شرکت در منطقه لاله زار تهران واقع شده است و شما می‌توانید محصولات موردنیاز خود را به دو صورت اینترنتی و حضوری از شرکت زیمنس سیماتک خریداری کنید. در ادامه، به بررسی اتوماسیون صنعتی زیمنس در سیماتک می‌پردازیم. همراه باشید.

معرفی اتوماسیون‌های نمایندگی زیمنس در لاله زار

  • SIMATIC IPC347E

سیماتک به عنوان بزرگترین نمایندگی زیمنس در تهران وارد کننده‌ی SIMATIC IPC347E است. این کامپیوترهای صنعتی برای کارخانه‌های تولید یک محصول، بهترین می‌باشند. چرا که مقاومت بیشتری دارند و گستره دسترسی به آن‌ها بسیار بیشتر از کامپیوترهای شخصی است. SIMATIC IPC347E اصل، دارای سیستم تهویه می‌باشد. وجود سیستم تهویه در محصولات زیمنس موجب می‌شود تا آن‌ها دوام طولانی مدت و کارکرد 24 ساعته داشته باشند. به طوری که حتی در دمای 40 درجه سانتی گراد هم عملکرد بخصوص خود را دارند. در صورتی که سیستم تهویه‌ی این کامپیوتر صنعتی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، نمی‌توان به صورت بی‌وقفه از آن استفاده کرد.

  • میکرومستر زیمنس

انتخاب بهترین نمایندگی زیمنس در تهران ارتباط مستقیمی با استحکام و دوام محصولات صنعتی دارد. چرا که اگر نتوانید میکرو مستر یا plc را از شرکت زیمنس تهیه کنید، کنترل خطوط مونتاژ به راحتی انجام نمی‌شود. به طور کلی، 4 نوع میکرومستر در تجهیزات صنعتی وجود دارد. میکرومسترهای 410، 420، 430 و 440 جزو کاربردی‌ترین درایوهای زیمنس در محیط‌های صنعتی می‌باشند. در حال حاضر، میکرومستر 410 در شرکت اصلی در آلمان تولید نمی‌شود. هر کدام از 3 نوع میکرومستر دیگر متفاوت می‌باشند و کارایی جاگانه‌ای دارند.

  1. Micromaster 420 برای کارهایی مناسب است که تنها سرعت در انجام کار مهم است. یک نمونه از کاربرد این میکرومستر را در ساختار ماشین‌های لباسشویی غول پیکر می‌توان دید.
  2. Micromaster 430 دارای قابلیت‌های Micromaster 420 می‎باشند. اما توابع خاص و فن و پمپ آن‌ها نسبت به Micromaster 420 متفاوت می‌باشد. همین مورد سبب متمایز شدن این دو میکرومستر از هم شده است. اگر می‌خواهید یک plc برای توان‌های بالا انتخاب کنید، این میکرومستر برای شما مناسب است.
  3. پروسه‌های پیچیده صنعتی به یک کنترلر بادوام و قدرتمند نیاز دارند. Micromaster 440 برای اجرای لوپ‌های پیشرفته کنترلی ایده‌آل هستند. این کنترلگر منطقی در مقایسه با دو کنترلگر قبلی، بسیار کوچک و کم حجم می‌باشد که امکان برنامه نویسی برای اپراتور را فراهم کرده است.

 

  • زیمنس plc

کنترل کننده‎های منطقی قابل برنامه ریزی را لازم است از نمایندگی زیمنس خریداری کنید. چرا که این محصولات باید از کشور تولید کننده یعنی شرکت آلمان تهیه شوند. کیفیت محصولات سیماتک نمایندگی زیمنس در تهران همانند کیفیت اتوماسیون‌های شرکت زیمنس می‌باشد. plc زیمنس در سیماتک برای استفاده چندین جانبه در مدارهای پیچیده و خیلی پیچیده فوق‌العاده هستند. زیمنس S7400، S71200  و S7300 در سیماتک برای کاهش مصرف انرژی و کاهش خرابی‌های مکانيکی در واحدهای صنعتی بزرگ و گسترده مانند صنایع ماشین آلات بسته بندی و پله برقی کاربردی هستند.

