نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:55 1399/07/14
آموزشگاه زبان سخن برتر

آموزشگاه زبان سخن برتر، یکی از آموزشگاه های مطرح و موفق شهر تهران در زمینه آموزش زبان های خارجی بوده و دوره های مختلفی برای آموزش زبان های مختلف برگزار می کند. در این آموزشگاه تمامی زبان های زنده دنیا به بهترین شکل به زبان آموزان تدریس می شود.

آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان سخن برتر، کلاس های آموزشی زبان انگلیسی ویژه افرادی که قصد مهاجرت دارند برگزار می کند. زبان آموزانی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند، با شرکت در این دوره ها می توانند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. اگر شما نیاز به مهاجرت فوری دارید در کلاس های زبان با معلم خصوصی زبان انگلیسی سخن برتر شرکت کنید. زبان انگلیسی زبان رسمی بسیاری از کشورهای دنیا بوده و در بسیاری از نقاط دنیا مردم به این زبان صحبت می کنند. زبان آموزان با توجه به هدفی که از مهاجرت دارند، می توانند در این دوره های مختلف که ویژه مهاجرت تشکیل می شود، شرکت کرده و زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرند. زبان آموزانی که به خاطر کار و تجارت اقدام به مهاجرت می کنند، با شرکت در این کلاس ها، می توانند تمام اصطلاحات و واژه های ضروری تجاری را یاد گرفته و در نتیجه در کارشان پیشرفت کنند. زبان آموزانی که می خواهند به کشور های انگلیسی زبان  مهاجرت کنند، باید به روی تمام مهارت های 4 گانه ، به خصوص مهارت شنیداری و گفتاری تمرکز کافی داشته باشند. خواندن کتاب و مقاله هایی به زبان انگلیسی، کمک بزرگی به یادگیری مکالمات روزمره کرده و همچنین روند پیشرفت زبان آموزان را تا حد زیادی افزایش می دهد. در آموزشگاه زبان سخن برتر علاوه بر کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی، انواع دیگر کلاس های زبان انگلیسی برگزار می شود. برای مثال اگر نیاز به مدرک آیلتس دارید می توانید در کلاس های تدریس خصوصی آیلتس سخن برتر شرکت کنید.

آموزش زبان اسلواکی

زبان اسلواکی زبان بومی کشورهایی مانند جمهوری چک، اسلواکی، لهستان، مجارستان و اوکراین می باشد. این زبان همچنین زبان رسمی کشور اسلواکی بوده و در حدود 5 ملیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. زبان اسلواکی ریشه هند و اروپایی داشته و تا حد زیادی به زبان های لهستانی و چک نزدیک است. بعد از جدا شدن جمهوری چک از اسلواکی در سال 1993، زبان این دو کشور نیز از یکدیگر جدا شد. با این وجود، ریشه های این دو زبان تقریباً یکی است و افراد این دو کشور زبان یکدیگر را می فهمند. بسیاری از زبان آموزان به خاطر مهاجرت به کشور اسلواکی و برای ادامه تحصیل، اقدام به یادگیری این زبان می کنند. با توجه به این که ادامه تحصیل به زبان اسلواکی، در دانشگاه های این کشور رایگان است، بسیاری از افراد در حال یادگیری این زبان هستند. دانشگاه های کشور اسلواکی در رشته های مختلفی پذیرش دارد ولی معمولاً متقاضیان رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور بیشتر است و بیشتر افراد تمایل دارند در این دو رشته ادامه تحصیل دهند. یکی از مهمترین نکات در یادگیری زبان اسلواکی، یادگیری اصطلاحات پر کاربرد و واژگان ضروری این زبان است. آموزشگاه سخن برتر با برگزاری کلاس های آموزشی زبان اسلواکی، زبان آموزان را به طور کامل با ریشه این زبان آشنا کرده و زبان آموزان با یادگیری اصطلاحات پر کاربرد این زبان می توانند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

آموزش زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از مهمترین زبان ها بعد از زبان انگلیسی بوده و در بسیاری از کشورها، این زبان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود. آموزشگاه زبان سخن برتر، برای تدریس زبان آلمانی از جدید ترین روش های آموزشی روز دنیا استفاده می کند. این آموزشگاه با پیدا کردن بهترین منابع مورد نیاز برای آموزش زبان آلمانی و با توجه به سطح زبان آموزان، زبان آلمانی را به زبان آموزان تدریس می کند. آموزشگاه زبان سخن برتر سطح علمی بالایی داشته و اساتیدی که در این آموزشگاه در حال تدریس هستند، تجربه زیادی در تدریس این زبان دارند. این آموزشگاه برای آموزش زبان آلمانی تمرکز زیادی بر مهارت های مکالمه و شنیداری دارد و به این ترتیب استاد در هر جلسه از کلاس، موضوعی برای بحث و گفتگو به زبان آموزان ارائه می دهد. آموزشگاه زبان سخن برتر، زبان آلمانی را در سطوح مختلف به زبان آموزان آموزش می دهد. این آموزشگاه تاکید زیادی بر آموزش مکالمه زبان آلمانی دارد و به این ترتیب با آموزش واژه ها و اصطلاحاتی که در مکالمات روزمره استفاده می شود، مهارت مکالمه زبان آموزان را تا حد زیادی تقویت می کند. این روزها بسیاری از افراد به خاطر ادامه تحصیل در کشور آلمان به این کشور مهاجرت می کنند زیرا دانشگاه های این کشور شرایط بسیار خوبی برای ادامه تحصیل به دانشجویان ارائه می دهد. علاوه بر این کشور آلمان شرایط اقتصادی خوبی دارد و به همین دلیل تعداد زیادی از افراد برای کار و زندگی به این کشور می روند. بهتر است این افراد قبل از مهاجرت، در دوره های آموزشی زبان آلمانی شرکت کنند تا به خوبی به این زبان تسلط پیدا کنند. آموزشگاه سخن برتر دوره هایی ویژه برای کارمندان تجاری تشکیل می دهد و در این دوره ها کارمندان با کلیه واژه ها و اصطلاحات پرکاربرد این زبان آشنا می شوند.