نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:54 1399/07/14
آموزشگاه زبان تهران زبان

موسسه آموزشی تهران زبان سابقه ایی درخشان در آموزش زبان های زنده دنیا داشته و تمامی زبان های روز دنیا در این آموزشگاه با بهترین متدهای آموزشی به زبان آموزان تدریس می شود.

آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از پر کاربردترین زبان های دنیا بوده و در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان زبان اصلی در مدارس تدریس می شود. این روزها آموزش زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد و با توجه به این که آموزش این زبان در پیشرفت کسب و کار و تجارت نیز بی تاثیر نیست، بسیاری از افراد در حال یادگیری آن هستند. موسسه زبان تهران زبان با داشتن اساتید با تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی، به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شهر تهران شناخته شده است. در این آموزشگاه زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته به زبان آموزان تدریس می شود. این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا و بهترین معلم های خصوصی زبان انگلیسی، این زبان را به زبان آموزان تدریس می کند. دلایل زیادی برای یاد گرفتن زبان انگلیسی وجود دارد و مهمترین دلیل، توانایی صحبت کردن به این زبان است. یکی از مهم ترین موقعیت هایی که به مهارت زبان انگلیسی نیاز دارد، سفر است. این روزها زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای دنیا صحبت می شود در نتیجه توانایی صحبت کردن به این زبان کمک بسیار بزرگی در سفرهای خارجی می کند.

آموزش زبان روسی

زبان روسی یکی از زبان های اسلاوی بوده و زبان رسمی کشورهایی همچون بلاروس، روسیه، قرقیزستان و قزاقستان می باشد. همچنین برخی از کشورهای کوچکتر بلوک شرق به زبان روسی صحبت می کنند. زبان روسی زبان غیر رسمی بعضی از کشورها مانند استونی، اوکراین و لاتیویا نیز بوده ولی با این حال مردم این کشورها به زبان روسی حرف می زنند. تاریخچه زبان روسی به خانواده زبان های هندی اروپایی برمی گردد و در حقیقت می توان گفت زبان روسی یکی از سه زبانی است که از زبان های شرق اسلاوی باقی مانده است. یادگیری زبان روسی با توجه به نفوذ و اهمیت روسیه در دنیا، از اهمیت بالایی برخوردار است. زبان روسی یکی از 6 زبان اصلی سازمان ملل بوده و در حدود 144 ملیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. زبان روسی تلفظ ثابتی داشته و تمام 33 حروف این زبان، به همان شکل که خوانده می شوند، تلفظ می شوند به طور کلی می توان گفت الفبای روسی در هر قسمتی از کلمه که قرار بگیرند، به یک شکل تلفظ می شوند. زبان آموزان با استفاده از فایل های صوتی که مدرسان تهران زبان در اختیار آنها قرار می دهند، می توانند لغات و اصطلاحات روسی را به خوبی تلفظ کنند. زبان روسی یکی از ده زبان شناخته شده در جهان است و می توان گفت ارتباط بسیار کمی با زبان انگلیسی دارد. این زبان قواعد دستوری زیادی داشته و ممکن است یادگیری آن در ابتدا زبان آموزان را به چالش بکشاند.

آموزش زبان نروژی

زبان نروژی یکی از زبان های هندواروپایی و از شاخه زبان های اسکاندیناویایی است. این زبان از خانواده زبان های ژرمنی شمالی یا آلمانی بوده زبان رسمی کشور نروژ محسوب می شود. طبق آمار به دست آمده تقریباً 67 درصد از مردم نروژ به زبان انگلیسی تسلط دارند ولی با این وجود برای وارد شدن به بازار کار، زبان نروژی اهمیت زیادی داشته و افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند باید این زبان را به طور کامل یاد بگیرند. آموزش زبان نروژی در بخش نوشتاری و گفتاری با یکدیگر متفاوت بوده و آموزشگاه زبان تهران زبان در این زمینه کمک بزرگی به آموزش زبان آموزان می کند. همان طور که قبلاً ذکر شد، زبان نروژی ریشه آلمانی داشته و در حال حاضر بیش از 5 ملیون نفر در دنیا به زبان نروژی حرف می زنند. بخش نوشتاری زبان نروژی به دو بخش تقسیم می شود. در بخش اول، زبان آموزان نحوه ادبی و نگارش زبان نروژی را یاد می گیرند و در بخش بعدی اصطلاحات عامیانه به زبان آموزان، آموزش داده می شود. بخش گفتاری زبان نروژی شامل چندین لهجه و گویش است زیرا در هر منطقه از نروژ با یک گویش به این زبان صحبت می شود. در آموزشگاه تهران زبان، علاوه بر مکالمه نروژی، گرامر این زبان نیز به طور کامل به زبان آموزان آموزش داده می شود. کلاس های زبان نروژی که در موسسه تهران زبان تشکیل می شود، برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت، ادامه تحصیل یا کار در کشور نروژ را دارند بسیار موثر و پر کاربرد می باشد. بهتر است زبان آموزان هدف خود را از یادگیری زبان نروژی مشخص کنند زیرا در این صورت مدرسان بهتر می توانند مطالب درسی ره به زبان آموزان منتقل کنند. زبان آموزانی که به قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های نروژ به این کشور مهاجرت می کنند، با شرکت در کلاس های آموزشی تهران زبان، به مکالمه این زبان تسلط پیدا کرده و می توانند به این زبان صحبت کنند.