  • hmi panel

پنل اچ ام آی در شرکت زیمنس ایران به مشتریان ارائه می‌گردد. از پنل اچ ام آی برای ارتباط بین انسان و ماشین استفاده می‌شود. این پنل‌ها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. نوع اول  hmiها به صورت لمسی قابل تنظیم است و نوع دوم آن‌ها نیز به صورت تکست پنل قابل تنظیم می‌باشد. هر دو نوع hmiها در سیماتک وجود دارند. با تهیه آن‌ها شما می‌توانید به صورت آسان هر دو نوع hmi را تنظیم کنید.

  • sinamics v20

sinamics v20 برای تعریف ماکروهای متعدد کاربردی است. به طوری که شما می‌توانید مجموعه‌ای پارامترها را تغییر بدهید. بدون آن‌که از سرعت کار کاسته شود. این محصول در نمایندگی زیمنس در تهران وجود دارد. از مشخصه‌های دیگر این ابزار صنعتی می‌توان به تابع Hibernation mode اشاره کرد. کارکرد این درایو به صورتی است که عملکرد اقتصادی بهینه‌ای دارد. البته اگر این درایو را از یک نمایندگی بی‌سابقه و نامعتبر خریداری کنید، از کیفیت و کارایی آن بهره‌مند نخواهید شد.

  • لوگو زیمنس

لوگو زیمنس جزو کوچک‌ترین محصولات در نمایندگی زیمنس در تهران می‌باشد. در نگاه نخست به نظر می‌رسد که لوگو زیمنس کارایی زیادی در صنعت ندارد. اما در واقع این چنین نیست. اگر در محیط‌های پیشرفته صنعتی از لوگو زیمنس استفاده نشود، باید از سیستم‌هایی استفاده کنید که توان مصرفی زیادی دارند. به طور قطع، این نتیجه برای شرکت‌های صنعتی بزرگ به صرفه و اقتصادی نیست. برنامه پذیر بودن لوگو زیمنس یک قابلیت مهم است که بدون تغییر در سیم بندی می‌توانید از آن استفاده کنید. به همین خاطر، با لوگو زیمنس می‌توانید سرعت و دقت در کار را به طرز چشم گیری بالا ببرید.

نکته جالب توجه اینکه پس از خرید لوگو زیمنس از شرکت سیماتک می‌توانید نرم افزار آن را از سایت این شرکت دریافت کنید. سیماتک در مقایسه با چندین شرکت زیمنس ایران عملکرد بهتری دارد. چرا که تمامی محصولات زیمنس و خدمات آن در سیماتک به مشتریان ارائه می‌شود.

نمی‌دانم کدام یک از محصولات زیمنس برای کارخانه صنعتی مناسب‌تر است؟

به طور کلی نمی‌توان بیان کرد که کدام یک از محصولات در نمایندگی زیمنس در تهران نسبت به سایر محصولات صنعتی، بهتر است. زیرا کارایی هر کدام متفاوت می‌باشد و وابسته به زمینه‌ای است که شما در آن فعالیت صنعتی دارید. برای مثال، برخی از محصولات زیمنس همانند لوگو زیمنس در پله برقی کاربرد دارند. به طوری که هیچ محصول دیگری نمی‌تواند جایگزین آن‌ها شود. در صورتی که خواسته باشید همین محصول صنعتی را برای تولید یا تعمیر ماشین لباسشویی استفاده کنید، چندان کارایی نخواهد داشت.

سیماتک به عنوان بزرگترین نمایندگی زیمنس در تهران دارای پشتیبانی فنی و آنلاین است. در صورتی که برای تهیه‌ی محصولات زیمنس تردید دارید، می‌توانید با پشتیبانی سیماتک ارتباط تلفنی برقرار کنید. پس از انتخاب و خریداری محصول مورد نظرتان از نمایندگی شرکت زیمنس می‌توانید از فیلم‎های آموزشی سیماتک استفاده کنید. این ویدئوهای آموزشی برای نصب و نحوه صحیح استفاده از محصولات زیمنس تهیه شده‌اند و برای دسترسی به آن‎ها نیازی نیست تا هزینه‌ی دیگری را پرداخت کنید. چرا که هدف سیماتک از تهیه‌ی این ویدئوهای آموزشی، رضایت مشتریان است.