نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

12:13 1399/07/1
معرفی بهترین قالیشویی در شمال و غرب تهران

قالیشویی مدرن امروزه از محصولات طبیعی برای شست و شوی فرش و قالی استفاده می کند. قالیشویی‌های مجهز امروزه در صدر انتخاب قرار می گیرند. بسیاری از افراد تمایل دارند از نیروی متخصص و روش های ارگانیک برای شست و شوی فرش و قالی استفاده کنند. در ابتدای شست و شو، فرش با جاروبرقی پاکسازی می شود.

لوازم مجهز در شست و شوی فرش، سرعت و دقت کار را بالا می برد. بسیاری از مشتریان تمایل دارند در مدت زمان کوتاهی قالی و فرش های خود را تحویل بگیرند. تجهیزات این مرکز شست و شوی فرش به گونه ای به کار برده می شود که امکان شست و شوی سریع و دقیق انواع قالی و فرش را فراهم می نماید.

شست و شوی مکانیزه در تمام قسمت های فرش اعمال می شود. بنابراین کلیه آلودگی ها و لکه ها از روی فرش ها پاک خواهد شد.

شست و شوی فرش های گران قیمت در قالیشویی

همان طور که می دانید نظافت و تمیزکاری در مورد هر یک از فرش ها متفاوت خواهد بود. بسیاری از فرش ها گران قیمت بوده و با بافت ابریشمی تولید می شوند. در قالیشویی غرب تهران از مواد طبیعی و مناسب برای شست و شوی فرش های گران قیمت استفاده می شود.

فرش های دست بافت با مواد طبیعی و حساس تولید شده اند. این فرش ها برای شست و شو به روش های طبیعی و مواد ارگانیک نیاز دارند. این روش های طبیعی از آسیب رسیدن به بافت فرش جلوگیری می کند. مواد طبیعی شست و شو نیز باعث حفظ شکل اولیه فرش دست بافت خواهد شد.

نگه داری و شست و شوی فرش های دست بافت از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو قالیشویی غرب تهران به این نکته توجه داشته و آن را در برنامه کاری خود قرار می دهد.

خدمات قالیشویی غرب تهران

در قالیشویی غرب تهران شاهد ارائه خدمات گوناگونی هستیم. خدماتی نظیر رفو کردن، تعمیرات، رفع پارگی، لکه گیری، خشک شویی پرده، پتو، خشک شویی مبلمان، رنگ کردن، شیرازه دوزی، شست و شوی تابلو فرش و ... ارائه می شود.

خدمات قالیشویی غرب تهران

اگر فرش شما نیاز به تعمیر داشته باشد، این کار پیش از شست و شو بر روی آن انجام می شود.

در هنگام تحویل قالی ها فاکتور مناسبی از سوی شرکت عرضه می شود. این فاکتور با ارائه کلیه جزئیات به مشتری تحویل داده می شود. فاکتورهای معاملاتی قالیشویی دارای تاریخ دریافت و تحویل فرش، نوع کالاهای دریافتی، هزینه دریافتی و ... می باشد.

قیمت شست و شوی فرش در قالیشویی

فرش های دست بافت به شکل سنتی شست و شو داده می شود. برای فرش های ابریشم از رنگ های شیمیایی استفاده نمی شود. قیمت شست و شو و تمیزکاری قالیشویی غرب تهران برای مبنای هر متر مربع ثابت خواهد بود. البته این قیمت با توجه به نوع فرش متفاوت است. فرش های دست بافت و ابریشمی با قیمت بیشتری شست و شو می شوند. این فرش ها زمان بیشتری برای شست و شو می طلبند و نکات مراقبتی زیادی در مورد آن ها اعمال می گردد

قیمت شست و شوی فرش در قالیشویی

اهمیت شست و شوی فرش

شست و شوی فرش باعث زنده شدن رنگ ها و طراوت بخشیدن به ابریشم یا پشم می شود. این موضوع طول عمر فرش را افزایش خواهد داد.

شن، خاک و رطوبت مهم ترین عامل از بین رفتن بافت فرش می باشند. این ذرات در صورت نادید گرفته شدن و عدم پاکسازی به موقع به عمیق ترین لایه های فرش نفوذ پیدا می کنند.

نفوذ ذرات به درون فرش های پشمی باعث خراش دادن پشم می گردد. برای اینکه شست و شوی فرش در قالیشویی بهتر انجام می شود، بهتر است آن را حدود ۲ هفته قبل از شست و شو به شکل وارونه(با روی مخمل) بر روی زمین پهن کنید. در این مدت از راه رفتن بر روی فرش دریغ نکنید. این قالی باید حدود ۲ هفته پا بخورد.

این فرآیند برای شست و شوی بهتر فرش مد نظر قرار می گیرد. چون باعث شل شدن گرد و غبار آن می شود.

برای شست و شوی لکه های فرش عجله کنید. با لک شدن فرش آن را سریعاً به قالیشویی تحویل دهید. این لکه ها با گذشت زمان سخت تر می گردند و در حین پاکسازی به بافت فرش آسیب وارد می کنند.

امتداد رشته های تار، چله نام دارد. این تار از نخ های قائم و موازی شکل گرفته و جنس پنبه ای دارد. در ۲ انتهای دستگاه بافندگی قابل مشاهده است. این محدوده بسیار حساس و شکننده است و در حین شست و شو و سایر تعمیرات باید مورد توجه قرار بگیرد. پارگی تار فرش را سریعاً تعمیر کنید. عدم تعمیر به موقع تار با مشکلات زیادی همراه خواهد بود.

چرا قالیشویی غرب تهران را انتخاب کنیم؟

در قالیشویی کلیه مراحل قبل از شست و شو انجام می شود. این مراحل شامل تعمیر، جارو کردن، گرد گیری، لکه گیری دستی و ... می باشد. در پایان تیز از دستگاه های مکانیزه اسکرابر برای شست و شو و خشک کردن استفاده می شود.

شست و شوی اصولی و تضمینی بخشی از روال کار قالیشویی می باشد. در واقع این مرکز، کلیه خدمات خود را به شکل تضمینی به مشتریان ارائه می کند. ضمن اینکه سلامت کالای شما را در زمان بازگشت تضمین خواهد کرد.

شست و شوی کلیه لوازم و تجهیزات به شکل اسلامی انجام می شود. بنابراین نگران پاک بودن فرش ها نباشید.

لکه گیری فرش های صنعتی و دست بافت پیش از قرارگیری در دستگاه های مکانیزه انجام می شود. برای لکه گیری گاهی از مواد طبیعی همچون جوش شیرین، سرکه و گاهی نیز از موادی همچون آمونیاک استفاده می شود. جنس فرش نقش مهمی در انتخاب این مواد شوینده دارد.

قالیشویی شمال تهران

ما به عنوان یک قالیشویی بزرگ در ۲ محدوده شمال و غرب تهران فعالیت می کنیم. قالیشویی شمال تهران از نظر عملکرد و خدمات مشابه قالیشویی غرب تهران می باشد.

قالیشویی شمال تهران

این قالیشویی بسیار پرسابقه بوده و از گروه کارشناس، متخصص و متعهد تشکیل شده است. کلیه خدمات این مجموعه با تعرفه قیمت مناسبی عرضه می گردد. قالی ها و کالاهای دریافتی از مشتری با کاور و مشخصات به آن ها تحویل داده می شود. همچنین مراحل تعمیر، شست و شو و خشک کردن در قالیشویی به شکل کامل انجام می شود. در این مجموعه خدمات دیگری نظیر ریشه زنی، رنگ برداری، چرم دوزی، رفوکاری و ... نیز انجام می شود.