نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

مشاهده رپورتاژ آگهی

10:32 1399/04/30
بانک اطلاعات ساختمان | ساختمان های در حال ساخت پرشین سازه

بانک اطلاعات ساختمان‌

آیا تاکنون واژه «بانک اطلاعاتی» به گوشتان خورده است؟ بانک اطلاعاتی مجموعه‌ای از داده‌های سازمان‌دهی شده و مرتب‌شده است که امکان دسترسی راحت‌تر و مدیریت هدفمند‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد. در سال‌های اخیر با پیشرفت منابع اطلاعاتی و توانایی کامپیوترها در طبقه‌بندی انواع موضوعات، بانک اطلاعاتی گسترده‌ای در همه موضوعات به وجود آمده است. در هر حوزه‌ای ممکن است بانک اطلاعاتی وجود داشته باشد، در حوزه حیوانات، گیاهان، انواع پوشاک و حتی ساختمان. پرشین‌سازه، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فعال در حیطه ساختمان است که اطلاعات پروژه‌های در حال ساخت را به‌صورت روزانه از سطح شهر جمع‌آوری کرده و به شکل آنلاین و مرتب‌شده در بانک اطلاعاتی خود ذخیره می‌کند. اگر شما هم در حوزه ساختمانی فعالیت می‌کنید، می‌توانید به‌راحتی به بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت دسترسی داشته و از آن‌ها برای گسترش کسب‌وکار خود بهره ببرید. در ادامه این مقاله به معرفی خدمات پرشین‌سازه و کاربرد آن‌ها در صنعت ساختمان خواهیم پرداخت.

پرشین‌سازه

تصور کنید که شما تولیدکننده محصولاتی مانند سیمان یا تیرآهن برای ساخت‌وساز ساختمانی هستید. آیا تاکنون با خود فکر کرده‌اید که چگونه در میان رقیبان بسیار می‌توانید محصولات خود را به فروش رسانده یا مشتری بالقوه خود را بیابید؟ مشتری و سازندگان ساختمان‌ها چگونه می‌توانند از خدمات و محصولات شما اطلاع یابند و آن‌ها را خریداری کنند؟

بانک اطلاعات ساختمان

از سویی دیگر تصور کنید که شما سرمایه‌گذار در حوزه ساختمان هستید و تمامی محله‌های تهران را ازنظر میزان سوددهی و فروش می‌شناسید. چگونه می‌توانید ساختمان‌های در حال ساخت را که در مکان‌های مناسبی قرارگرفته‌اند بشناسید و برای سرمایه‌گذاری و عقد قرارداد با کارفرما اقدام کنید؟

تیم پرشین‌سازه به‌تمامی این سؤالات پاسخ مناسبی می‌دهد. این مجموعه از طریق دریافت اطلاعات روزانه ساختمان‌های در حال ساخت، بانک اطلاعات جامع ساختمانی را به وجود آورده است و بیش از یک دهه از طریق ایجاد ارتباط بین فروشندگان محصولات ساختمانی و کارفرمایان این حوزه، تحول عظیمی در حوزه صنعت ساختمانی ایجاد کرده است. اطلاعات پروژه‌های در حال ساخت این مجموعه شامل موارد زیر است:

1- نام و شماره تماس سازنده

2- آدرس پروژه:

ازآنجایی‌که نوع مصالح به‌کاررفته در هر ناحیه با توجه به آب‌وهوا متفاوت است و دوری یا نزدیکی محل کار سازنده تأثیر زیادی در هزینه‌های حمل‌ونقل دارد؛ آدرس پروژه در اختیار سازنده قرار می‌گیرد. هم‌چنین به‌منظور دسترسی آسان‌تر، کروکی ساختمان بر روی نقشه نیز به نمایش درمی‌آید.

3- مرحله ساخت:

مرحله ساخت ساختمان هرروز آپدیت می‌شود تا با توجه به نیاز فعلی ساختمان، فروشندگان بتوانند مشتری خود را بیابند. مثلاً اگر پروژه در مراحل اولیه است نیاز به تیرآهن؛ سیمان و آجر دارد اما اگر در مراحل نهایی است نیازمند وسایل دکوری و تکمیلی مثل کاغذدیواری، هواکش، پکیج یا سنگ‌های تزئینی است.

