مشاهده رپورتاژ آگهی

17:52 1397/10/8
معرفی فروشگاه دستگاه جوجه کشی EIG-SHOP

دستگاه جوجه کشی یا ماشین جوجه آوری یک وسیله کاملا اتوماتیک و بسیار دقیق می باشد که عملیات تبدیل تخم به جوجه را مرحله به مرحله بر عهده می گیرد. به محض قرار دادن تخم نطفه دار درون دستگاه و روشن نمودن آن عملیات جوجه کشی شروع شده و دستگاه با تامین و تنظیم اتوماتیک دما، رطوبت و جرخش تخم ها فرایند جوجه کشی را بر عهده می گیرد. البته هر دستگاهی کارکرد اتوماتیک ندارند، بنابراین شما هنگام انتخاب دستگاه مورد نظر باید به اتوماتیک بودن آن نیز دقت کنید. فروشگاه اینترنتی ای آی جی شاپ با ادرس eig-shop.com تحت نظارت و کنترل مستقیم گروه صنعتی اسکندری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال آماده فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی اسکندری در ظرفیت ها و امکانات مختلف به صورت آنلاین می باشد. قابل توجه است که دستگاه های جوجه کشی اسکندری دارای کارکردی کاملا اتوماتیک بوده و شما با انتخاب پرنده مورد نظر خود به دستگاه این دستور را می دهید تا عملیات جوجه کشی را برای پرنده مورد نظر شما تنظیم نماید.

دستگاه های جوجه کشی اسکندری چه ویژگی هایی دارد؟

اگر شما به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید، خواهید فهمید که دستگاه های جوجه کشی اسکندری نسبت به دستگاه های سایر تولیدکنندگان دارای مزایا و ویژگی های زیادی می باشد و اصلا قابل مقایسه با آنها نیست. زیرا در دستگاه های جوجه کشی اسکندری از سنسور فوق العاده دقیقی برای تنظیم دما و رطوبت استفاده شده که در هیچ دستگاه ایرانی دیگری نیست. این سنسور SHT SENSIRION نام دارد و ساخت کشور سوئیس می باشد این سنسور در ساخت تجهیزات پزشکی و ابزار های دقیق سنجش دما و رطوبت به کار گرفته می شود و میزان خطا در ان صفر می باشد.

هم چنین در دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری مانند ایزی باتور 3، 4 ، 5 و 6 امکان چرخش 360 درجه تخم ها و تامین رطوبت با هوش مصنوعی وجود دارد که در هیچ دستگاه جوجه کشی ایرانی نمی توان این امکانات را یافت. دستگاه های جوجه کشی صنعتی نیز دارای سیستم سخنگو و سنسور محیطی بوده که کاربر را در هر مرحله از جوجه کشی یاری نموده و هشدار های لازم را به بیانی ساده به کاربر گوشزد می کند.

برخی از دستگاه های جوجه کشی خانگی و تمامی دستگاه های جوجه کشی صنعتی موجود در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP دارای سیستم انتخاب پرنده و سیستم روزشمار می باشند که فرایند جوجه کشی را برای هر کسی آسان می سازد و بدون داشتن کمترین دانش در مورد جوجه کشی می توانید اقدام به جوجه کشی از انواع ماکیان بکنید.

دستگاه های جوجه کشی خانگی موجود در فروشگاه EIG-SHOP از جمله محصولات گروه صنعتی اسکندری و محصولات آرکام می باشد که همگی کاملا بی خطر بوده و برای کار در منزل و یا محل کار بسیار مناسب می باشند، زیرا اولا با برق تکفاز خانگی تغذیه نموده و ثانیا آداپتور موجود در دستگاه های خانگی برق ورودی 220 ولت را به برق 12 ولت کاملا بی خطر تبدیل می کند، به همین دلیل هنگام قطع برق شهری می توان از باتری ماشین برای تامین برق دستگاه استفاده نمود.

در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP (ای آی جی شاپ) چه محصولاتی بفروش می رسد؟

اگر شما به فروشگاه اینترنتی eig shop مراجعه کنید، با محصولات مختلفی رو به رو خواهید شد که شامل انواع دستگاه های جوجه کشی، انواع تجهیزات سالن پرورش طیور، تجهیزات سالن پرورش قارچ، تجهیزات گلخانه ای، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و ... می باشد. البته در این نوشته فقط قصد معرفی دستگاه های جوجه کشی موجود در این فروشگاه را داریم و در نوشته های بعدی سایر تجهیزات موجود در این فروشگاه را معرفی خواهیم نمود.

دستگاه های جوجه کشی اسکندری شامل چند دسته می شود؟

طبق آماری که از فروشگاه اینترنتی eig-shop منتشر شده ، گروه صنعتی اسکندری دارای 8 مدل دستگاه جوجه کشی خانگی می باشد که 6 مورد اول مربوط به گروه صنعتی اسکندری و 2 مورد آخر مربوط به آرکام می باشد. هم چنین دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی موجود در فروشگاه ای آی جی شاپ بالغ بر 11 عدد می باشد که سه عدد از آنها مخصوص جوجه کشی از تخم های شترمرغ می باشد.

دستگاه جوجه کشی خانگی اسکندری :

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1، ایزی باتور2، ایزی باتور 3، ایزی باتور4، ایزی باتور 5 و ایزی باتور 6 از جمله دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری و آرکام سورو 20 و سورو 50 از جمله دستگاه های جوجه کشی کره ای موجود در فروشگاه اینترنتی eig-shop می باشند.

دستگاه جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی اسکندری:

از جمله دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی موجود بر روی وب سایت ای آی جی شاپ شامل دستگاه های 126 تایی، 168 تایی، 252 تایی، 336 تایی، 504 تایی، 672 تایی، 1008 تایی، 2016 تایی و دستگاه های جوجه کشی مخصوص شترمرغ 16 تایی، 24 تایی و 64 تایی می باشد که در صورت مراجعه به سایت eig-shop.com می توانید قیمت های به روز این محصولات را ببینید و اقدام به خرید کنید.

کدام دستگاه های جوجه کشی اسکندری مناسب جوجه کشی از پرندگان زینتی می باشد؟

تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی اسکندری با توجه به هوش مصنوعی و سنسور فوق العاده دقیقی که دارند، برای جوجه کشی از انواع پرندگان اهلی و پرندگان زینتی مناسب می باشد، ولی ایزی باتور 6 در این زمینه کاملا حرفه ای می باشد زیرا دارای سنسور محیطی، سیستم تامین رطوبت کاملا دقیق، چرخش 360 درجه، ستر و هچر همزمان و ... می باشد که احتمال خطا و اشتباه را به صفر می رساند و شما فقط وظیفه تهیه تخم های نطفه دار با کیفیت را برعهده خواهید داشت تا فرایند جوجه کشی را با 99 درصد موفقیت به اتمام برسانید.

در نهایت:

اگر علاقه مند به مشاهده و بررسی محصولات گروه صنعتی اسکندری می باشید، می توانید به فروشگاه رسمی این شرکت به ادرس eig-shop.com مراجعه کنید یا کلمه دستگاه جوجه کشی eig shop را در گوگل جست و جو نمایید. همچنین می توانید برای ایجاد یک کسب و کار کوچک از محصولات جوجه کشی استفاده نمایید پیشنهاد میکنیم مطلب سه ایده جدید برای راه اندازی کسب و کار کوچک را از دست ندهید.