نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

10:43 1399/05/7
مشاوره جنسی

مشاوره جنسی آنلاین ، آنچه نمی‌دانیم

سلامت جنسی نقش مهمی در سلامت جسم و روح ما ایفا می‌کند اما حقیقت این است که اطلاعات عموم مردم در این خصوص بسیار محدود است. گاهی حتی تشخیص اینکه اختلالی وجود دارد یا نه برای فرد کار بسیار دشواری است. مشاوره جنسی بهترین راهکار برای حل این مشکل است.

برای زوج‌ها خیلی دشوار است که در مورد خواست‌ها و نیازهای جنسی خود صحبت کنند یا بگویند برای تجربه احساس رضایت و لذت از رابطه زناشویی خود چه می‌خواهند. این در حالی است که جلب رضایت طرف مقابل یکی از مهمترین خواسته‌های هر یک از زوجین است تا کیفیت رابطه را ارتقا دهد. در این مطلب هر آنچه لازم است در مورد بهترین راهکاری که می‌تواند سد بین زوجین را بشکند و کمک کند برای جلب رضایت یکدیگر راهکارهای بهتری پیدا کنند را به شما معرفی می‌کنیم.

مشاوره جنسی آنلاین، دانشی که نمی‌شناسیم

مشاوره جنسی یک تخصص است که مشاوران روانشناسی در آن از گفتگو درمانی در راستای ایجاد حس رضایت جنسی و رفع مشکلات جسمی و روانی، ارتباطی یا شخصیتی که ممکن است بر کیفیت روابط زوجین تاثیر بگذارد استفاده می‌کنند. در طول رابطه ممکن است مشکلات جسمی و احساسی مختلفی برای هر یک از همسران رخ بدهد که بر روی رابطه جنسی آن‌ها تاثیر منفی داشته باشد. گاهی مطرح کردن مشکل خیلی سخت‌تر از تلاش برای برطرف کردن آن است.

مشاوره و کمک گرفتن از یک متخصص می‌تواند یک قدم بسیار مهم در جهت برطرف کردن این مشکل باشد. اگر احساس می‌کنید در رابطه شما مشکلی وجود دارد، خوب است به امکان مشاوره گرفتن در این خصوص فکر کنید و اگر رضایت جنسی کاملی دارید هم خوب است با این تخصص آشنا شوید، شاید روزی لازم بود از دانش این افراد استفاده کنید.

روش‌های دریافت مشاوره جنسی

برای دریافت راهکار معمولا یکی از زوجین یا هر دو با مشاور صحبت می‌کنند تا ضمن بررسی دلایل نارضایتی، ریشه مشکل شناسایی شده و در راستای رفع آن اقدام شود.
در بسیاری موارد با چند جلسه کوتاه نتایج بزرگی حاصل می‌شود، تعداد جلسات و میزان مشاوره مورد نیاز، بستگی مستقیم به نوع اختلال و میزان همکاری مراجع دارد.
یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌هایی که در مسیر مشاوره جنسی وجود دارد این است که افراد راحت نیستند در مورد مشکلات خود با مشاور یا هر شخص دیگری صحبت کنند.
حقیقت این است که بسیاری از زوجین حتی از صحبت کردن در مورد مشکلات این چنینی با یکدیگر خودداری می‌کنند و مطرح کردن مشکل با روانشناس هم برای آن‌ها سخت است.
مشاوره آنلاین یکی از راهکارهایی است که به رفع این مشکل کمک کرده و درصد بزرگی از مشاوره‌های آنلاین به مشکلات روانشناسی که مشاوره جنسی یکی از آن‌ها است اختصاص دارد.

مشاوره جنسی آنلاین دکتر ساینا، راهکاری ساده و کارآمد

حقیقت این است که بسیاری از افرادیکه از خدمات مشاوره آنلاین در این خصوص استفاده کرده‌اند رضایت خود را اعلام کرده‌اند.

اگر زوج‌ها با درمانگر خود همکاری فعال داشته باشند کیفیت زندگی و شیوه ارتباط آن‌ها بعد از چند جلسه تغییرات ملموسی خواهد داشت.

دکتر ساینا یک مرکز مشاوره آنلاین است که ضمن حفظ حریم شخصی افراد آن‌ها را با متخصصان توانمندی که صلاحیت آن‌ها تایید شده آشنا می‌کند. شما می‌توانید به صورت غیر حضوری تمام سوال‌هایی که ذهن شما را درگیر کرده یا مسائلی که ممکن است گفتنش سخت باشد را با مشاور خود مطرح کنید و در مسیر رفع مشکلات خود یک هم مسیر متخصص و مطمئن داشته باشید.