4- تصاویر پروژه و تابلوی آن

5- تعداد طبقات، واحدها، متراژ و زیربنا

مزایا و ویژگی‌های بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت پرشین‌سازه

مهم‌ترین و بهترین مزیت استفاده از بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین‌سازه، صرفه‌جویی در زمان و هزینه گروه بزرگی از کسب کارهای درگیر با صنعت ساختمان است. ازآنجایی‌که خدمات پرشین‌سازه بازار مخاطب گسترده‌ای را در برمی‌گیرد فروشندگان می‌توانند از طریق این بستر، مشتریان و جامعه هدف خود را به‌راحتی پیدا کنند. این کار منجر به افزایش راندمان و سوددهی در کوتاه‌مدت و بلندمدت خواهد شد.

از مزایای پرشین‌سازه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- پروژه‌ها مفید زیاد و قابل‌ارائه: این مجموعه بالاترین میزان پروژه‌های فعال را ارائه می‌کند. این پروژه‌ها به تفکیک منطقه و محدوده و به همراه کروکی و تصویر ساختمان در لحظه عقد قرارداد آماده ارائه هستند.

2- به‌روزرسانی و آپدیت ماهانه و روزانه اطلاعات ساختمانی: این مجموعه به‌صورت روزانه تقاضاهای خرید سازندگان ساختمان‌های در حال ساخت را ارائه کرده و در بازه‌های زمانی یک‌ماهه، اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت را نیز آنالیز و آپدیت می‌کند.

3- دسترسی به تصاویر تمامی مراحل کاری ساختمان و کروکی آن: کروکی ساختمان به شما در مسیریابی و مراجعه حضوری و برقراری ارتباط نزدیک با کارفرما کمک شایانی می‌‌کند.

4- بسترهای سازه‌ادز (بازاریابی برای فعالان حوزه ساختمان) و سازه افزار (نیازمندی‌ها و تبلیغات سازندگان محصولات ساختمانی) که در ادامه به‌صورت کامل به آن‌ها خواهیم پرداخت.

5- افزایش سوددهی و فروش: شما از طریق شناسایی و معرفی مناسب محصولات خود می‌توانید در کوتاه‌مدت فروش خود را چند برابر کنید.

6- تحویل سریع و به‌موقع: اقلام موردنیاز سازندگان و کارفرمایان به‌موقع در محل اجرای پروژه تحویل داده می‌شود.

7- صرفه‌جویی در هزینه‌ها: شما از طریق این بستر می‌توانید به‌راحتی محصولات خود را معرفی و تبلیغ کنید و دیگر نیازی به هزینه‌های گزاف تبلیغات مانند چاپ بنر یا وب‌سایت‌های تبلیغاتی نخواهید داشت. پرشین‌سازه برای تبلیغات شما بسترهای رایگانی را نیز در نظر گرفته است که در بخش بعدی بیشتر به آن‌ها می‌پردازیم.

اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

علاوه بر تمامی موارد ذکرشده در بالا، پرشین‌سازه خدمات جانبی و رایگانی را نیز ارائه می‌کند. در بخش بعدی به معرفی سایر خدمات جانبی این مجموعه خواهیم پرداخت.

خدمات جانبی پرشین‌سازه

این مجموعه از سه روش زیر به فروشندگان محصولات ساختمانی امکان می‌دهد که با جامعه مخاطب خود در ارتباط باشند، محصولات خود را به خریدار معرفی کرده و برای فروش اقدام کنند:

1- شماره تماس سازندگان ساختمانی

2- آدرس و کروکی پروژه: همان‌طور که گفتیم آدرس پروژه‌ها به‌صورت دقیق در دسترس است و شما می‌توانید از طریق مراجعه حضوری، محصولات خود را معرفی کنید.

3- پنل پیامکی: در وب‌سایت پرشین‌سازه شماره تماس تمامی سازندگان و کارفرمایان پروژه ثبت‌شده است و شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، به‌صورت رایگان برای جامعه مخاطب خود پیامک فرستاده و محصولات خود را معرفی کنید. مثلاً اگر فروشنده انواع پکیج هستید می‌توانید از طریق ارسال پیامک و معرفی ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصولات و خدمات خود در مقایسه با رقبا، کارفرما را تشویق کنید که به وب‌سایت شما سر بزند یا با شما تماس بگیرد.

