نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

11:15 1399/04/30
اقامت اروپا و کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از متداول ترین راه های مهاجرت به کشورهای مختلف، اقامت از طریق سرمایه گذاری است. متقاضیانی که شرایط مالی خوبی دارند می توانند با داشتن ویزای سرمایه گذاری در کوتاه ترین مدت و با آسان ترین شرایط اقدام به مهاجرت کنند. در حال حاضر بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله اسلواکی و کشور کانادا به افراد سرمایه گذار حق اقامت می دهند و متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در این کشور، اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

موسسه مهاجرتی تیدی پارس یکی از معتبرترین موسسات در زمینه مهاجرت بوده و با توجه به موقعیت متقاضیان بهترین نوع اقامت را برای آنها در نظر می گیرد. موسسه مهاجرتی دژ پارس با داشتن وکلای با تجربه در زمینه مهاجرت می تواند در کمترین زمان ممکن برای متقاضیان درخواست اقامت کند.

اقامت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری

اسلواکی از کشورهای اروپایی حوزه شنگن بوده و اخذ اقامت آن در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار راحت تر است. شرایط زندگی در کشور اسلواکی بسیار مناسبی بوده و هزینه زندگی در این کشور اروپایی نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار مقرون به صرفه است. اسلواکی از نظر اقتصادی جزء کشورهای پیشرفته محسوب می شود و طبق پیشبینی کارشناسان تا چند سال آینده دارای بیشترین نرخ رشد اقتصادی در بین کشورهای عضو شنگن خواهد بود. مهاجرت به اسلواکی با ویزای سرمایه گذاری یکی از بهترین انواع اقامت بوده و ریسک بسیار کمی دارد. میزان مالیاتی که دولت اسلواکی از شهروندان دریافت می کند در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ، خیلی ناچیز است. متقاضیان با داشتن 20 هزار یورو در حساب بانکی شان، می توانند اقدام به مهاجرت به اسلواکی از طریق سرمایه گذاری نمایند. از مهمترین مزیت های اقامت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری این است افراد هر زمان که مایل باشند می توانند مبلغ سرمایه گذاری شده را از حساب خود برداشت کنند.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری مزیت های فروانی برای متقاضیان دارد. به طور مثال برای اخذ اقامت اسلواکی به روش سرمایه گذاری، افراد متقاضی نیازی به دریافت مدرک زبان آیلتس و یا هیچ گونه مدرک تحصیلی دیگری ندارند به همین دلیل بسیاری از افراد که شرایط تحصیل را ندارند، این روش را برای اخذ اقامت این کشور انتخاب می کنند. همچنین افراد مهاجر نیازی به ارائه دادن سابقه بیمه و سابقه کاری ندارند و می توانند بدون هیچ مدرکی کار خود را در کشور اسلواکی شروع کنند. یکی از شرایط اخذ اقامت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری حضور متقاضیان به مدت 6 ماه از سال در این کشور است. بعد از آن افراد متقاضی می توانند با ارائه دادن مدارکی که نشان می دهد کسب و کار آنها در اسلواکی سود دهی مناسبی دارد، اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر بوده و هر ساله افراد زیادی از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را دریافت می کنند. کشور کاناد امکانات رفاهی زیادی در اختیار شهروندان قرار می دهد و به همین دلیل می توان گفت کانادا یکی از بهترین کشورها برای اخذ اقامت محسوب می شود. شرایط زندگی در کشور کانادا از هر نظر شرایط ایده آلی بوده و به همین دلیل افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردارند، کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب می کنند.

یکی از مهمترین شرایط برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ، داشتن تمکن مالی است و متقاضیانی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری اقامت کانادا را دریافت کنند، باید از شرایط مالی خوبی برخوردار باشند و همچنین و قادر به پرداخت مبلغ مورد نظر که از طرف دولت کانادا تعیین شده باشند و بتوانند مبلغ تعیین شده را در بانک های کانادا سرمایه گذاری نمایند. افراد متقاضی باید قادر به سرمایه گذاری مبلغی در حدود 350 هزار دلار باشند تا دولت کانادا به آنها اقامت دائم این کشور را بدهد. متقاضیانی که از تمکن مالی خوبی برخوردار بوده و در زمینه تجاری و کاری نیز توانایی هایی دارند، این امکان را دارند که اقامت کشور کانادا را اخذ کرده و برای همیشه به کشور کانادا مهاجرت کنند.

از دیگر مزیت های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توان به این مورد اشاره کرد که در روش اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی محدوده سنی وجود ندارد و متقاضیان می توانند هر سنی که داشته باشند از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را دریافت کنند. داشتن سابقه کاری فرد متقاضی کمک بزرگی به روند مهاجرت کرده و مراحل کاری او سریع تر پیش می رود. افرادی که از طریق سرمایه گذاری قصد دریافت اقامت کانادا را دارند، باید بتوانند بعد از مهاجرت به کانادا یک کسب و کار جدید را شروع کنند. یکی دیگر از شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، ارائه دادن سوابق شغلی سابق برای تکمیل پرونده است و می توان گفت این امر تاثیر مثبتی در پرونده مهاجرتی افراد دارد و پروسه مهاجرت را جلو می اندازد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

روش های زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد و این روزها بسیاری از افراد به روش های مختلف از جمله اقامت از طریق سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند. بسیاری از کشورهای اروپایی انتخاب خوب و مناسبی برای افراد کارآفرین و سرمایه گذار بوده و به همین دلیل در سال های اخیر متقاضیان زیادی از طریق سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی مهاجرت کرده و اقامت این کشور را دریافت می کنند. متقاضیان این امکان را دارند که با توجه به نوع سرمایه گذاری شان، برای اقامت دائم یا موقت کشور مورد نظرشان اقدامات لازم را انجام دهند. با توجه به این که افراد سرمایه گذار می توانند بعد از مدتی کار در یکی از کشورهای اروپایی، اقامت آن را کشورهای اخذ کنند، کشورهای اروپایی گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و کسب و کار محسوب می شوند. متقاضیان با خریدن ملک و یا ثبت شرکت در کشورهای اروپایی، می توانند اقدام به سرمایه گذاری کرده و بعد از مدتی اقامت اروپا را دریافت کنند. اولین قدم برای دریافت اقامت اروپا، دریافت ویزای شنگن از سفارت کشور مورد نظر است و متقاضیان با مراجعه به سفارت و در صورت داشتن شرایط لازم می توانند ویزای شنگن گرفته و به راحتی به تمام کشورهای اروپایی سفر کنند.