نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

18:53 1399/07/14
آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فرانسه

آموزشگاه زبان برتر یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه تدریس زبان بوده خصوصا آموزش آنلاین زبان فرانسه و انگلیسی بوده و پرکاربردترین زبان های روز آموزش به بهترین شکل به زبان آموزان، آموزش داده می شود. این موسسه با داشتن اساتید با تجربه و ماهر به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان شناخته شده است.

آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان یکی از پرکاربردترین زبان های دنیا شناخته شده و یادگیری آن ازاهمیت زیادی برخوردار است. در بسیاری از نقاط دنیا زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی استفاده می شود و همچنین تعداد زیادی از افراد در حال یادگیری این زبان هستند. آموزشگاه زبان برتر بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد و زبان آموزان با شرکت در کلاس های این آموزشگاه، می توانند مهارت های 4 گانه خود را بهبود ببخشند. اساتیدی که در این آموزشگاه تدریس می کنند، از روش های خاصی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند و در حقیقت می توان گفت زبان آموزان را به چالش می کشانند. بعضی از کلاس های آموزش زبان انگلیسی که در این آموزشگاه برگزار می شود، به طور تخصصی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی بوده و زبان آموزانی که در این دوره ها شرکت می کنند، بعد از مدتی به خوبی به مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کرده و می توانند به این زبان صحبت کنند. همچنین در این آموزشگاه دوره های آنلاین زبان انگلیسی برگزار می شود. با توجه به این که هدف اصلی بسیاری از زبان آموزان، از یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری مکالمه این زبان است، دوره هایی ویژه مکالمه در این آموزشگاه تشکیل می دهد. این موسسه تمام نکات گرامری را به بهترین روش به زبان آموزان تدریس کرده و زبان آموزان به هیچ عنوان از یادگیری نکات گرامری خسته نمی شوند. زبان آموزان در هر جلسه از کلاس، با دیدن فیلم یا گوش دادن به فایل های صوتی، با لغات و عبارات کاربردی جدیدی آشنا شده و به این ترتیب مهارت شنوایی آنها نیز تقویت می شود.

آموزش زبان پرتغالی

زبان پرتغالی مانند زبان بسیاری از کشورهای اروپایی، ریشه لاتین داشته و به طور کلی می توان گفت این زبان ترکیبی از زبان های لاتین، عربی و یونانی است. زبان پرتغالی به عنوان زبان رسمی سازمان کشورهای آمریکایی، اتحادیه آفریقا، اتحادیه اروپا و همچنین انجمن کشورهای پرتغالی زبان شناخته شده است. این زبان ششمین زبان پرکاربرد دنیا بوده و بعد از زبان انگلیسی، سریع ترین رشد زبان اروپایی را در کل دنیا دارد. در حال حاضر در کشورهایی همچون برزیل، ماکائو، پرتغال، کیپ ورد، موزامبیک و گینه بسیائو به زبان پرتغالی صحبت می شود. صرف فعل ها در زبان پرتغالی با زبان انگلیسی تفاوت زیادی دارد و برای هر زمان به انتهای فعل، یک ترکیب جداگانه و خاص افزوده می شود. زبان پرتغالی شباهت زیادی به زبان اسپانیایی دارد به همین دلیل بسیاری از زبان شناسان معتقدند که زبان پرتغالی از زبان اسپانایی نشات گرفته و هر دو یک ریشه دارند. زبان آموزان به دلایل مختلفی از جمله ادامه تحصیل در کشور پرتغال، مهاجرت، سفر توریستی، همکاری با شرکت های پرتغالی زبان و حتی علاقه شخصی اقدام به یادگیری این زبان می کنند. در حال حاضر بیش از 250 ملیون نفر در دنیا به زبان پرتغالی صحبت می کنند و زبان آموزان با یادگیری این زبان می توانند با مردم بسیاری از کشورهای دنیا ارتباط برقرار کنند.

آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی از زبان های پر طرفدار بوده و در حال حاضر بیش از 500 ملیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. این زبان در بیش از 23 کشور جهان به عنوان زبان رسمی شناخته شده است و همچنین دومین زبان ساده دنیا برای یادگیری محسوب می شود. دانشگاه های کشور اسپانیا از نظر رتبه علمی، در سطح بسیار بالایی قرار دارند و به همین دلیل یادگیری این زبان برای افرادی که به قصد ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند، اهمیت زیادی دارد. روش های زیادی برای یادگیری زبان اسپانیایی در آموزشگاه برتر وجود دارد و این آموزشگاه از موثرترین روش ها برای آموزش دادن این زبان به زبان آموزان استفاده می کند. یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری این زبان، گسترش دایره واژگان است. با توجه به این که مبنای شکل گیری هر زبان، کلمات آن زبان هستند این روش بسیار کارآمد بوده و تاثیر زیادی در یادگیری دارد. ممکن است زبان آموزان در ابتدا با هیچ کلمه ایی آشنا نباشند، ولی با خواندن متون اسپانیایی به مرور با کلمات و اصطلاحات پر کاربرد این زبان آشنا می شوند. اساتید آموزشگاه زبان برتر بیشتر بر یادگیری مکالمه این زبان تاکید دارند و در ابتدای آموزش، زبان آموزان را درگیر گرامر نمی کنند زیرا ممکن است زبان آموزان با تمرکز بر گرامر گیج شده و نتوانند مکالمه را به خوبی یاد بگیرند. در ابتدای آموزش زبان اسپانیایی، نیازی نیست زبان آموزان برای مکالمه تمام نکات گرامری را یاد بگیرند. تکرار واژگان و اصطلاحات جدید و به کار بردن آنها در جملات روزمره روش بسیار مناسبی برای تقویت مکالمه این زبان است.