از امکانات رایگان این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش رایگان فروش و بازاریابی در دو سطح برای کارشناسان و مدیران فروش به مدت هشت ساعت
 • آموزش دیجیتال مارکتینگ با رویکرد صنعت ساختمانی به مدت هشت ساعت
 • تبلیغات رایگان در وب‌سایت سازه افزار
 • ثبت مکالمات صورت گرفته با سازندگان و کارفرما و هشدار خودکار در زمان سررسید یا تاریخ اجرای قرارداد
 • پیگیری مکالمات به همراه گزارش‌گیری‌های گوناگون
 • نصب صد عدد لیبل و کارتن پلاست رایگان در محل ساختمان‌های در حال ساخت
 • ارائه اطلاعات روزانه مناقصات ساختمانی در سطح کشور: پرشین‌سازه اطلاعات تمامی مناقصات و مزایدات ساختمانی به‌روز سراسر کشور را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

سایر خدمات بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه

1- پروژه‌های بازاریابی شده:

پرشین‌سازه به‌منظور سهولت در دسترسی و رسیدگی بهتر به پروژه‌ها، نیاز خرید سازندگان را استخراج کرده و آن‌ها را با جزئیات کامل به‌صورت دسته‌بندی‌های مجزا در قالب محله یا خدمات موردنیاز ساختمان‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. هم‌چنین قابلیت ارائه پروژه‌ها با تعداد رقبای محدود، منجر به افزایش فروش خواهد شد. این ویژگی پرشین‌سازه علاوه بر افزایش فروش، بازاریابی ساده‌تر، بازدهی بهتر و زمان کمتر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

2- نصب اوراق تبلیغاتی:

ازآنجایی‌که تبلیغات کاغذی یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها معرفی محصولات است و ممکن است کاری زمان‌بر باشد، تیم پرشین‌سازه آن را برای شما انجام می‌دهد. تبلیغات به‌صورت هدفمند، در کوتاه‌ترین زمان و به‌صورت مویرگی در سطح شهر انجام خواهد شد. گزارش تصویری نصب تبلیغات نیز بعد از انجام کار به دست شما خواهد رسید.

3- ارسال پیامک:

پنل ارسال پیامکی این مجموعه با قیمت مناسب، ویژگی‌های منحصر به فردی مانند ارائه شماره اختصاصی، سرعت بالا در ارسال، ارسال با نام گیرنده، برگشت اعتبار، ارسال زمان‌دار، ارائه گزارش و ... را دارا است. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید به‌صورت تکی یا گروهی به سازندگان ساختمانی پیامک زده و مشتریان خود را جذب کنید. این کار منجر به برقراری رابطه پایدارتر با کارفرما و ارائه خدمات مناسب‌تر خواهد شد.

4- دوره‌های آموزشی:

بازاریابی امروزه بخش مهمی از دنیای کسب‌وکار به شمار می‌آید؛ بنابراین آموزش در این حوزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ازآنجایی‌که بازاریابی صنعت ساختمان یک حوزه اختصاصی به شمار می‌رود، پرشین‌سازه برای آموزش دست به عمل زده است. این مجموعه با هدف افزایش مهارت‌های دیجیتال و انتقال دانش کاربردی، دپارتمانی راه‌اندازی کرده است. این آموزش‌ها سرفصل‌های متنوعی از سطح مقدماتی تا پیشرفته دارد و تا هشت ساعت برای مخاطبین به‌صورت رایگان ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت Persiansaze.com مراجعه کنید.

سازه ادز

امروزه با توجه به تغییر و گرایش همه حوزه‌ها به سمت فضای مجازی، صنعت ساختمان نیز به این سمت حرکت کرده و تحولات عظیمی در این حوزه به وجود آورده است. یکی از این تغییرات تبلیغ محصولات ساختمانی بر بستر اینترنت و دیجیتال مارکتینگ است؛ اما دیجیتال مارکتنیگ نیازمند دانش و نگرش برای فعالیت درست و اصولی در این بستر و تعامل با مخاطبان و رقیبان است. داشتن تخصص و اطلاعات کافی درزمینهٔ برنامه‌نویسی، طراحی سایت، سئو و تولید محتوا، رپورتاژ آگهی و ... از سایر نکاتی است که فردی که در این بستر فعالیت می‌کند باید بداند. ازآنجایی‌که بسیاری از ایده‌های ناب و درخشان درزمینهٔ کسب‌وکار به علت نداشتن تخصص کافی نابود می‌شود، پرشین‌سازه در این راستا اقدامی مناسب انجام داده است.

