نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

16:59 1399/07/20
خرید آپارتمان در منطقه 22

سودآوری خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران همان موضوعی می‌باشد که این روزها در شبکه‌های اجتماعی به یک بحث داغ و پر سر و صدا تبدیل شده است. اگر برای اولین بار است که متوجه این موضوع شده‌اید، به احتمال زیاد می‌خواهید بدانید که چه دلیلی برای تاکیدهای بسیار بر روی خرید آپارتمان در چیتگر وجود دارد! بارها تجربه ثابت کرده است که خرید واحد در منطقه 22 تهران به مثابه‌ی یک خرید مالی پرسود می‌باشد؛ چرا که بارها و بارها و بارها، برج‌های لوکسی همچون: برج تریتیوم، برج لبخند و ... رشدهای مالی بسیار چشمگیری را تجربه نموده‌اند. درواقع شرایط و امکانات رفاهی، موقعیت جغرافیایی، کم ترافیک بودن، وجود مراکز تجاری همچون مجتمع ایرانمال، حتی آب و هوای کم آلاینده‌تر نسبت به بسیاری از نقاط تهران و...، مجموعه عواملی هستند که خرید واحد در چیتگر را به یک انتخاب ایده‌آل و منحصربه‌فرد تبدیل نموده است. در صورتی که می‌خواهید پس انداز سالیانه خود را صرف خرید آپارتمان در منطقه 22 شهر تهران کنید، در نظر داشته باشید که قیمت و ارزش آپارتمان شما در سال‌های آتی بدون شک چندین برابر خواهد شد.

خرید آپارتمان در چیتگر ؛ شاید بهترین انتخاب ممکن...

خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران از همه لحاظ برای شما بهتر است؛ امــــــــــا چرا؟! چون آب و هوای این منطقه بسیار سالم‌تر و پاک‌تر است و جزو بافت‌های نوساز درون شهر تهران محسوب می‌شود. راه‌های ارتباطی منطقه 22 نیز به ساکنان آن منطقه اجازه می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت به البرز، تهران، کرج و پارک جنگلی وردآورد دسترسی داشته باشند. این درحالی است که با سکونت در سایر مناطق تهران نمی‌توانید در کمتر از یک ساعت به خارج از سطح شهر بروید!!

گلپارک – دریاچه چیتگر، بوستان بزرگ جوانمردان، باغ ملی گیاه شناسی، پارک جنگلی چیتگر و آبشار تهران در منطقه 22 تهران واقع شده‌اند که دیدهای بسیار زیبایی را برای ساکنان واحدهای مسکونی برج‌های لوکس چیتگر به ارمغان می‌آورد. بد نیست بدانید که یک سوم از این منطقه را فضای سبز تشکیل می‌دهد.

البته بازهم دانستن این مسائل کافی نیست و در ادامه به ارائه 4 راهکار اصولی برای خرید آپارتمان در چیتگر می‌پردازیم.

  1. قبل از خرید واحد در چیتگر با محله‌های متعدد آن منطقه آشنا شوید

با مراجعه به دفاتر املاک، شاهد پیشنهادات متعدد خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران خواهید بود. زیاد بودن تنوع پیشنهادات خرید و فروش خانه در چیتگر به دلیل وجود محله‌های متعدد در آن منطقه است. شهرک دانشگاه صنعتی شریف، شهرک نگین غرب، زیبا دشت بالا، دهکده گلستان، شهرک لاله و شهرک امید، تنها چندین نمونه از محله‌های منطقه 22 تهران می‌باشد. برای نمونه فاصله شهرک دانشگاه صنعتی شریف نزدیک تا بزرگراه شهید خرازی و اتوبان همدانی چندان زیاد نیست. راه‌های ارتباطی این شهرک با شهر قدس و شهریار طولانی نیست.

به همین خاطر، شما می‌توانید با صرف کمترین هزینه و زمان درون شهر تهران تردد داشته باشید. اگر خواسته باشید در نزدیک‌ترین نقطه به شهرک چیتگر سکونت داشته باشید، از لحاظ دسترسی به مراکز خرید و برج‌های تجاری مشکلی نخواهید داشت. مرکز خرید بام لند، فروشگاه‌های زنجیره‌ای کامبای و مرکز خرید برلیان دسترسی دارید. به همین خاطر، نیازی نیست تا در ترافیک‌های طولانی بایستید و به درون شهر تهران بروید.

هدف از آشنایی با محله‌هایی متعدد چیتگر پیش از خرید آپارتمان این است که بهترین منطقه را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.