دکتر ساینا با ارائه بیش از 1 میلیون مشاوره تلفنی و متنی پزشکی پیشرو حوزه مشاوره آنلاین پزشکی است. این استارتاپ قانون بازگشت 100 درصد وجه در صورت نارضایتی را دارد. به این ترتیب در صورتی که از مشاوره خود راضی نبودید می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته آن تماس بگیرید و اعلام نارضایتی کنید.

برخی نگران این هستند که در جلسات مشاوره جنسی چه راهکارهایی به آن‌ها ارائه می‌شود ، گاهی چند تکلیف ساده که لازم است در حریم شخصی و به همراه شریک عاطفی خود انجام دهید به شما داده می‌شود. متاسفانه بسیاری از زوجین آموزش‌های جنسی لازم را دریافت نکرده اند و این عدم آگاهی مانع اصلی سلامت روابط آن‌ها است. در جلسات مشاوره جنسی آموزش‌های لازم به طرفین داده می‌شود تا راهکارهایی برای افزایش رضایت خود و شریک جنسی‌شان فرا بگیرند.

همسران معمولا استراتژی‌های ارتباطی مناسب که بتوانند نیازهای خود را مطرح کنند به خوبی نمی‌شناسند، مشاور به شما یاد می‌دهد که خواسته‌های درست خود را به چه شیوه با همسر خود مطرح کنید که بدون دلخوری پاسخ مثبت دریافت کنید.

دلایل نیاز به مشاوره روانشناختی

رابطه جنسی تنها یک رابطه فیزیکی نیست اگرچه نمود فیزیکی دارد اما بخش اعظم این ارتباط و رضایت حاصل از آن به فاکتورهای روانی بستگی دارد، اگر در مسیر برقراری ارتباط یکی از زوجین با مشکلات روحی مثل استرس و افسردگی مواجه باشند، روی کیفیت رابطه تاثیر مستقیم خواهد داشت.

اگر به هر دلیلی احساس عدم رضایت می‌کنید ریشه آن را باید در عوامل جسمی یا روانشناختی جستجو کنید، یک مشاوره جنسی مناسب کمک می‌کند ریشه را راحت‌تر شناسایی کنید و برای رفع آن اقدام کنید.

پیدا کردن یک مشاور جنسی خوب

گاهی بعد از مرحله سخت احساس نیاز به مشاوره مساله سخت پیدا کردن یک مشاور خوب پیش می‌آید. گاهی لازم است پیش از مراجعه به مشاور یک چکاپ کامل جسمی داشته باشید تا از نبود مشکلات فیزیکی اطمینان حاصل کنید. بعد از این مرحله می‌توانید به فکر انتخاب یک مشاور مناسب باشید. در حال حاضر کلینیک‌های روانشناسی متعددی در سراسر کشور وجود دارند که این خدمات را ارائه می‌کنند.

برقراری رابطه خوب با مشاور یکی از کلیدهای موفقیت درمان است، گاهی استرس حضور در مقابل یک فرد غریبه و شرم حضور مانع برقراری این ارتباط موثر می‌شود.

برای این افراد مشاوره آنلاین بهترین راهکار است، البته نباید فراموش کنید که حتی اگر برای صحبت کردن مشکلی نداشته باشید هم گاهی کمبود زمان، هزینه زیاد و دشواری مراجعه به مراکز مشاوره مانعی بر سر راه دریافت یک مشاوره مناسب است.

مشاوره جنسی آنلاین ضمن اینکه هزینه پایینی دارد، این امکان را به شما می‌دهد که در هر ساعت شبانه روز که دوست دارید با متخصص خود در ارتباط باشید و برای رفع مشکلات اقدام کنید.

دکتر ساینا با بیش از 450 پزشک فوق تخصص و متخصص در 44 تخصص پزشکی این امکان را برای شما فراهم آورده تا ضمن مطالعه نظرات سایر کاربران مشاور دلخواه خود را انتخاب کنید و سطح سلامت جنسی خود را ارتقا دهید. این مرکز اولین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی در ایران است که همزمان بیشترین تعداد پزشک را در اختیار دارد.

همین حالا از طریق لینک زیر با بهترین متخصصین سلامت و بهداشت جنسی گفتگو کنید:

https://www.drsaina.com/ConsultationDoctor_1_840/مشاوره-آنلاین-با-بهترین-متخصص-سلامت-جنسی/