مجموعه پرشین‌سازه از طریق بستر سازه‌ادز، امکانی را برای فروشندگان محصولات ساختمانی فراهم کرده است که به معرفی خدمات خودشان پرداخته و به رشد و توسعه حداکثری دست پیدا کنند.

سازه‌ادز متخصصانی بامهارت و دانش کافی در حوزه برنامه‌نویسی، طراحی سایت و بازاریابی و تولید محتوا داشته و از طریق طراحی استراتژی به شما فروشندگان محصولات ساختمانی کمک می‌کند که در فضای مجازی به گسترش کسب‌وکار خود پرداخته و از طریق سئو، مخاطبان هدف خود را جذب کنید.

استفاده از خدمات سازه‌ادز به شما امکان می‌دهد که از تمامی مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات
 • پشتیبانی مستمر و مداوم
 • طراحی سایت و پلتفرم‌های اجتماعی منطبق باسلیقه مشتری
 • تحلیل داده‌های بازار ساختمان
 • تیم فنی مجرب در حوزه برنامه‌نویسی
 • طراحان گرافیست مسلط به جدیدترین متدهای طراحی

سازه افزار

حتماً تاکنون صفحه نیازمندی‌های روزنامه را دیده‌اید. سازه افزار، یکی از زیرمجموعه‌های پرشین‌سازه است که به نوعی نیازمندی‌های صنعت ساختمان در فضای مجازی محسوب می‌شود. شما با کمک رسانه و فضای تبلیغاتی که سازه افزار در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توانید بهترین و اثربخش‌ترین تبلیغات را با کمترین ‌هزینه داشته باشید. تحلیل‌ها و آمار و ارقام بازدید سایت نشان می‌دهد که اغلب بازدیدکنندگان پرشین‌سازه و سازه افزار، کارفرمایان فعال در حوزه ساختمانی هستند. به همین خاطر شما با ارائه محصولات با کیفیت، می‌توانید مشتریان بالقوه را به «مشتریان وفاداری» تبدیل کنید که خریدار دائمی محصولات شما هستند.

سازه افزار قابلیت ایجاد و درج یک پروفایل اختصاصی برای معرفی شرکت و مجموعه شما را دارا است. رپورتاژ آگهی، انتشار بنر تبلیغاتی، نوشتن رزومه کاری، درج کاتالوگ محصولات، مشخص کردن بازه قیمتی خدمات و درج آگهی‌های ویژه و ستاره‌دار ازجمله قابلیت‌هایی است پرشین سازه در این بستر برای شما فراهم کرده است.

از مزایای سازه افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب و به‌صرفه در مقایسه با سایر بسترهای تبلیغاتی
 • نمایش تبلیغات شما در صفحات ابتدایی گوگل
 • درج رپورتاژ و بنرهای تبلیغاتی
 • ارائه بسته‌های هدیه و رایگان به‌صورت تبلیغ در صفحه اول سازه افزار
 • بیش از ده هزار بازدید روزانه
 • درج لینک وب‌سایت شما
 • قابلیت نمایش رزومه کاری
 • درج کاتالوگ محصولات
 • درج آگهی‌های ویژه و ستاره‌دار
 • بازه متنوع قیمتی خدمات

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین‌سازه یک بستر فوق‌العاده برای دارندگان کسب‌وکارهای مربوط به صنعت ساختمانی است که منجر به افزایش امنیت و آسایش و صرفه‌جویی در زمان و هزینه دارندگان این مشاغل می‌گردد. این مجموعه با جمع‌آوری حدود 22500 پروژه و ارائه اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها مانند شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصاویر، تعداد طبقات، متراژ، کروکی و نقشه گوگل مپ و... یک مرجع کامل برای فعالان در حوزه صنعت ساختمانی است. پرشین‌سازه با به‌روزرسانی مداوم نیاز خریداران و سازندگان ساختمان‌های در حال ساخت و آپدیت ماهانه اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت، منجر به بهینه‌سازی گسترده و صرفه‌جویی در هزینه‌های مادی و زمان مخاطبین و سوددهی بیشتر می‌گردد. اگر شما نیز تمایل به تبلیغ محصولات یا پیدا کردن کارفرماهای بالقوه در سطح تهران دارید می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت persiansaze.com مراجعه نمایید.