  1. یک دفتر املاک برتر را در ناحیه چیتگر تهران برگزینید

به طور قطع می‌توان گفت که انتخاب و خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا حد زیادی به نوع دفتر املاکی که بر می‌گزینید، وابسته است. ارائه اطلاعات کامل پیش از خرید واحد در منطقه 22 تنها یک نمونه از ویژگی‌های یک دفتر املاک برتر در ناحیه چیتگر تهران می‌باشد. داشتن ذهن خلاق، صداقت در ارائه اطلاعات و مشخصه‌های یک ساختمان و تسلط روی بازار محلی ملک در منطقه 22 تهران از مشخصه‌های اصلی یک دفتر املاک بی نظیر و مورد پسند شما است. دفتر املاکی مانند املاک منطقه 22 تهران با دارا بودن مشخصات گفته شده، مشاوره‌های ارزشمند و کاربردی به شما ارائه می‌کند. پس از گزینش یک دفتر املاک ایده‌آل نوبت به بررسی‌های دقیق‌تر می‌رسد. در طی این بررسی‌ها شما به طور کامل متوجه خواهید شد که کدام یک از گزینه‌ها به سود شما است.

  1. قیمت‌ها و ویژگی‌های منطقه خرید واحد در منطقه 22 را مقایسه کنید

خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران بدون در نظر گرفتن قیمت آن، ناممکن است! این موضوع را همه می‌دانند، اما آن طور که باید به تناسب قیمت و مشخصات قیمت خرید واحد در منطقه 22 اهمیت بدهند، توجه ندارند! درواقع به جرئت می‌توان گفت که با توجه به حجم عظیم خانه‌ها و برج‌های نوساز، وجود پارک- دریاچه بسیار زیبای چیتگر و وجود مجتمع عظیم ایرانمال، خرید واحد در منطقه 22 تهران، انتخابیست که ارزش افزوده‌ی ویژه‌ای را برایتان پس از خرید و در قیمت واحد به ارمغان می‌آورد و سود خوبی را نصیبتان می‌کند.

با جستجو در دفاتر املاک منطقه 22 تهران، پیشنهاداتی از جمله فروش واحد یا رهن و اجاره‌ی آن روبه‌رو خواهید شد. به یک نمونه از پیشنهادات خرید واحد در چیتگر دقت کنید.

  • فروش واحد 120 متری زیبادشت، قیمت: 2,160,000,000 تومان
  • فروش آپارتمان 68 متری واقع در زیبا شهر، قیمت: 1,060,000,000 تومان

متراژ و قیمت پیشنهادی هر کدام از این دو نمونه خرید واحد در چیتگر متفاوت است. بدیهی است که موقعیت‌ جغرافیایی هر کدام نیز فرق دارد. بالاخره شما باید یک کدام از این دو گزینه را برگزینید. کار سختی است اگر خواسته باشیم بگوییم که کدام گزینه برای همه‌ی خریداران بهترین است. مناسب‌ترین راه برای گزینش بهترین آپارتمان در چیتگر، نوشتن مزایا و معایب آن بنا می‌باشد. نتیجه نهایی این کار برای هر فردی متفاوت است.

  1. قبل از خرید، استحکام سازه و سایر ویژگی‌های ساختمان‌های نوساز منطقه 22 را بررسی نمایید.

استحکام سازه یک عامل تاثیرگذار دیگر در افزایش یا کاهش قیمت خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران است و می‌توان گفت که آپارتمان‌هایی که در برابر آتش سوزی و زلزله مقاوم هستند، قیمت بیشتری دارند؛ چرا که اقلام باکیفیتی در جهت ساخت و توسعه این نوع از آپارتمان‌ها به کار گرفته شده است. نکته‌ای که بار دیگر اهمیت خرید واحدهای مسکونی برج‌های لوکس چیتگر (برج لبخند، برج تریتیوم و...) را مشخص می‌نماید؛ چرا که متریال‌های به کار رفته در این بناها، از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع متریال‌ها به شمار می‌رود. درواقع هر چه امکانات ساختمان بیشتر باشد، قیمت خرید آپارتمان در چیتگر بیشتر خواهد بود. توجه به امکانات رفاهی ساختمان به هنگام تصمیم گیری به شما کمک می‌کند تا بهترین‌ها را برگزینید.

خرید آپارتمان در چیتگر تهران به کمک دفتر املاک فروش 22

علامت سوال‌های زیادی به هنگام خرید آپارتمان در منطقه 22 در ذهن‌تان تداعی خواهد شد. اما به طور حتم دفتر املاک فروش 22 در منطقه 22 تهران، با دارا بودن کارشناسان متعهد و کم نظیر به تمامی سوالات شما در زمینه خرید واحد در چیتگر پاسخی کامل و جامع خواهد داد. پس می‌توان به جرئت گفت که به دلیل چندین سال سابقه‌ی فعالیت حرفه‌ای این مجموعه، به طور حتم یک تجربه‌ی موفقیت آمیز را در خرید برج های لوکس چیتگرتجربه خواهید کرد.

آدرس اینترنتی املاک منطقه 22:  https://foroosh22.com/

شماره تماس با کارشناسان املاک منطقه 22: 02144769304